S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od adam221 »

Ideme do Marotty, to je pri Ancone :) Dufam, ze bude dobre pocasie... Uz sa straaasne tesime... Dufam, ze to dobre dopadne a Accentik to vydrzi aj po druhy krat :) Vlani sme tam boli tiez s :hyu: .. Inac Vildo, mali ste v aute priputaneho psa? Lebo zevraj musi... Tak som aj kupil taky postroj co sa zapina do pasu :P
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

adam221 píše:Ideme do Marotty, to je pri Ancone :) Dufam, ze bude dobre pocasie... Uz sa straaasne tesime... Dufam, ze to dobre dopadne a Accentik to vydrzi aj po druhy krat :) Vlani sme tam boli tiez s :hyu: .. Inac Vildo, mali ste v aute priputaneho psa? Lebo zevraj musi... Tak som aj kupil taky postroj co sa zapina do pasu :P
K Anconě ?? tak to je paráda :D já to měl s Ancony ještě 500 km do cíle :? příští rok se tam chystám znovu, ale 14 dní .. týden je málo. Pejska jsem připoutanýho neměl, protože mám bezpeč. síť za přední sedačky, údajně to stačí a pejsek má přece jen trochu volnost.

Obrázek

Stejně celou cestu spal, jak dřevo :D každé dvě hodiny jsem stavěl, tak na 20 minut, aby se proběhl a cestu přežil úplně v pohodě, protože ježdění v autě miluje ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od adam221 »

Tak to si bol fakt pekne daleko :) Ked tu cestu prezijeme tak hodim foto :) tiez ideme na 7dni...
Kiez by aj Ladynka vedela takto vzadu zaspat... Ale to asi nebude mat kde... Ideme 4 plus pes :) Bude zabava :P
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Borek »

Tak to se v Itálii prostřídáme :D .Jedu asi 130km jižněji pod Anconu-jmenuje se to Silvi Marina-kousek od Pescary.Itálii mám rád,ale čím jižněji člověk jede,tím je to větší divočina na silnicích. :shock: Ale stále to není nic,proti Portugalsku. :mrgreen:
Už se nikam Vildo nechystáš?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

Borek píše:Tak to se v Itálii prostřídáme :D .Jedu asi 130km jižněji pod Anconu-jmenuje se to Silvi Marina-kousek od Pescary.Itálii mám rád,ale čím jižněji člověk jede,tím je to větší divočina na silnicích. :shock: Ale stále to není nic,proti Portugalsku. :mrgreen:
Už se nikam Vildo nechystáš?
Pescaru jsem taky měl na trase do Vieste :D a dole na jihu je to fakt melta !! Držet se na silnici v rychl. limitech je víc nebezpečný, než to mydlit s nima, co to dá :shock: Ještě, že 1.6ka není žádnej lenoch [-o< A jestli je to ještě horší v Portugalsku, tak nazdar hodiny ... ještě, že se tam nechystám :D Já, už letos pojedu jen na October fest do Mnichova .... ochutnat pečenou kachničku a nechat ji zaplavat v dobrým pivečku :D a taky se snad dostanu konečně na Kehlsteinhaus - Hitlerovo orlí hnízdo, kam se chystám, už hodně dlouho a většinou mi to zkazí špatný počasí :? Tak užívej Itálii a bacha na šílený taliány za volantem :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od adam221 »

Predvlanii tam bol taky super scootrista :) To bolo odfotene vo Fane
Přílohy
DSC02494.jpg
DSC02494.jpg (106.39 KiB) Zobrazeno 755 x
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
vinklar
*
Příspěvky: 13
Registrován: 10 úno 2009, 18:06

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od vinklar »

Je dobře,že se nám to drobet rozjelo pro ty co míří do Chorvatska a Černé Hory doporučuji odkazuji na ihvar phorum.Kde najdete snad úplně všechno co potřebujete od aktualního počasí kde se vyhnout objíždkám, ceny apartmánů atd.

Hyundai accent 1,4 3/09
Celadon blue
vinklar
*
Příspěvky: 13
Registrován: 10 úno 2009, 18:06

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od vinklar »

Pro Jíra T.
Do toho Kotoru jedete na blind nebo to máte zajištěný přes cestovku?My jedeme do Černý Hory na blind ale to bude září tak to nebude snad tak narváno. Máš už promyšleno kudy pojedeš?Já jedu z Plzně přes Č.B. Linz,Graz,pak objet dálnici v Slo.
a po dálnici až k moři.
Díky za odpověď Vinklar
Uživatelský avatar
Jíra T.
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2008, 18:43
Bydliště: Praha 7

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Jíra T. »

vinklar píše:Pro Jíra T.
Do toho Kotoru jedete na blind nebo to máte zajištěný přes cestovku?My jedeme do Černý Hory na blind ale to bude září tak to nebude snad tak narváno. Máš už promyšleno kudy pojedeš?Já jedu z Plzně přes Č.B. Linz,Graz,pak objet dálnici v Slo.
a po dálnici až k moři.
Díky za odpověď Vinklar
Budeme mít od známejch půjčenej jejich víkendovej domek.
Trasu jsem zvolil úplně stejnou jako píšeš. Z Prahy mi to přes ČB a Dolní Dvořiště připadá celkem logický. Navíc tahle trasa vede jižníma Čechama, ke kterejm mám osobní vztah, takže se tudy rád projedu.
Accent 1,4i MT Dynamic, Ebony Black / Beige, 03.2008
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od ceme »

Nazdar Zdenek tak akurát som sa vrátil z Croatie a bol som od Ragoznice cca 10 km v Sevide. No bolo krásne ale to tu nebudem písať zaujal má tvoj príspevok tak ti poradím od Zagrebu do Šibeniku je to už 143 Kun išlo to hore a ešte pred Zagrebom je poplatok 43 kn ale to asi vieš čiže do hromádky Croatia dialnice 186 kun jeden smer. No natankoval by som v Slovinku lebo tam je najlacnejší Benzín aj Nafta oproti Rakúsku a Chorvátsku v Slovinku stál liter Nafty 1,05 Eur všade rovnaké ceny asi to riadi štát tak si pumpu nevyberaj neni to portebné aj v Chorvátsku je rovnaká cena na každej pumpe aj na dialnici Nafta 7,06 KN....no ja som nešiel s Accentom lebo mám 1,4i ale šli sme s novou SX4 1,6DDiS a fajn Cesta z Bratislavi 8,30min spotreba stále sme valili 130-140 na dialniciach...a 5,3 L proste nádrž tam nádrž spátek 800Km ale Dotankovali sme tam aj spátek v Slovinsku. No Slovinsko katastrofa pohodlie a lenivosť nás stálo 35 EUR za asi 2 km dialnice potom to sravajú a ideš po starej ceste 40 KM až do Chorvátska proste otras ale tak sme si povedali že ideme na dovolenku tak proste nebudeme šetriť ale toto bolo naozaj vyhodené peniaze....tak ja len tolko Rogoznica krásne mesto aj rybý trh a tak...uži si dovolenku ;) a skús kuknuť čo stojí mesačná rakuska známka neviem ale možno ude lacnejšia než dve 10 dnové...tak teda ešte raz krásnu dovolenku ;)

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj
My jedeme od 1.8. - 14.8. kousek od Splitu do Rogoznice
Plánovaný odjezd 2. cca ve 02:00, v poledne přijezd na místo.
870 km, ve Slovinsku po dálnici nepojedeme...budeme se také vyhýbat poplatkům (předraženým) Jinak v Rakousku si budu muset koupit 2x známku na 10 dnu (15 Euro) a v Chorvatsku to vychází od Zagrebu do Šibeniku 136 Kun (530Kč), takže v pohodě. Už se taky těším...jsem zvědavej, zda to zajedu s nádrží na jeden zátah :-k
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Schwarzie »

Rakušáci nemají měsíční ale 2měsíční za € 22,20.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Miros »

Ahoj CEME.Vloni jsme byli v Rogoznici.Velice pěkné a čisté město.Okolí na výlety.Slovinsko je katastrofa.Jeli jsme v době dovolených,takže kolona tam i zpět.Ale líbilo se nám.Bohužel letos pendluju mezi nemocnicema a odpočinkem doma.Ale to naše počasí láká vypadnout na jih.Strýc je ted někde pod Šibenikem.
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od adam221 »

Caute, Taliansko zmaknute uplne v pohode :) Cesta dokopy 2500km.. 50% cesty s klimou..
Cesta BA - Marotta, Marotta - Gardalandia - zabavny park, Marotta - San Marino, Marotta - BA..
Priemerka 5,2L podla PP... Obsadenost auta - Full :P 4 dospely, a dvaja psici.. Kufor som ledva zavrel..
Cestovna rychlost 120 - 150km/h obcas daka zapcha na dialnici.. Cena nafty v IT cca 1.1€ a benzinu 1.35€
S autom maximalna spokojnost a uplne v pohode to zmaklo :hyu:
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

adam221 píše:Caute, Taliansko zmaknute uplne v pohode :) Cesta dokopy 2500km.. 50% cesty s klimou..
Cesta BA - Marotta, Marotta - Gardalandia - zabavny park, Marotta - San Marino, Marotta - BA..
Priemerka 5,2L podla PP... Obsadenost auta - Full :P 4 dospely, a dvaja psici.. Kufor som ledva zavrel..
Cestovna rychlost 120 - 150km/h obcas daka zapcha na dialnici.. Cena nafty v IT cca 1.1€ a benzinu 1.35€
S autom maximalna spokojnost a uplne v pohode to zmaklo :hyu:
Tož vítej zpátky :D a co pejsci, taky v pohodě ? Koukám, že Ti dovča taky utekla jak voda .... chtělo by to aspoň tři tejdny, aby si člověk pořádně odpočinul :? Týden je prd, to se ani pořádně nerozkoukáš a už jedeš domů .... a co nějaká fotodokumentace, bude ????
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od David C3 »

jj pak hod nějaké foto díky
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“