Jaký digitál?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jura
**
Příspěvky: 267
Registrován: 14 zář 2007, 17:40
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký digitál?

Příspěvek od Jura »

hardcam: právě z toho důvodu jak popisuješ jsem hledal fotoaparát s manuálním nastavením a ne jen automat. Ono mačkat jen spoušť je snadné, ale občas potřebuješ třeba delší čas a nebo větší clonu a pak seš akorát vytočenej co máš za fotky.
Po řečtení těchto recenzí jsem se přeci jen rozhodl pořídit Canon a590.
http://www.digimanie.cz/art_doc-EEA5EDA ... 9A041.html
a nebo zde:
http://digiarena.zive.cz/Recenze/Neznam ... fault.aspx
Musím uznat, že ta cena byla supr, jelikož při spáteční cetě jsem se stavil v Globu a tam byl za 3290 + SD 8GB za 559 + mini stativ za 119,- celkem 3968 a já za to dal 2763 Kč :D/ . Sice na stránkách uvádí +2GB karta, ale byla u toho 8GB. Tak snad budu spokojen a digitál vydrží déle než předcházející dva kousky :) .
Jo, ještě se mi stala taková příhoda se stěrači, na mohelničáku mě přepadl dost silný déšť a začali blbnout stěrače. Chod byl celkem dost pomalý a "trhaný", jednu chvilku se dokonce na dobro zastavili. Přepínač bude zřejmě OK, nešla ani jedna poloha.
Kia cee´d SW, 1,6 GDI, 99 kW, Comfort+packet plus+ r.v: 2013
Bylo:
Kia cee´d 1,4 CVVT 80kW /2008/
Hyundai Accent 5dv. 63kW 12V 1.3 /2000/
Škoda Rapid 130 5-speed /1985/
Reklama
 

Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký digitál?

Příspěvek od tatulda »

Jenom okrajově-v práci používáme 4 různé ol.brácha měl jakéhosi taky a opravdu super.Odezva na zapnutí,zaostření,ukládání snímků-to je naprosto neskutečná rychlost.Dětem jsem dal kdysi sony dsc-s600.Mají ho asi tři roky,některé fotky z něj jsou zde na foru ze srazu v roudna i moravy 08.V makru stál asi trojku a nedá se to srovnat.Nevnucuji svůj názor,ale už jsem něco nafotil a možná i něco už vím.Jinak tohle je debata na dlouhou dobu a nejlépe z očí do očí.Osobně používám fuji s 6500 a spoustu klasických analog.fotoaparátů-m.j.i zenit
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Odpovědět

Zpět na „Pokec“