auto mi taha doprava

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maylo
Příspěvky: 4
Registrován: 10 dub 2006, 13:15
Bydliště: Zilina, Slovensko

auto mi taha doprava

Příspěvek od Maylo »

minuly tyzden som prehadzoval zimne gumy za letne a auto mi odvtedy taha mierne doprava, letne gumy mam na diskoch, takze som ich dal aj vyvazit, neviete kde moze byt chyba?
Accent On Air 06/2005
Reklama
 

Romulus
*
Příspěvky: 17
Registrován: 30 říj 2005, 10:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: auto mi taha doprava

Příspěvek od Romulus »

Maylo píše:minuly tyzden som prehadzoval zimne gumy za letne a auto mi odvtedy taha mierne doprava, letne gumy mam na diskoch, takze som ich dal aj vyvazit, neviete kde moze byt chyba?
Taky se mi to stalo a bylo to tím, že jsem přehodil levé za pravé.Přehoď to a uvidíš. Myslím tím přední.
Uživatelský avatar
Maylo
Příspěvky: 4
Registrován: 10 dub 2006, 13:15
Bydliště: Zilina, Slovensko

Příspěvek od Maylo »

Ok, vyskusam a uvidim.
Accent On Air 06/2005
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

jojo, priste si je popis, fixem ktery je ktery pak to je dost znat
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Kdy naposledy jsi dělal sbíhavost /geometrii /? Já mám zkušenost, že po výměně gum mi sice vozidlo netáhlo nikam, ale volant se posunul mírně doprava. Dělali geometrii velmi složitě, až napotřetí se trefili. Při další výměně na letní gumy jsem dal přední kola jak byla a volant šel zase do leva. Tak zase geoška a při výměně za zimní opět úchylka doprava. Teď jak jsem měnil na letní jsem přední kola zaměnil a volant je přesně uprostřed. Prý je H moc náchylný na ojetí gum co do celkové výšky stačí rozdíl mezi gumami pár mm a hned se rozhodí geoška přesněji/posune se volant na některou stranu/. Má to i vliv na sbíhavost, je to ale jen moje zkušenost.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Minuly jaro mi spatne vyvazily kola, je to otevrena dilna, takze jsem videl, jak se to dela, behaly mu tam cislicka a on prihazoval nebo ubiral...a stejne to bylo blbe, tak jsme zajel jinam a zadny odjizdeni doprava ani vibrace ve 120km/h se nekonaly..zkus prohodit ty predni kola, ale pokud je mas jako ja SMEROVY, tak to nedelej:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Maylo
Příspěvky: 4
Registrován: 10 dub 2006, 13:15
Bydliště: Zilina, Slovensko

Příspěvek od Maylo »

Takze, vcera som prehodil kolesa, tak ako boli pred zimou a ziadna zmena, stale to taha doprava, urcite to bude zle nastavena zbiehavost, ked pojdem na prvu prehliadku o dva mesiace, dam to pozriet.
A este tie gumy, co mam su pokial viem nesmerove, su tam od vyroby KUMHO POWERMAX 769 a zimne mam MATADOR MP58.
Accent On Air 06/2005
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

Ahoj.
Doporučuji zbíhavost udělat co nejdříve, za dva měsíce můžeš zničit i dvoje gumy.
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

prim má pravdu odejdou Ti gumy!!! :roll:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Koukej honem rychle zajet do servisu ať Ti seřídí sbíhavost jinak zničíš
pneu a a zvíší se Ti i zbytečně spotřeba paliva,takže si to sečti,jestli se to vyplatí čekat na dva měsíce do garančky!!!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

JJ ivan ten to domyslí vše za mě na spotřebu jsem zapoměl :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“