Tak mě zase změřili :-(

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od jandaxx »

saman píše:Nějaký zázračný sprej je Ti na H..... , vono to zas tak blbě nemaj zmáknutý, dostavíš se na předvolání třeba s krásně zpracovaným vyjádřením, že řídila osoba blízká atd. přesně dle dikce Zákona, jako já když mě to odborně zpracoval můj právník a ouha mladý kapoš se jen na mě usmál a suše konstatoval zda trvám na písemném vyjádření já samo že jo tak mě nenápadně otočil monitor PC a jen řek " tak co na toto povíte?" No a moh sem prd krásná fotečka jak si trůním za volentem a ne jedna a to se ukecat nedá. A to tam mám fůru známých a bývalých kolegů. Nenaděláš nic 2 bodíky a minimální pokuta to jistí. :mrgreen:
Pokud jdeš něco vysvětlovat, tak máš právo na předložení důkazů, ještě před tím, než Tě začnopu prudit. Takže by Ti tu fotku ukázali hned a ušetřil by sis trapnou situaci, kdy Tě policajt vyškolil. Nehledě na to, že je hloupost se odkazovat na osobu blízkou. Stačí prohlásit, že odmítáš podat vysvětlení podle paragrafu xyz, kde je jasně napsáno, že můžeš odmítnoutt, pokud by hrozilo stíhání TOBĚ, NEBO osobě blízké. Tím eliminuješ, že Ti budou vyhrožovat, že budou předvolávat osoby blízké. Což je samozřejmě také blbost, protože ta množina těch osob je blíže nespecifikovatelná. Mnoho policajtů tím ale vyhrožuje a někdo povolí.
Reklama
 

Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od shwaara »

To bych zas tak moc nesiril, protoze uz ted se na to vymlouva kazdy strejda z horni dolni, ktery zakon v zivote nevidel. Zbytecne se tak zakonu znali (a dbali) ridici zbavuji sanci, jak slusnou cstou vyresit male nedorozumeni....
Jinak sprej na RZ doporucuji, pokud se vam zda RZ spatne citelna a chteli byste, aby na fotce svitila jako nova :) Nicmene pokud to bude chtit nekdo opravdu vyzkouset, i na ten bych vam urcite dohodl nejake to procento dolu..
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Dr Meduza »

shwaara píše:To bych zas tak moc nesiril, protoze uz ted se na to vymlouva kazdy strejda z horni dolni, ktery zakon v zivote nevidel. Zbytecne se tak zakonu znali (a dbali) ridici zbavuji sanci, jak slusnou cstou vyresit male nedorozumeni....
Jinak sprej na RZ doporucuji, pokud se vam zda RZ spatne citelna a chteli byste, aby na fotce svitila jako nova :) Nicmene pokud to bude chtit nekdo opravdu vyzkouset, i na ten bych vam urcite dohodl nejake to procento dolu..
takze dobry tak na vytazeni penez z lidi jo ? ja sem si to myslel, ze v tom asi bude nakej hacek
takze nezbejva nez si na naraznik a znacku priplacnout kus spinavejch novin :-
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Rasty »

Tak jsem byl včera taktéž pravděpodobně změřen. Jel jsem do Pardubic z Hradce Králové před Pardubicemi je 80ka ale nádherná rovinka a žádná auta. Kouknul jsme mezi pilíře a policie nikde tak jsem si na to vesele šlápnul. Jel jsem kolem 180 a když jsem se blížil ke konci kde je mírná levotočivá zatáčka a nájezd na most směr Chrudim nebo dolů k nádraží, tak u krajnice stálo zaparkované auto. Začal jsem brzdil a najednou koukám vedle auta radar a policajt s notebookem v autě. Mohl jsem to zbrzdit tak na 140, ale i tak to bude rance. Jen doufám že zdrovna neměřili a řešili přestupek s tím autem co tam stálo pač u radaru nikdo nestál jen v autě vzadu seděl policajt a v ruce notebook, ale to mohl taky hledat záznam přestupku toho auta. No uvidím jestli něco příjde 8-[
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od shwaara »

Je to mozne, nebo mohli jen lustrovat RZ. Ale uvidis, k mereni nemusi stat obsluha u radaru, ten automaticky odesila data no notebooku. Vetsinou v takovem pripade ale stavi na miste.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od saldy »

Asi jsem trhnul světovej rekord, s autem jsem vyjel z prodejny no a po ujedí cca 10km jsem chtěl dojet semafor a už tam stály švestky :shock: takže za 2500 a 3 body jako bonus....... večer volám známýmu co sedí na dopravce ať mi to hned smaže ale říkal jakmile jim to podepíšu a dostanu blok už s tím nejde nic dělat :( .Nechtěl o tom mluvit do telefonu ale prej mi poradí co mám příště dělat. Jezdim podle předpisů, byl to pech #-o .
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od jandaxx »

saldy píše:večer volám známýmu co sedí na dopravce ať mi to hned smaže ale říkal jakmile jim to podepíšu a dostanu blok už s tím nejde nic dělat
Nechci nějak poučovat, ale tímhle se na internetu moc nechlub. Nevíš, kdo to čte. Známý na dopravce, který to hned smaže=trestný čin zneužití pravomoci veřejného činitele. Asi by Ti moc nepoděkoval, kdyby ho za tu pomoc, kterou tady roztrubuješ do světa, vyhodili od policie a ještě se musel zpovídat u soudu. Chce to trochu rozvahy, než někam tohle napíšu. :roll:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Hardcam »

vyhodili od policie
jestli dela na odoru dorpavy. tak ho od policie klidne muzou vyhodit :mrgreen: :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od saldy »

jandaxx píše:
saldy píše:večer volám známýmu co sedí na dopravce ať mi to hned smaže ale říkal jakmile jim to podepíšu a dostanu blok už s tím nejde nic dělat
Nechci nějak poučovat, ale tímhle se na internetu moc nechlub. Nevíš, kdo to čte. Známý na dopravce, který to hned smaže=trestný čin zneužití pravomoci veřejného činitele. Asi by Ti moc nepoděkoval, kdyby ho za tu pomoc, kterou tady roztrubuješ do světa, vyhodili od policie a ještě se musel zpovídat u soudu. Chce to trochu rozvahy, než někam tohle napíšu. :roll:
Věřim že tu nic neroztrubuju [-X , vždyť píšu, že to nejde, chci jen říct že cajti často šikanujou tam kde člověk nikoho neohrožuje a dělaj si z toho zlatej důl, možná ale opravdu existuje zákonej způsob jak tomu aspoň částečně čelit.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od jandaxx »

Hardcam píše:
vyhodili od policie
jestli dela na odoru dorpavy. tak ho od policie klidne muzou vyhodit :mrgreen: :mrgreen:
No víš jak to myslím. Je vcelku jedno, zda u dopraváků na policii, či odboru dopravy na úřadě. Z toho co psal kolega, to není úplně jasný a význam toho co jsem napsal, to nijak nemění. Čili, Tvůj smějící se smajlík je tak trochu hloupý a škodolibý. Ale já tomu rozumím. Když si do mé osoby můžeš rýpnout, tak to uděláš. Jen je třeba u toho trochu přemýšlet.
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od ryba »

rasty, je tam 60, kolegu tam dnes rano zmerili a mel to za litr a dva pointy. Doufam ze jsi mel kliku a zrovna u toho nikdo nestal :)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od hlobilp »

Rasty Ty jsi blazen... a to si rikam, jaky ja jsem nekdy hovado... nejsem. jsem slusny a sporadany ridic, co vic jak 2x rychlejc nejezdi :D :D :D
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Hardcam »

jandaxx: ale neee. to bych napsal komukoliv jinymu. Nic za tim nehledej, ani zlost, ani skodolibost...jako bys me neznal :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od jandaxx »

Hardcam píše:jako bys me neznal :mrgreen:
no právě :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak mě zase změřili :-(

Příspěvek od Hardcam »

Btw, Rasty, nevim, jestli jsi to psal ty, ale neprisel jsi uz jednou o papiry? Kazdopadne pokud Te nezastavili hned, je velka sance, ze budes bez postihu. Mel jsi aspon slunecni bryle? Vcera byl krasne a pak by ses z ty fotky blbe identifikoval.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“