Tažné zařízení

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
gustav
*
Příspěvky: 16
Registrován: 11 srp 2008, 17:02

Tažné zařízení

Příspěvek od gustav »

Už jste si někdo nechali namontovat tažné? A máte originál nebo nějaký jiný typ? Dík za informaci.
i30 1.4 Comfort, Stone Black, 8/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tonda
*
Příspěvky: 31
Registrován: 31 pro 2005, 21:00
Bydliště: Severní Čechy

tažné

Příspěvek od Tonda »

Mám namontované originál tažné, které je sundavací - je to na klíček, ale ještě jsem jej nevyužil, počítám s ním na příští rok kvůli držákům na kola chci vozit s rodinou kola na závěsném zařízení...
Dan4975
*
Příspěvky: 50
Registrován: 29 pro 2008, 09:20

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Dan4975 »

Nejlevnější tažné jsem po dlouhém hledání našel tady : http://www.svcnachod.cz/
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od kowalski1410 »

Dan4975 píše:Nejlevnější tažné jsem po dlouhém hledání našel tady : http://www.svcnachod.cz/
mohu doporučit...mám tažné na saxu,které my montovali v aut.servise citroenu a dali mi tam tažné výše uvedené značky,,takže si myslím,že to zas takový šmejd nebude...stačí se projít po parkovišti a uvidíte kolik lidí má na tažném červený kloubouček s logem SVC :wink:
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Uživatelský avatar
Jardys
*
Příspěvky: 18
Registrován: 22 lis 2008, 15:21
Bydliště: Havířov

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Jardys »

Nechal jsem si namontovat Bosal,bajonet dobré jenom zásuvka je namontovaná dole,tím pádem snižuje světlost ,několikrát jsem už spodkem chytil .Chtělo by to spíš nějaký model se sklápěcí zásuvkou.Zatím jsem ji neztratil.
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od kowalski1410 »

Jardys píše:Nechal jsem si namontovat Bosal,bajonet dobré jenom zásuvka je namontovaná dole,tím pádem snižuje světlost ,několikrát jsem už spodkem chytil .Chtělo by to spíš nějaký model se sklápěcí zásuvkou.Zatím jsem ji neztratil.
a zapomněl jsem dodat,že mám u SVC sklápěcí zásuvku :D ...v ofline poloze je schovaná za nárazníkem
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Uživatelský avatar
Jardys
*
Příspěvky: 18
Registrován: 22 lis 2008, 15:21
Bydliště: Havířov

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Jardys »

Mno jo, před rokem SVC ještě nebylo v nabídce,chtěl jsem ho mít namontované už při první registraci ,tak jsem bral co je, protože bylo o polovinu levnější než originál Huy.
karl
Příspěvky: 2
Registrován: 12 led 2009, 13:16

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od karl »

Zdravím,já sem našel e-shop www.vapol.cz a začínám uvažovat nad tímhle tažným:
http://www.vapol.cz/search.asp?bSpecial ... +9999%2F01
Uživatelský avatar
gustav
*
Příspěvky: 16
Registrován: 11 srp 2008, 17:02

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od gustav »

Nakonec jsem se rozhodl pro SVC Náchod! A jsem spokojen.
i30 1.4 Comfort, Stone Black, 8/2007
pája22
*
Příspěvky: 31
Registrován: 23 říj 2008, 13:11
Bydliště: Nový Jičín

Musí mít elektrika na tažné pro I30 check kontrol??

Příspěvek od pája22 »

Zdravím!
Jelikož uvažuji o koupi tažného zařízení, chtěl jsem se zeptat, zda musí být elektrika k tažnému ta dražší s check kontrol (cca 1400 kč), nebo stačí obyčejná (250 kč)?
Když je tam obyčejná, nesvítí na palubce výstraha o nefunkční žárovce? Jaké tažné by jste mi doporučili? Nejlevnější co jsem našel je Špenělský Aragon za 1903 kč, pak je SVC Náchod s pevným za 2800, nebo bajonet za 4200 kč.. a tak dál až po origo ...
Krom toho, že u bajenotu se dá koule sundat mi to vše připadá na jedno brďo..
Má třeba to SVC sklápěcí zásuvku? Myslím, že už to tady někdo psal, že jo?

Předem moc díky za rady a tipy! Pavel
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Musí mít elektrika na tažné pro I30 check kontrol??

Příspěvek od kowalski1410 »

pája22 píše:Zdravím!
Jelikož uvažuji o koupi tažného zařízení, chtěl jsem se zeptat, zda musí být elektrika k tažnému ta dražší s check kontrol (cca 1400 kč), nebo stačí obyčejná (250 kč)?
Když je tam obyčejná, nesvítí na palubce výstraha o nefunkční žárovce? Jaké tažné by jste mi doporučili? Nejlevnější co jsem našel je Špenělský Aragon za 1903 kč, pak je SVC Náchod s pevným za 2800, nebo bajonet za 4200 kč.. a tak dál až po origo ...
Krom toho, že u bajenotu se dá koule sundat mi to vše připadá na jedno brďo..
Má třeba to SVC sklápěcí zásuvku? Myslím, že už to tady někdo psal, že jo?

Předem moc díky za rady a tipy! Pavel
já mám SVC na saxu a sklápěcí zásuvku tam mám...takže verze pro i30 by měla ji mít také

EDIT:Diskuze sloučeny
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
vena222
**
Příspěvky: 310
Registrován: 23 čer 2010, 18:54

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od vena222 »

Zdravím.Chtěl bych vědět kudy prochází tažné.Přes spojler?A jak se zamaskuje případná díra v tom plastu.Mám íčko facelift a zdá se mi,že ten spodní plast je dost nízko.Díky za odpovědi :lol:
Hyundai i30U clasic 1,4i 80 kw,06 2010 blue vivid
Nissan sunny 1,6 r.v.1992
Uživatelský avatar
Jiří
**
Příspěvky: 141
Registrován: 11 srp 2006, 17:03
Bydliště: Oznice(Vsetín)

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Jiří »

Nejlevnější tažné zařízení najdete zde http://www.amsa.cz/hyundai-49828_3-nazev-asc#vypis
Hyundai Elantra 1.6 16V 66kw r.v 2003 LPG
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od oKo »

vena222: mám origo tažné namontované v rámci předprodejního servisu. Díra na tažné je svislá schovaná za zadním nárazníkem, vlastní tažné má (s trochou fantazie) tvar U. Jedno rameno se zacvakne do díry, na konci druhého ramena je koule. Je u toho schovávací zásuvka. Montáž i demontáž je bezproblémová. Bez tažného není vůbec nic poznat.
Jedinou "nevýhodou" je, že bez vozíku musí být toto odnímatelné tažné odňato, protože RZ vzadu je poklatě nízko (níže, než je v kraji zvykem) a koule ho kryje a to předpisu vadí.
pavkt
*
Příspěvky: 81
Registrován: 30 pro 2009, 10:19

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od pavkt »

oKo píše:vena222: mám origo tažné namontované v rámci předprodejního servisu. Díra na tažné je svislá schovaná za zadním nárazníkem, vlastní tažné má (s trochou fantazie) tvar U. Jedno rameno se zacvakne do díry, na konci druhého ramena je koule. Je u toho schovávací zásuvka. Montáž i demontáž je bezproblémová. Bez tažného není vůbec nic poznat.
Jedinou "nevýhodou" je, že bez vozíku musí být toto odnímatelné tažné odňato, protože RZ vzadu je poklatě nízko (níže, než je v kraji zvykem) a koule ho kryje a to předpisu vadí.
Podle vyhlášky musí být bez vozíku hák sundaný vždy, i pokud by RZ nevadil. Mám dost negativních zkušeností ze silničních kontrol, když jsem ho sundat zapoměl. Naštěstí teď mám CW a tam jsem si nechal dát origo Hyundai pevný hák a jsem spokojený.
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“