dalkove odemykani neblikaji svetla

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od johnyklec »

mluvil jsem s majitelem co tu lantru mel a udajne to original alarm neni i drat je kostra a ten druhy nevim
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bishop2225
**
Příspěvky: 202
Registrován: 05 črc 2009, 18:10
Bydliště: Ostrov, Karlovy Vary

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od Bishop2225 »

Tak to hodně štěstí... Budeš muset dojít až ke krabičce. Nebo vem multimetr a proměř co ti jde do toho upadlýho kablíku. Pokud ti tam pude plusový impuls, tak by to mělo být na blinkry. Musíš to samozřejmě měřit ukostřený a zmáčknout u toho tlačítko dálky... 8) Nevím co za zvuk ti to dřív dělalo, ale jeden by měl být na blinkry, možná oba. Dost lidí to připojuje na relátka.
:hyu: Hyundai Lantra 1,8 GT ... voňavka 92 000 najeto ... :hyu:
:hyu: Hyundai Lantra GLS 1,6 16V 84kW, r.v. 95 :hyu:
Plná palba s klima... :-)

=D>už šla do světa =D>
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od johnyklec »

cau no pro me to bude tezke hledat nemám meraky podle toho co pises tak to dava smysl jen to je pode me asi pripojene na predni svetla ted mi ale nejdou no :? pri vystraznych taky ne pri jizde svetla funguji normalne jsem zkousel konektoty jestli jsou dobre zarazene procistil jsem to sprejem a nic
Uživatelský avatar
Bishop2225
**
Příspěvky: 202
Registrován: 05 črc 2009, 18:10
Bydliště: Ostrov, Karlovy Vary

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od Bishop2225 »

Multitester je základ, ten si kup. Nekupuj ty v Tesco a pod. za 150,- Ale když zajdeš někam do normálního krámu, tak za 400,- seženeš normální, kde ti neshoří dráty, když to připojíš na auto. :D
No a když to proměříš a bude ti to dávat impulsy, tak to napoj jak jsem psal v tomhle foru. https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 7&start=30
No a bliká ti komplet celý auto. 8)
:hyu: Hyundai Lantra 1,8 GT ... voňavka 92 000 najeto ... :hyu:
:hyu: Hyundai Lantra GLS 1,6 16V 84kW, r.v. 95 :hyu:
Plná palba s klima... :-)

=D>už šla do světa =D>
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od johnyklec »

no hned jak budu mit ted cas podivam se na to zacnu sledovat draty az od alarmu ke prednim svetlum jak vedou jestli nejsou pretrhle nebo neco. jen nevim jestli pujdou videt v motorovem prostoru buh vi jak to tam je provlecene z palubky az do svetel :?
Uživatelský avatar
Bishop2225
**
Příspěvky: 202
Registrován: 05 črc 2009, 18:10
Bydliště: Ostrov, Karlovy Vary

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od Bishop2225 »

johnyklec píše:no hned jak budu mit ted cas podivam se na to zacnu sledovat draty az od alarmu ke prednim svetlum jak vedou jestli nejsou pretrhle nebo neco. jen nevim jestli pujdou videt v motorovem prostoru buh vi jak to tam je provlecene z palubky az do svetel :?
počkej, teď jsem trochu mimo... Blikali ti světla, nebo blinkry?
Nebude to až do světel. Nikdo si nedává takovou práci tahat to skrz kastli. Napojuje se to na relé, nebo ke spínačům.
:hyu: Hyundai Lantra 1,8 GT ... voňavka 92 000 najeto ... :hyu:
:hyu: Hyundai Lantra GLS 1,6 16V 84kW, r.v. 95 :hyu:
Plná palba s klima... :-)

=D>už šla do světa =D>
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od johnyklec »

Bishop2225 píše:
johnyklec píše:no hned jak budu mit ted cas podivam se na to zacnu sledovat draty az od alarmu ke prednim svetlum jak vedou jestli nejsou pretrhle nebo neco. jen nevim jestli pujdou videt v motorovem prostoru buh vi jak to tam je provlecene z palubky az do svetel :?
počkej, teď jsem trochu mimo... Blikali ti světla, nebo blinkry?
Nebude to až do světel. Nikdo si nedává takovou práci tahat to skrz kastli. Napojuje se to na relé, nebo ke spínačům.
blikali mi predni a zadni ssvetla zadni jdou v pohode
Uživatelský avatar
Bishop2225
**
Příspěvky: 202
Registrován: 05 črc 2009, 18:10
Bydliště: Ostrov, Karlovy Vary

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od Bishop2225 »

johnyklec píše:
Bishop2225 píše:
johnyklec píše:no hned jak budu mit ted cas podivam se na to zacnu sledovat draty az od alarmu ke prednim svetlum jak vedou jestli nejsou pretrhle nebo neco. jen nevim jestli pujdou videt v motorovem prostoru buh vi jak to tam je provlecene z palubky az do svetel :?
počkej, teď jsem trochu mimo... Blikali ti světla, nebo blinkry?
Nebude to až do světel. Nikdo si nedává takovou práci tahat to skrz kastli. Napojuje se to na relé, nebo ke spínačům.
blikali mi predni a zadni ssvetla zadni jdou v pohode
Tak to je divný, většinou se centrál připojuje na blinkry. Jestli to nějakej umělec dělal po svým a napojil to na světla, tak to mohlo klidně oddělat relátka v ŘJ centrálu. Pokud to teda nenapojoval jenom na poziční světla. Máš to nějak zakletý. Zkus se zeptat kde mu to dělali. Třeba ti poradí. Ale já osobně bych našel ŘJ centrálu. Jestli si to ten člověk dělal sám, tak bude ve středovým tunelu, jako jí mám já, je tam na ní super místo 8), nebo pod volantem. Jestli servis, čekal bych opět pod volantem, nebo spíš za skříňkou před spolujezdcem. Zkus si k ní sehnat schéma zapojení, jestli na ní bude nějakej typ, nebo to proměřit a pak prostě jít po drátech. Jinak když najdeš tu krabičku, tak multimetrem můžeš zjistit, jestli jsou ty kabely co máš vytržený napojený do ŘJ.
Hlavně nezkoušej takový ty brutality jako je škrtání o kostru, nebo žárovku a tak. Chytneš blbej kablík a odpálíš řídící jednotku a nemyslím jen tu od centrálu. :roll:
:hyu: Hyundai Lantra 1,8 GT ... voňavka 92 000 najeto ... :hyu:
:hyu: Hyundai Lantra GLS 1,6 16V 84kW, r.v. 95 :hyu:
Plná palba s klima... :-)

=D>už šla do světa =D>
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od johnyklec »

supr dik moc za radu pokusim se z toho vseho udela conejvic podivam se kam az vedou ty kable co mam odpojene atd. vim ale 100% ze mi problikavali svetla ne blinkry
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od johnyklec »

tak zatim sem vyresil problikavani svetel leve svetlo byla praskla zarovka a priom sem se minule dival a byla dobra divne :roll: a to predni prave slo kdyz jsem vymenil pojistku se skrini vsechny jsem je prochazel a nasel jsem prasklou dal jsem jinou a svetla blikali ale nevim kde se zamerit na ten zvuk ten mi zatim porad nejde :(
Uživatelský avatar
Bishop2225
**
Příspěvky: 202
Registrován: 05 črc 2009, 18:10
Bydliště: Ostrov, Karlovy Vary

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od Bishop2225 »

Človeče, jestli si hledal takovou dobu žárovku, tak na zvuk kašli... Žádný z aut mi nikdy na centrál nepípalo... Stačí mi že bliká...
Miluju takový ty frejery, co to maj na hlasitej pípák nebo na houkačku, ty stojí vedle auta, cigárko a najednou HUÍ HUí... no a v tu chvíli by ses málem posral... :D
:hyu: Hyundai Lantra 1,8 GT ... voňavka 92 000 najeto ... :hyu:
:hyu: Hyundai Lantra GLS 1,6 16V 84kW, r.v. 95 :hyu:
Plná palba s klima... :-)

=D>už šla do světa =D>
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dalkove odemykani neblikaji svetla

Příspěvek od johnyklec »

Bishop2225 píše:Človeče, jestli si hledal takovou dobu žárovku, tak na zvuk kašli... Žádný z aut mi nikdy na centrál nepípalo... Stačí mi že bliká...
Miluju takový ty frejery, co to maj na hlasitej pípák nebo na houkačku, ty stojí vedle auta, cigárko a najednou HUÍ HUí... no a v tu chvíli by ses málem posral... :D
ja sem nehledal celou dobu jen zarovku urcite bych tolik casu netravil u toho jeste v lete, a ten zvuk se budu snazit udelat.. :)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“