Tvrdy podvozek

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Tvrdy podvozek

Příspěvek od Neo-radim »

Taky mate v scoupe tak silene nekonfortni podvozek?Kazdou nerovnost kterou prejedu hrozne citim,beru ze je to na styl sportaku,ale pripada mi,ze je to tvrdy az moc,tak premyslim jestli neni neco spatne.Sice se to v zatacce ani nehne,ale nevim no.Jaky zkusenosti s timhle podvozkem mate vy?Popripade muze na to konfortne mit vliv koupe novych tlumicu?(serie)
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Reklama
 

HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvrdy podvozek

Příspěvek od HolyHole »

A co takhle pružiny ?
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvrdy podvozek

Příspěvek od LongStar »

no nevim co napsat k tematu

jestli mate silnice stejne v <> jako na kladensku tak ti nepomuze ani offroad:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvrdy podvozek

Příspěvek od -JxD- »

No jestli se k tomu Seemann vyjádří taky, ten má tušim 16" kola, sníženej podvozek a ještě skořepiny :)
jinak já mam všechno "factory settings" a je to celkem v pohodě, naše rodinná felicie je na tom podstatně hůř :D

Jo a trochu OT: kde a za kolik ti udělali ten chip tjuning?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: Tvrdy podvozek

Příspěvek od Neo-radim »

Coze?Felicie ze je na tom hur?Heh,otec ma feldu,a co se tyce pohodlnosti,tak je na tom tak 1000x lip.Tak to mam asi fakt neco v ***...Jinak,snizeny to nemam,tlumice i pruziny sou origo.Litam na 15" kolech 195/50.Co se tyce silnic,tak nevim,ale prej mame jedny z nejhorsich v republice (Blanenskej okres).O diry nejde,to mi je jasny ze kdyz uz tomu nejde vyhnout,nebo se nevidi,ze je to rana,ale proste i obycejnej pretah diry,nebo jen trosku vypouknuta prasklina.Je to fakt sileny,takovej podvozek sem jeste nezazil.Jako i stary Facko je na tom o hafa lip.
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: Tvrdy podvozek

Příspěvek od Neo-radim »

-JxD- píše:No jestli se k tomu Seemann vyjádří taky, ten má tušim 16" kola, sníženej podvozek a ještě skořepiny :)
jinak já mam všechno "factory settings" a je to celkem v pohodě, naše rodinná felicie je na tom podstatně hůř :D

Jo a trochu OT: kde a za kolik ti udělali ten chip tjuning?

No,tak stim ti neporadim,sorry.Jelikoz sem musel koupit ridici jednotku na LS,tak jedina kterou sem sehnal byla chipnuta,takze nevim,je to na 100 koniku.Btw ty mas GT tak co chces?Litat jako v cobre 11? :mrgreen:
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvrdy podvozek

Příspěvek od LongStar »

Neo-radim píše:
-JxD- píše:No jestli se k tomu Seemann vyjádří taky, ten má tušim 16" kola, sníženej podvozek a ještě skořepiny :)
jinak já mam všechno "factory settings" a je to celkem v pohodě, naše rodinná felicie je na tom podstatně hůř :D

Jo a trochu OT: kde a za kolik ti udělali ten chip tjuning?

No,tak stim ti neporadim,sorry.Jelikoz sem musel koupit ridici jednotku na LS,tak jedina kterou sem sehnal byla chipnuta,takze nevim,je to na 100 koniku.Btw ty mas GT tak co chces?Litat jako v cobre 11? :mrgreen:
dokud neuvidim papir z brzdy tak zadnymu chipu neverim a uz vubec na starym atmosfer motoru s 12 valve myslim ze to po chipu bude mit stejnou hodnotu jako by to melo mit po vyjeti z tovarny. protoze novy vuz - stari - opotrebeni + chip = snad minimalne seriova power:)
njn ja mam taky 16" s pneu 195/40 a je to hrozny ty silnice curaci zasrany vymrdany kdyby nehrabali do vlastnich kapes !!!!!
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: Tvrdy podvozek

Příspěvek od Neo-radim »

LongStar píše:
Neo-radim píše:
-JxD- píše:No jestli se k tomu Seemann vyjádří taky, ten má tušim 16" kola, sníženej podvozek a ještě skořepiny :)
jinak já mam všechno "factory settings" a je to celkem v pohodě, naše rodinná felicie je na tom podstatně hůř :D

Jo a trochu OT: kde a za kolik ti udělali ten chip tjuning?

No,tak stim ti neporadim,sorry.Jelikoz sem musel koupit ridici jednotku na LS,tak jedina kterou sem sehnal byla chipnuta,takze nevim,je to na 100 koniku.Btw ty mas GT tak co chces?Litat jako v cobre 11? :mrgreen:
dokud neuvidim papir z brzdy tak zadnymu chipu neverim a uz vubec na starym atmosfer motoru s 12 valve myslim ze to po chipu bude mit stejnou hodnotu jako by to melo mit po vyjeti z tovarny. protoze novy vuz - stari - opotrebeni + chip = snad minimalne seriova power:)
njn ja mam taky 16" s pneu 195/40 a je to hrozny ty silnice curaci zasrany vymrdany kdyby nehrabali do vlastnich kapes !!!!!

No ze bych stim chtel jit na brzdu za 3K,to se mi nechce.Kolik to ma,nevim,ale kdyz sem to tam dal, tak to bylo poznat,takze narust tam je,jestli pres 65kw nebo do puvodnich 65kw,mi je celkem fuk.Lip to jede a pro me bylo hlavni, ze auto bylo po pul roce schopny normalne jezdit.Navic obyc. jednotku sem nesehnal,jen do GT.Btw muj bracha ma '92 audi S4, po 16 letech mu to na brzde ukazalo 213koni z 230 puvodnich,takze to myslim radsi vedet nechci,kolik ma ten muj z puvodnich 88koni :D
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“