uličníci - street car spotter!

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od shotik »

tyyy foeee. za 75 shnilotinu . taky dobry :)
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od black_sheep »

tady u nas nic nic nic... :-k
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od -JxD- »

black_sheep: ale jo, videl sem cca predevcirem jedno coupe 1.gen, na kruhaci u tipsport areny.....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od mirpie »

já viděl včera v Brně jedno stříbrné GK 2.0 s křídlem, kousek od Boby-centra, ale nefotil jsem, nechtělo se mi z kapsy tahat mobil..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od black_sheep »

-JxD- píše:black_sheep: ale jo, videl sem cca predevcirem jedno coupe 1.gen, na kruhaci u tipsport areny.....
ja vim o jednom stribrnym, to je v jednom dvore u domu nad kolejema.. pak taj jezdil spoluzak s cernym a ja s modrym, pak jsem tady potkal pulse jednou nebo dvakrat v tom svetle modrym, dvakrat jednoho chlapka v cervenym takovym pobouranym a jinak prd.. #-o a to je prosim za cely 4 roky co jsem v liberci... :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
MM
*
Příspěvky: 24
Registrován: 28 kvě 2008, 18:40
Bydliště: Praha (6)(9)
Kontaktovat uživatele:

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od MM »

shotik píše:tyyy foeee. za 75 shnilotinu . taky dobry :)
Cena ujde, ale stav vozu už tomu neodpovídal. Podběhy byly prohnilý, všude možně autíčko kvetlo a v kufru byl bazén jak na koupališti. Sice s ev tom zas tak moc neorientuju, ale na tak zbědovaný stav mi přišla cena docela vysoká :? A co jsem se dozvěděl od pánů bazaristů, tak to autí tam už stojí skoro dva roky :(
Daewoo Racer 1,5 rv 95 55kw
Hyundai Coupe 2,0 rv 00 102kw
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od black_sheep »

to je uplne typicky.. ja mam pocit ze ty nejhorsi kusy chodej do bazaru :mrgreen: coupe tady bylo na sautu krasny cerveny a to vypadalo od soukromnika jinak dlouho nic solidniho.. :|
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
MM
*
Příspěvky: 24
Registrován: 28 kvě 2008, 18:40
Bydliště: Praha (6)(9)
Kontaktovat uživatele:

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od MM »

black_sheep píše:to je uplne typicky.. ja mam pocit ze ty nejhorsi kusy chodej do bazaru :mrgreen: coupe tady bylo na sautu krasny cerveny a to vypadalo od soukromnika jinak dlouho nic solidniho.. :|
Moje řeč. Když jsem poprvé začal koukat po coupátku, tak jsem viděl v jednom bazaru krásný červený (z dálky) a když jsem přišel blíž, tak se mi skoro chtělo brečet. Už jsem si představoval, jak si to drandim po ulici a nakonec z toho nic nebylo. Bazének, rez a plno pavučin:( Když už koupit tak asi ne z bazaru, i když člověk může mít štěstí. Nakonec hledání toho správnýho coupátka mi trvalo dva a půl roku :D ,ale mám ho :wink:
Daewoo Racer 1,5 rv 95 55kw
Hyundai Coupe 2,0 rv 00 102kw
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od black_sheep »

MM píše:
black_sheep píše:to je uplne typicky.. ja mam pocit ze ty nejhorsi kusy chodej do bazaru :mrgreen: coupe tady bylo na sautu krasny cerveny a to vypadalo od soukromnika jinak dlouho nic solidniho.. :|
Moje řeč. Když jsem poprvé začal koukat po coupátku, tak jsem viděl v jednom bazaru krásný červený (z dálky) a když jsem přišel blíž, tak se mi skoro chtělo brečet. Už jsem si představoval, jak si to drandim po ulici a nakonec z toho nic nebylo. Bazének, rez a plno pavučin:( Když už koupit tak asi ne z bazaru, i když člověk může mít štěstí. Nakonec hledání toho správnýho coupátka mi trvalo dva a půl roku :D ,ale mám ho :wink:
ja jsem shanel koupatko taky dlouho :-( projel jsem jich asi deset a uz to skoro vypadalo ze se budu te myslenky muset vzdat ale nakonec jsem koupil dobre bych rekl :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od shotik »

ja mam taky coupe z bazaru a jezdi jak vitr:))))) jent o zpapalo drobet financi no ale tak kdyz s nima cloveka nema co delat ze :))) JOKE
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od black_sheep »

shotik píše:ja mam taky coupe z bazaru a jezdi jak vitr:))))) jent o zpapalo drobet financi no ale tak kdyz s nima cloveka nema co delat ze :))) JOKE
tak klobouk dolu - ty ses do nej pustil a dokazal jsi ze kdyz clovek chce tak to jde :lol: ja to tak mel se scoupe, ktery jsem koupil vcelku zanedbany a musel jsem do nej tlacit penize, jenze pak mi tri roky slapalo bezvadne a dva roky jeste ted jezdi v ostrave bez dalsich potizi... mam pocit ze u coupe a scoupe je situace stejna.. v podstate u vsech starejch sportaku, coupatek to bude stejny.. proste vetsina lidi na to sere a jen je pouziva - jezdi s nima jako prase a nestara se.. v podstate to vsecko smeruje k tomu ze jsou auta spotrebni zbozi, coz je libi i prodejcum, automobilkach.. ale kdo to pak po tech cunatech opravovat?? porad se mluvi o ekologii a kdyz bude mit auto zivotnost z 20ti let zkracenou na 10 a min tak se bude muset vyrabet jednou tolik..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od DEDe »

po brne jezdej 4 stribrny co potkavam a vetsinou je to jeden znas poznaj se takle:
1) moje vic poznavacich znaku :) a bez kridla
2) George - ma kridlo 2.7mu a ma Kulaty tuscani znaky--- Jezdi kolem pionyrske
3) Vasco - 1.6 tku na plyn ma ty vydechy pro plnyn vzadu zboku a nalepku a taky kridlo---maka u vystaviste takze asi jezdi tasto tam kolem
4) Jeden novej od M-palace s brnenskou SPZ a bez kridla odrenej pravej bok vzadu a CZ nalepka stribrna vzadu a stav nevypada nic moc :) - ten jezdi u m palace a pak smer do centra :))

Pak jedine ze by si KUPIS udelal vylet z hustopeci u brna :) Ten se ted pochlubil ze ma to vyssi kridlo s brzdovym svetlem.

Vsechny jsou do 2003 rocniky videl sem v brne i 2005 2x tku ale myslim si ze to nekdo jen projizdel ale Vasca Georga i toho dalsiho cas od casu potkavam vcelku pravidelne po brne.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od KUPIS »

DEDe Rád dojedu na nějakej malej Brněskej srázek.Dohodni hošany(majitelé coupé)a dáme kafíčko...SO nebo NE????Na večer ???
A zrovna se dohodnem ohledně té tvé věci....
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od Borek »

Včera jsem jedno stříbrné GK potkal u Hornbachu kolem 20,00 hod. v Brně.Kdopak to byl?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
jerrry
*
Příspěvky: 91
Registrován: 28 úno 2007, 11:54

Re: uličníci - street car spotter!

Příspěvek od jerrry »

Tak mám takovej pocit, že jsem včera viděl ve Třebový u benziny naproti Koradu káru DEDeho, teda alespoň myslím ;-) Moc pěkný auto!
Hyundai Coupé 2.0, 97 - prodáno, goodbye "H"
Hyundai Accent 1.3 GLS, 95 - prodáno
Odpovědět

Zpět na „COUPE“