Prodam chrom prahy Tuscani

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Prodam chrom prahy Tuscani

Příspěvek od DEDe »

http://www.kdmstuff.com/shop/step1.php?number=257

cena 750,- - bezne 1050Kc dovoz z US (mam je cca pul roku)

ale nechce se mi to posilat postou nejlepe kdyby to slo prevzit brno nebo ceska trebova. Fotka jak to vypada na aute mam i v podpisu musim rict ze designove je to jedna z nejlepsich uprav co zaujme :wink:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Prodam chrom prahy Tuscani

Příspěvek od hawk »

a můžu vědět proč je prodáváš? Plánoval jsme je taky koupit, ale nakonec jsem se rozhodl že budu interiér stylizovat spíše do černo-červené a ta stříbrná se mi tam nehodí. Navíc jsou ty prahy asi náchylné k poškrábání ne? Mám z midnightwolfu stříbrný plato před řadičku, pod ručkou a na deklu kufru a škrábe se to dost a tak jsem to sundal.
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Prodam chrom prahy Tuscani

Příspěvek od PraliWAR »

Teda ty máš DEDe načasování.Kdybych to věděl dřív tak dva týdny zpátky tak si je neobjednávám :(
Už mi ale přišli a přijdou mi,že jsou z kvalitního materiálu.Už jsem po nich omylem šroubovákem přejel a neškrábly se.
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodam chrom prahy Tuscani

Příspěvek od DEDe »

moc se neskrabaji nejakej malinkej skrabanecek tam mocna je ale minimalni. Ty veci s midnight jsou jen nastrik ten prah je ale poctivej kov zda se je to uplne jinej matros. Ja sem si to z midnightu nekoupil pred radicku protoze tam casto davam veci a jak rikas poskrabe se to rychle mam jen tuscani jak tam bylo na kryt pojistek a tak a jen sem to valel doma a taky se tam par miniskrabanecku dostalo ani nevim jak :)

Prodavam to protoze si koupim ty s LED osvetlenim. Nejak se mi na tuningu zalibilo osvetleni auta a tohle je dalsi vecicka co se mi moc libi :)
http://www.performancecoupe.co.uk/Gen3C ... DSills.htm
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Prodam chrom prahy Tuscani

Příspěvek od PraliWAR »

Prodavam to protoze si koupim ty s LED osvetlenim. Nejak se mi na tuningu zalibilo osvetleni auta a tohle je dalsi vecicka co se mi moc libi
http://www.performancecoupe.co.uk/Gen3C ... DSills.htm
Ty led prahy jsou luxusní taky se mi hrozně líbily.Škoda tý dvojnásobný ceny,to byl důvod proč sem si je nekoupil.Ale časem asi taky vyměním.Až je budeš mít tak sem dej fotku.Chci vidět jak to vypadá na autě.
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodam chrom prahy Tuscani

Příspěvek od DEDe »

PraliWAR píše:
Prodavam to protoze si koupim ty s LED osvetlenim. Nejak se mi na tuningu zalibilo osvetleni auta a tohle je dalsi vecicka co se mi moc libi
http://www.performancecoupe.co.uk/Gen3C ... DSills.htm
Ty led prahy jsou luxusní taky se mi hrozně líbily.Škoda tý dvojnásobný ceny,to byl důvod proč sem si je nekoupil.Ale časem asi taky vyměním.Až je budeš mít tak sem dej fotku.Chci vidět jak to vypadá na autě.
ja na tom byl podobne jen nez tyhle prahy byly uz sem ty chromove bohuzel mel ale ta cena je velke dokonce trojnasobna je to dost ale rozhodl sem se ze se mi to proste libi i kdyz ty chromove sou taky fakt luxus oproti puvodnim.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Prodam chrom prahy Tuscani

Příspěvek od PraliWAR »

JJ, tak pak dej vědět jak to vypadá v realu.
ty chromove sou taky fakt luxus oproti puvodnim
Přesně tak, hlavně je to pro mě takový základní doplňek, který by nemělo žádnému autu chybět.Tyhle sou parádní a je to z hodně kvalitního materiálu.Je vidět, že je to dělaný poctivě :) :hyu:
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“