HELP - auto startuje jak se mu libi :(

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
jumbec
Příspěvky: 8
Registrován: 02 pro 2005, 14:36
Bydliště: Trebic

HELP - auto startuje jak se mu libi :(

Příspěvek od jumbec »

Zdravim,

doufam ze mi nekdo poradi. Auto jede vyborne, najednou vsak spadnou otacky a motor zdechne. Svetla sviti, vse bezi uplne normalne. Zastavim, chci nastartovat jenze uz nenastartuju. Jen to toci. Za 5 minut nastartuju normalne a jedu treba 80 km a vse ok, ale napriklad behem 15 minut mi to udela znovu a hned nekolikrat. Na diagnistice to vyhodilo chybu pouze na Lambda Sonde. Poradite mi? Nevim si vubec rady... Hyundai accent 1998, 3 dver, 1.5, 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP - auto startuje jak se mu libi :(

Příspěvek od mayq »

Tak to vyzera na snimac poctu otacok.... vlakno https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=40&t=13237
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
amatijazz
*
Příspěvky: 10
Registrován: 19 led 2009, 18:58

Re: HELP - auto startuje jak se mu libi :(

Příspěvek od amatijazz »

mne robilo toto iste, akurat, ze mi to nedochlo pocas jazdy... ale startovalo to, kedy sa mu zachcelo, hlavne ked sa motor zohrial, tak uz nenaskocil, napr. na benzinke alebo v umyvarke :? vyriesil mi to jeden chlapik, co kedysi pracoval v autorizovanom servise a to velmi jednoducho - dokladne vycistil vsetky kontakty a spoje okolo motora! hovoril, ze to robili v servise vzdy ako prve... lebo aj mne vsetci radili, ze snimac otacok a aj kadeco ine, diagnostika dokonca neukazovala nic... skus najprv toto, ale nech ti to urobi niekto, kto vie co robit...
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: HELP - auto startuje jak se mu libi :(

Příspěvek od alarm »

Raz to spravil Accent aj mne, nerozchodil som to.Na druhý deň bolo všetko v poriadku.Ale chcel som ísť po immobilizéry ako možnému škodcovi.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“