Imobilizér

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
RUM
Příspěvky: 9
Registrován: 22 lis 2007, 18:14
Bydliště: Třebíč

Imobilizér

Příspěvek od RUM »

Ahoj, prosím o pomoc.
Mám problém se startováním. Mám Accenta 1,3 r.v. 2005 , v pátek byl v servisu a včera mi nechtěl nastartovat. Startér se točil ale nic. Chytil na třetí pokus, pak pár startů OK, ale dnes znova a chytil až na cca sedmý pokus. Zajel jsem s tím do servisu - napíchli to na diagnostiku a zjistily, že je tam chyba od imobilizéru. Mazali ji už v pátek při prohlídce, ale naskakuje znovu. Tak jsme zkoušeli startovat a občas se nerozsvítí kontrolka imobilizéru - a to pak nejde nastartovat. Musí se znovu zapínat klíček, dokud nenaskočí. Ale děje se to jen občas! Zítra mám dojet a donést sebou náhradní klíče, prý to zkusí přeprogramovat, ale netvářili se moc jasně. Za týden jedu na dovču a nerad bych zůstal stát někde v cizokrajných zemích s mrtvím autem.
Nemáte někdo podobnou zkušenost, případně jak se u vás řešila.
Díky
Hyundai Accent 1,3 RV 2005
Reklama
 

smogy
*
Příspěvky: 19
Registrován: 21 lis 2008, 19:51

Re: Imobilizér

Příspěvek od smogy »

Nazdar ja som mal taký istí problém a je to ma 100% anténa na imobilizer /nachádza sa na spínacej skrinke/, je slabá a nepošle signál z kluča do počitáča.Stojí to cca u nás 50€., ale skús to vyťiahnuť a trocha vyčistiť možno to pomože.
Hyundai Acennt GLC 2000 1,5i 66KW
RUM
Příspěvky: 9
Registrován: 22 lis 2007, 18:14
Bydliště: Třebíč

Re: Imobilizér

Příspěvek od RUM »

To smogy: díky za tip. V servisu mi zkusili přeprogramovat celou jednotku a klíče a tvrdili, že to už bude snad dobrý, ale hned u servisu mi to nenaskočilo. Tak že prý to bude nějaká cívka co je u zapalování, tak nevím, jestli je to totéž co ta anténa. Snad ji v pátek dovezou a namontují. Zatím s tím jezdím, ale mám jet s autem na dovču do zahraničí a mám strach, abych nezůstal někde stát se zablokovaným imobilizérem. Nevím, jak dlouho to takhle může blbnout, než se to totálně podělá. Zatím je to tak cca jednou z deseti startů. Máš s tím nějakou zkušenost?
Hyundai Accent 1,3 RV 2005
smogy
*
Příspěvky: 19
Registrován: 21 lis 2008, 19:51

Re: Imobilizér

Příspěvek od smogy »

V pohode s tým možeš jazdiť ja som s tým jazdil celý jeden rok sem tam to vyhodilo ale neaž tak často,ale ono sa ťi to vždy zapne vpohode choď na dovolenku a oddychuj.
Hyundai Acennt GLC 2000 1,5i 66KW
RUM
Příspěvky: 9
Registrován: 22 lis 2007, 18:14
Bydliště: Třebíč

Re: Imobilizér

Příspěvek od RUM »

Díky smogy, trochu jsi mě uklidnil, protože dle vyjádření servisu cívka není v celé ČR skladem a dodání může být od dvou dnů do několika týdnů! Zítra dají vědět. Pořád doufám, že se to stihne. Když ne, tak to asi risknu - nechce se mi kvůli tomu rušit zaplacenou dovolenou.
Hyundai Accent 1,3 RV 2005
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“