Skoročórka na Barrandově, pozor!!!!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Skoročórka na Barrandově, pozor!!!!

Příspěvek od Seemann »

Včera jsem se byl projet se scoupe abych kamarádovi předvedl skořepiny. Už po pár metrech se začalo ozývat v rejdu malé klepání a odhadoval jsem, že by to mohla být načatá poloosa. Dali jsme si pár serpentýn sportovní jízdy "na krev" a bouchání začalo být už opravdu hodně hlasité. kamarád vyskočil aby se na kolo podíval...říkám:"podívej se na matky"..."jojo, nic nevidim"......tak jsme za opravdu velkého randálu dojeli pomalu na parkoviště koukám na stabilizační tyčku atd., když najednou slyšim "ty vole, koukej"........koukám a dvě matky a jeden pojistňák visí na půlce závitu!!! Ještě že jsem investoval do lepších pojistňáků, protože ten co tam byl původně už je hóóódně starej. Každopádně ty serpentýny jsem švihal na hranici adheze vlastně s jedinou matkou na kole. To se stalo včera (úterý) a už v pondělí se při rejdu při parkování, když jsem jel pár metrů na poštu, tohle klepání ozvalo.

A teď k hlavnímu..... od čtvrtečního večera až do neděle stál před domem OPEL OMEGA COMBI TMAVĚ ZELENÁ metalíza rv.cca 2000 a celou dobu v něm seděl cikán. V noci v něm přespával a "nenápadně" se občas cournul po parkovišti. Mám i jeho SPZ, ale vzhledem k tomu, že nemám žádný důkaz o tom, že ta čórka je on, tak to sem psát nebudu. Podle registru auto kradené není.

Pokud byste tohohle prímovýho chlapíka a auto viděli, tak si dávejte pozor.

ps: kupuji další dvě sady pojistných matek
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Pokec“