scoupe nejde do otacek ,nekdo nejake zkusenosti?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Jaris
Příspěvky: 9
Registrován: 15 bře 2009, 20:27

scoupe nejde do otacek ,nekdo nejake zkusenosti?

Příspěvek od Jaris »

tak strucne a rychle,kdyz auto natocim vyhoupne se v pohode do otacek(po seslapnuti plynu) ale tak 2x 3x potom po opetovnem seslapnuti plynu uz to cuka jako kdyby motor sel na 2-3valce, vypnu zapalovani nastartuju a to same dokola chvili jde v pohode a pak zase skube cuka,myslel jsem ze treba cerpadlo v p.. vyndal jsem ho mam ho venku a tece sice proudem tak 3cm a proud klesa ale prstem hadicku neucpu ,tlak ma, palivovy filtr je novy , ted uz i vicko rozdelovace asvicky palec,kabely jsem meril jsou ok.

Co s tim? uz fakt netusim mate nekdo radu jakoukoliv (krom hod to do srotu) je to kamaradky auto
Reklama
 

Uživatelský avatar
PunisherZH
*
Příspěvky: 12
Registrován: 22 bře 2009, 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: scoupe nejde do otacek ,nekdo nejake zkusenosti?

Příspěvek od PunisherZH »

ak sa ti zda ze ti auto ide na 2-3 valce a skusal si vselico a po nastartovani auto trasie a nejde do otacok myslim si ze su ohnute ventili
Jaris
Příspěvky: 9
Registrován: 15 bře 2009, 20:27

Re: scoupe nejde do otacek ,nekdo nejake zkusenosti?

Příspěvek od Jaris »

problem je ze ono jde v pohode do otacek ale tak minutu dve a pak jako by nesel benzin ale pumpa davkuje , musim auto chcipnout a pakl nastartovat a zase to je chvili :( jebka jedna korejska , mam pocit ze se neudrzi tlak na liste vstrikovaci ale nevim co ho pousti zpet nebo tak nejak mnio:(
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: scoupe nejde do otacek ,nekdo nejake zkusenosti?

Příspěvek od black_sheep »

pokud to ma pravidelny chovani, tak je idealni to privest nekam na diagnostiku a mas hotovo. bud chybu najdou, das jim petikliste a pak to nejako poresis treba i sam.. a nebo chybu nenajdou a.. to bych ti nepral :)

nejvetsi svinarna je kdyz auto stavkuje, ale jen obcas :lol: :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: scoupe nejde do otacek ,nekdo nejake zkusenosti?

Příspěvek od Seemann »

black_sheep píše:nejvetsi svinarna je kdyz auto stavkuje, ale jen obcas :lol: :lol:

na čož je Scoupe expert...
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: scoupe nejde do otacek ,nekdo nejake zkusenosti?

Příspěvek od Kamil »

Já jsem teď taky řešil cukání.Ale bylo dost nepravidelné.Někdy mi to i chcíplo.Asi voda v nádrži.Vlil jsem do nádrže líh,ale protože to moc nepomohlo,vytáhnul jsem všechen benzín z nádrže.Pouhým okem v benzínu voda vidět nebyla,tak jsem pro jistotu lihem pročistil nádrž.Ten líh jsem tam nechal,nalil zpátky benzín a už je to týden a auto zatím ani jednou neškytlo.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Re: scoupe nejde do otacek ,nekdo nejake zkusenosti?

Příspěvek od pener_jack »

Me to delalo to same jednou a bylo to kabelama,
jiskra litala mimo kabel, kabel jinak byl vpohode.
takze diagnostika je ----> v noci to nahodit a koukat na modre blesky. kdyz ne. tak pak to muze bejt este hafo jinejch veci. sensory, spatnej kontakt nekde atd atd.
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“