Problém s chodem motoru

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s chodem motoru

Příspěvek od Yurii »

No koukám na to do manuálu a píšou, že skupáč má mít:
1 má mít 4.8Kohm
2 má mít 10Kohm
3 má mít 7,3Kohm
4 má mít 12Kohm
Impredance by prej neměl na 1 stopu délky kabelu překročit 10Kohm.... to snad platí u všech aut a pokud máš staršího Accenta 1.5 benzín tak by to měly bejt stejný hodnoty.
Kdyby se to někomu zdálo divný, klidně sem postnu Screenshot ;) Jinak je to v servisním manuálu, kapitola Engine elecrical system stránka 7
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Petty5
*
Příspěvky: 16
Registrován: 11 srp 2009, 02:38

Re: Problém s chodem motoru

Příspěvek od Petty5 »

Já mám právě na prvním 8 a na ostatních kolem 5, 6... mám právě 1.3 63kw rok 2000.. narychlo kupovaný místo passata b6 1.9 TDI... a sem z toho fakt nešťastná... a manuál nemám, psala jsem někomu sz, ale nic ještě nedošlo, zkusím se po něm podívat na netu.. teď mi ještě odešlo druhý ložisko, já jsem z toho fakt nešťastná, zlatá toyotka co jsem měla než Today Tommorow Totálka... no a pořád hyundaika startuju napodruhý, 4 sec čekám s plynem než to jde do otáček... pak se to zahřeje a jede normálně...
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s chodem motoru

Příspěvek od Yurii »

Když koukám na ty komprese, tak to asi nebyl moc dobrej kauf :( Všeobecně platí, že atmosférický motory pro svuj chod potřebujou vyšší komprese než motory s turbem jako mám ve Scoupe.
Tak jsme se do manuálu podíval sám a asi Tě fakt napotěším,j e to sice pro motory 1.5 protože na HMA Service ze záhadnejch důvodů 1.3 vůbec neuvádějí ale hodnoty by snad měly bejt stejný nebo podobný:
Standard value : 1500 kpa (15.5 kg/cm², 220 psi)
Limit : 1200 kpa (12.5 kg/cm², 178 psi)
Limit : Max. 150 kpa (1.5 kg/cm², 21 psi) between cylinders
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“