zase anténa

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Derviš
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 říj 2007, 09:45

zase anténa

Příspěvek od Derviš »

Ahojky. Projel jsem tohle téma s anténama asi třikrát, ale nikde odpověď co potřebuju. Mam vymontovanou anténu a ta normálně vysová a zasouvá, to problém neni. Ale při vysunutí nevypne motorek a pořád vrčí. Při zasunutí to nedělá. Měl jsem ji celou rozebranou a vyčistil ji od toho černýho sajrajtu. A teď nevím jestli jsem nějak blbě nesesadil to spodní ozubený kolo, nebo něco jinýho. Víte někdo jak jsou tam vymyšlený ty doběhy??? Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Re: zase anténa

Příspěvek od tatulda »

To záleží na typu antény-některá je řešená elektronicky-zvětší se odběr a elektronika odpojí motorek,v některých je časování-počítání impulzů(podobně jako u některých motorků centálu).
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Derviš
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 říj 2007, 09:45

Re: zase anténa

Příspěvek od Derviš »

Já si myslel, že to tak nějak funguje. Ale je tam nějakej zádrhel. Když zatahuje, vypne. opačně nevypne.Mám ještě druhou, tak jsem zkusil vyměnit tu řídící jednotku. Nepomohlo to. Pak jsem zkusil vyměnit motorek. To taky nepomohlo. Tak kde múže být zádrhel?
Uživatelský avatar
KMBlendi
**
Příspěvky: 122
Registrován: 24 kvě 2006, 09:55
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: zase anténa

Příspěvek od KMBlendi »

že by v tom rádiu, který to ovládá? :|
Lantra 99 J2 sedan.
Derviš
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 říj 2007, 09:45

Re: zase anténa

Příspěvek od Derviš »

V tom to neni. zkoušim to na tvrdo doma na stole.
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: zase anténa

Příspěvek od omartinek »

Já si tedy osobně myslím,že to máš špatně sesazený dohromady když jsi to měl celý venku. Rozeber to znovu a musiš pořadně natočit ten umělý ozubený řemen nebo co to je v té anténě. Tohle cvakaní mi dělalo v zimě když byla přimruzlá anténa. Jinak v elektrinice bych problém neviděl.

Nebo nedával jsi dohromady 2 antény?Je možne že máš ten ozebený řemen v anténě kratší a proto ti motůrek točí a přeskakuje ti,protože nemá už kam se vysunout.
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Derviš
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 říj 2007, 09:45

Re: zase anténa

Příspěvek od Derviš »

Ten ozubený řemen jsem měl jenom v jedný anténě. V tý druhý byl jenom motor a elektronika. Já si taky myslim, že to je nějak blbě sesazený, ale není tam čeho se chytit. Žádná značka, nebo něco podobnýho jak to má být natočený. Už mi z toho hrabe. Je to originál a nechce se mi tam dávat něco jinýho. I když by to asi bylo jednodužší. Ten problém mě sejří, ale zároveň láká jak to vyřešit.
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Re: zase anténa

Příspěvek od tatulda »

vrčí ti ten motorek pořád,nebo po čase přestane
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Derviš
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 říj 2007, 09:45

Re: zase anténa

Příspěvek od Derviš »

Když anténa vysune, tak vrčí pořád. (Neřád(: Když zasune, tak přestane.
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: zase anténa

Příspěvek od omartinek »

A přeskakuje taky nebo jen běží moturek?
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Derviš
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 říj 2007, 09:45

Re: zase anténa

Příspěvek od Derviš »

Jenom běží motorek. Pastorek nepřeskakuje.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“