znicene lozisko

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: znicene lozisko

Příspěvek od laxo18 »

mam este jednu takuto otazku lozisko sa dava najpv na prevodovku kde sa zaistuje a potom sa dava na pritlacny tanier ? tuaj je jeden link ako sa meni spojka na coupe V6 su tam obrazky malo by to byt tak isto aj na l4 ?

http://www.cardomain.com/ride/685016/8
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Reklama
 

Tomm
Příspěvky: 7
Registrován: 06 pro 2008, 10:16

Re: znicene lozisko

Příspěvek od Tomm »

Ahoj.to není dobrý.
tam na tom středu je to prasklí na fotce to skresluju ale jeví se mi tam kousek odlomený vždyt to je vidět a proto já servisu nevěřím už 20 let jsem tam dal jednou škodovku a jen tak že jsem dojel domu.Dal jsem ji tam aby změřily tlaky ve válcích a rozhodily ventyly že jsem tam nedal ani měrku 0.05 mm.tak si doma dělám co jde ale jsou věci na které potřebuješ zařízení a jinak bych dělal všecho a to nejsem automechanik.
Tomm
Příspěvky: 7
Registrován: 06 pro 2008, 10:16

Re: znicene lozisko

Příspěvek od Tomm »

rozhodně napřed ložisko na převodovku jinak bys ho tam pak nedostal
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: znicene lozisko

Příspěvek od ivan »

Ty musíš mít nervy z ocele :shock: za to máš můj obdiv :wink: To je tak,když neví jak se to tam má dávat já říkám pořád ševče drž se svýho řemesla :!: Já Ti můžu říct co s tím dělali,dali ložisko rovnou na přítlačák a mysleli si ,že tam potom dostanou spojkovou páku,ale chlapci narazili :!: :lol: :lol: A tvrdě :o ,to vytrhnutí bylo způsobené jak rvali převodovku ven až se to rozlítlo :? Se dáva ložisko na páku,kdy poto zasunutí převodovky na své místo ložisko potom zaskočí do místa vpřítlačném talíři a chlapci Ti to chtěj teď hodit na Tvá bedra :? Zničili to oni a to jednoznačně :wink:
Ps:Asi viděli poprvé systém obrácený spojky :lol: :lol:
Tobě se nesměju nemám rád prostě neschopný lidi :oops:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: znicene lozisko

Příspěvek od laxo18 »

to nechcem ani radsej pisat co sa stalo dalej tak som tam uz prisiel s novym pritlacakom a loziskom , servisak kukol a vravi ze konecne dobry diel , po 5 minutach prisiel za mnou ukazat mi staru lamelu a co som im tam doniesol este tu z USA ze su rozdielne ze na ten novy tanier to nedaju ja som uz v tedy vykypel lebo este predtym ako som kupoval novy pritlacak som sa ich pytal ze ci je lamela v poriadku aby som nekupoval zbytocne lebo som uvazoval nad novym kitom , oni vravia no jasnee , zacali sa na mna vyhovarat ze to neni original diel a ze to takto dopadne ked im nieco donesiem neoriginal tak som dal za pokus napisat reklamacny list do USA prisla mi odpoved ze to daju nejakej osobe kuknut a ze sa im este nestalo ze by sa niekto stazoval ze som prvy ktori reklamuje EXEDY , tak nakoniec som objednal zo servisu komplet spojku tak ked nieco tomu spravia tak je to uz cisto ich pruuser a keby nieco tak tam zavolam obchodnu inspekciu a napisem priamo na hyundai slovakia ze ake meno im tam robia , takto som ostal v minuse 5000sk , co sa teraz stalo za taky maly cas v tom servise bolo fakt AKTA X u mna si spravili najhorsie meno a maju iste ze to dam vediet aj inym ludom co tam chodia
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: znicene lozisko

Příspěvek od MartasZ »

ivan píše:Se dáva ložisko na páku,kdy poto zasunutí převodovky na své místo ložisko potom zaskočí do místa vpřítlačném talíři...
Jojo.. vzpomínám si jak tvůj kamarád udělal "cvak" a půl hodiny si to dostával ven :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: znicene lozisko

Příspěvek od Romanko999 »

A ako si dopadol nakoniec s reklamáciou v USA?
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
frufer
*
Příspěvky: 88
Registrován: 23 úno 2009, 15:26
Bydliště: Levice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: znicene lozisko

Příspěvek od frufer »

levicky :hyu: servis - HAHAHAHAHA

chlapik tam mi ani zasuvku na diagnostiku nenasiel...

ale zas so mnou jednali korektne.
Obrázek
Audi A4 1,8T 20V QUATTRO 110KW made 11/95
Lantra 1,5GLS 63KW made 11/95 - darovane
Audi 80 1,8S 66KW made 11/91 - predane
Civic 1,4i 16V 66KW made 4/95 - predane
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“