Tak mě zase změřili :-(

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

mizerove

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od mizerove »

no, kdysi sem taky jeden kousek od Beltronic měl, používal sem ho pravidelně. hlavně na dálnici. ale jednou sem jel kolem kamiónu s návěsem asi 180 a zrovna ten mi ho zastínil, tudíž sem to nestihnul dobrzdit. a už mě dál měli :cry: při velkých rychlostech když je někdy dobře schovanej a ten paprsek se nemá kde odrazit, máš na zareagování vteřinu, možná dvě. pak sem to prodal za polovic co koupil.
teď jezdím podle předpisů a když už náhodou jedu rychleji, tak si dám bacha na většinu míst kde sou zalezlí, a když už mě zastavěj a pane řidiči jel ste rychle, blabla, máte to za tolik, tak sem hodnej a na závěr ......., to řešíme jen pokecem a jedu vesele dál 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od shwaara »

cena ma jeste V1, za dnesni ceny to neni spatny kup, ale ma maly handicap v obcasne letni nedetekci. A ja si rikam, ze kdyz do toho dam 10 litru, tak se na to chci spolehnout.
Euro verze funguji opravdu spolehlive, v 99% pripadu neni detekce mensi nez 150m, obvyklle byva 250-300m. Jednou jedinkrat se mi stalo, ze jsem mel detekci cca 40m, to bylo opravdu genialne zasiti. Na dalnici byvaji odrazy opravdu slabsi, proto byva detekce kolem 200m. Nicmene z vlastni zkusenosti vim, ze se ubrzdit da, ale chce to rychlou reakci, zadne vahani. A i kdyz se to nepovede uplne, tak z 200 na treba 150 je taky uspech, ne?
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7958
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Mexican »

shwaara píše:cena ma jeste V1, za dnesni ceny to neni spatny kup, ale ma maly handicap v obcasne letni nedetekci. A ja si rikam, ze kdyz do toho dam 10 litru, tak se na to chci spolehnout.
Euro verze funguji opravdu spolehlive, v 99% pripadu neni detekce mensi nez 150m, obvyklle byva 250-300m. Jednou jedinkrat se mi stalo, ze jsem mel detekci cca 40m, to bylo opravdu genialne zasiti. Na dalnici byvaji odrazy opravdu slabsi, proto byva detekce kolem 200m. Nicmene z vlastni zkusenosti vim, ze se ubrzdit da, ale chce to rychlou reakci, zadne vahani. A i kdyz se to nepovede uplne, tak z 200 na treba 150 je taky uspech, ne?
sry za mozno az prilis osobny komentar, ale ked som si toto precital tak som si povedal "dalsi blbecek, ktory ma predbehne a potom zacne prudko brzdit... takto kamarade sa rodia retazove havarie na dialniciach..
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Aleš »

Souhlas s Mexicanem. Ty to sice stihneš dobrzdit, ale co třeba ten za tebou a nebo ten za nim :?:
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od shwaara »

Taky s vami souhlasim. Chce to jako u vseho pouzivat mozek ;) Je pravda, ze vetsina novych majitelu ceka, az AR zapiska a kdyz zapiska, tak to zaslapne. Nicmene jako se vetsina lidi nauci ridit, tak se drtiva vetsina majitelu AR nauci s nim jezdit (myslim, ze se shodneme na tom, ze AR si koupi spis clovek, ktery jezdi hodne a svoje auto docela ovlada) a zpomalovat s rozumem a koukne se, co a jak daleko za nim jede. Je to jenom o tom, nemit v hlave vymasteno. A na to nema AR zadny vliv. A pominu zcela stranku dodrzeni bezbecne vzdalenosti.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od David C3 »

Přesně tak mám to na to když jedu 50 a před koncem obce trošku zrychlím aby mě nezměřili např 65 jak se mě to stalo a jak často ve Zlíně měří na VÝJEZDU Z OBCÍ
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Limitz »

jj na zlínsku sou šmejdi :evil: nás jednou změřili při vjezdu do obce asi 5 metrů za cedulí #-o
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Dr Meduza »

trochu bokem, ale s merenim to souvisi
mate nekdo nakou zkusenost s tema "zazracnejma" sprejema na SPZku co pak udajne nejdou vyfotit (je na nich flek a nejdou precist cisla)?
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Romanko999 »

My sme tento antiradar predávali za poslednú cenu keď bol vo výpredaji z 19 900SK išiel na 9 900 SK čo bola špičková cena teraz lutujem že som si ho nekúpil ](*,)
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od saman »

Nějaký zázračný sprej je Ti na H..... , vono to zas tak blbě nemaj zmáknutý, dostavíš se na předvolání třeba s krásně zpracovaným vyjádřením, že řídila osoba blízká atd. přesně dle dikce Zákona, jako já když mě to odborně zpracoval můj právník a ouha mladý kapoš se jen na mě usmál a suše konstatoval zda trvám na písemném vyjádření já samo že jo tak mě nenápadně otočil monitor PC a jen řek " tak co na toto povíte?" No a moh sem prd krásná fotečka jak si trůním za volentem a ne jedna a to se ukecat nedá. A to tam mám fůru známých a bývalých kolegů. Nenaděláš nic 2 bodíky a minimální pokuta to jistí. :mrgreen:
Sonata 2,4 2009
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Dr Meduza »

saman píše:Nějaký zázračný sprej je Ti na H..... , vono to zas tak blbě nemaj zmáknutý, dostavíš se na předvolání třeba s krásně zpracovaným vyjádřením, že řídila osoba blízká atd. přesně dle dikce Zákona, jako já když mě to odborně zpracoval můj právník a ouha mladý kapoš se jen na mě usmál a suše konstatoval zda trvám na písemném vyjádření já samo že jo tak mě nenápadně otočil monitor PC a jen řek " tak co na toto povíte?" No a moh sem prd krásná fotečka jak si trůním za volentem a ne jedna a to se ukecat nedá. A to tam mám fůru známých a bývalých kolegů. Nenaděláš nic 2 bodíky a minimální pokuta to jistí. :mrgreen:
no ten sprej by prave mel udelat to, ze nebude na fotce citelna SPZka, takze te pak nemuzou dohledat (podle databaze xichtu to zatim udelany nemaj :mrgreen: )
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od saman »

To máš pravdu ale mě na prd když mám krásně popsaný služebák tak to přijde stejně na f. A sprej je blbost jak mraky :hyu:
Sonata 2,4 2009
Uživatelský avatar
myhead
***
Příspěvky: 670
Registrován: 05 čer 2008, 04:45
Bydliště: Sedlce (je to kousek od ČB)

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od myhead »

JE-
Hyundai Accent X3 1.4 1997
Opel Zafira 2.0DTL 2000 (v provozu 2002)

EX
Škoda Felicia Kombi 1.3 LXI LPG 1996

Peugeot 106 1.5D 2000
Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od saman »

Na obrázku jo ale skutečnost je jiná
Sonata 2,4 2009
Uživatelský avatar
myhead
***
Příspěvky: 670
Registrován: 05 čer 2008, 04:45
Bydliště: Sedlce (je to kousek od ČB)

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od myhead »

Hm nevím jak je to ale stejně bych to nepoužil, protože jestli že někde měří a třeba o kus dál to hned vybýrají tak když by tě změřili a měl by jsi to nastříkaný tak by tě stejně o kus dál zastavili, věděli by hned o co jde, a za to jsou asi určitě potom o dost větší pokuty, když zjistí že to tam máš, takže to si asi myslím já :)
JE-
Hyundai Accent X3 1.4 1997
Opel Zafira 2.0DTL 2000 (v provozu 2002)

EX
Škoda Felicia Kombi 1.3 LXI LPG 1996

Peugeot 106 1.5D 2000
Odpovědět

Zpět na „Pokec“