poteseni pro majitele i10 - sampion v testu autocaru :)

2008 -

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

poteseni pro majitele i10 - sampion v testu autocaru :)

Příspěvek od black_sheep »

zdravim,

tak dneska jsem koupil aktualni cislo autocaru, je tam recenze mini aut kolem 200.000 a i10 tam vsem vytrela zrak :lol: navic se tam pustili do VW - das überauto - takze se docela to moc pekne cte povaham jako ja,

Neni to navic takovy brak jako svet motoru, kde posledne navadeli k tuzingu ala fialovy zarovicky do svetel v sekci tuning, hyundai atose na plne care porazil daewoolet spark ve srovnavacim testu na zaklade argumentu ze kterych byl jako majitel atose asi skakal tri metry vysoko a neodpustili si hlasku o malem kufru 370Z apod zhovadilosti... :twisted:

nemam to ted jak nascanovat, tak pridam alespon poradi a citace:
  1. Hyundai i10: ("..zdaleka nejlepší.. ..jasný důkaz že korea patří mezi automobilové velmoci.. ..kvůli H i10 by se človek vzdal i dva roky staré Fiesty..")
    Suzuki Alto
    Kia Picanto 1.1
"Proton, VW ani Aveo si, prosím vás, nekupujte.."


:hyu: hyundai rulez! 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: poteseni pro majitele i10 - sampion v testu autocaru :)

Příspěvek od Amalfi »

No to je pekne. Ja bych rekl ze i10 je pomerem cena-kvalita-vybava na tom lepe i nez i20. Si proste nemuzu pomoct ... interier na mne pusobi lepe u i10. Holt kdybych nebyl kus chlapa :lol: a nepotreboval neco o trosku vetsiho :? tak bych do i10 sel radeji.
Prave kvuli i10 jsem mel od i20 vetsi ocekavani... ale ta mne po prichodu na trh moc nepresvedcila. Ale co uz ... i30 je na mne prilis draha, i10 zase mala. A :hyu: ma proste s Kii porad nejlepsi pomer cena-kvalita-vybava a Kia Rio neni to co chci - takze i20 je jedina logicka volba. Rekl bych vyber dle rozumu a nikoli citem.

... tak si rikam ze jsem se tu rozepsal o necem, k cemu tento topic neni... tak pardon :wink:
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Odpovědět

Zpět na „i10“