Palubní počítač u i30

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od JOFO »

no tak uz som si ho aj ja objednal.. buduci tyzden by mal prist (ocakavam tak v utorok alebo stredu).. tak som zvedavy ako vyriesim umiestnenie :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Reklama
 

rehurek
*
Příspěvky: 35
Registrován: 05 lis 2008, 11:05
Bydliště: Brno

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od rehurek »

JOFO píše:tak som zvedavy ako vyriesim umiestnenie :)
Určitě dej vědět. Už ho mám delší dobu a pořád nad tím bádám. Zatím ho mám před otáčkoměrem a asi ho přemístím před rychloměr. Nahoru ho nechci dávat, pražilo by na něj slunko a nebylo by nic vidět.
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od JOFO »

tak pokal nie je dobre citatelny na slnku tak asi jedine miesto kde moze byt je v kaplicke (pred rychlomerom alebo otackomerom).. kedze som SG2 este nevidel tak neviem ako je na tom jeho displej.. ak by bol citatelny aj na slnku, tak mi vychadza este jedno umiestnenie a to na palubnej doske pred volantom v tom "zliabku" kde sa spajaju plasty... zhruba tam pasuje (sirkou) a bol by trocha sikmo, takze by nan mal dobre vidiet aj spolujazdec... v strede na palubovke byt u mna nemoze lebo tam mam na okne drziak na mobil... este to nejak rozumne vyriesit s kablom :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od JOFO »

takze... dneska mi dosiel SG2 a musim uznat ze je to fakt pekna hracka :) zatial som ho dal na palubovku pred otackomer.. tam mi zavadzia asi najmenej.. kabel som schoval pod volant (do strbiny pod volantom v najvyssej polohe sa tam da naskladat takmer idealne :) ) to este casom doladim.. zajtra skusim cvaknut nejake foto... uz len vyjazdit nadrz ze mozem natankovat a zacat kalibrovat meranie spotreby :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
MA294BSComfort
*
Příspěvky: 24
Registrován: 27 říj 2008, 15:37

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od MA294BSComfort »

Kedze sa tu este ziadne definitivne riesenie umiestnenia SGII nenaslo tak som cez vikend trocha uvazoval - z mojho pohladu je toto asi najlepsi variant. Ani nie je na slnku, ani ruka na pake ti ho nezakryva, ovladacie gombiky su z paky na dosah prsta ... Uz len zohnat ( v servise, buracka ) vyklopne dvierka z prepazky na dokumenty ( aj tak ju nevyuzivam ) a mohlo by sa to podarit. Nemate niekto typ kde by sa to dalo obstarat ? Zajtra skusim v servise originalny ND
Přílohy
Hyundai SGII.jpg
Hyundai SGII.jpg (107.17 KiB) Zobrazeno 1989 x
Uživatelský avatar
j.albi
**
Příspěvky: 146
Registrován: 29 črc 2005, 10:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od j.albi »

Tohle umístění postrádá smysl, SGII není v dosahu přímého zorného pole!
Hyundai Getz 1.1 - prodáno
Hyundai i30 1,6 CRDi Comfort, 66 kW, Vivid Blue
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od JOFO »

presne ako pise j.alby.. mne to tiez nepasuje na schranku.. naviac ja ju pouzivam prave na ucel na ktory bola spravena t.j. na odkladanie dokladov... ja som dal SGII do kaplicky pred rychlomer a celkom mi tam vyhovuje..prepinat pocas jazdy nepotrebujem, mam nastavene vzdy to co potrebujem pocas jazdy vidiet.. zvysok si pozrem ked zastanem.. nie som zas taky maniak aby som potreboval pocas jazdy kazdu chvilu preklikavat... foto momentalne namozem spravit pretoze mam auto taktiez v servise (taktiez buracka), ale do konca tyzdna by malo byt hotove
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od oKo »

Nevím, dole na rychloměru jsou přece kontrolky, které signalizují mimořádné/havarijní stavy. Ty vidět je přece důležité. Mít je schované za SG2 je trochu hazard...
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od JOFO »

takmer vsetky kontrolky su na otackomere ak si dobre pamatam.. preto som SGII dal pred rychlomer, aby som videl ked sa mi nejaka rozsvieti
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od oKo »

Našel jsem tohle. Znáte? Máte zkušenost?
Obrázek
SKV
**
Příspěvky: 216
Registrován: 05 dub 2009, 19:10
Bydliště: Brněnsko

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od SKV »

Neznám, ale zdá se to být šikovná věc za rozumné prachy. Zobrazuje sice jen jeden údaj, ale zase je větší písmo. Trošku bych se bál čitelnosti na slunci, ale za ty prachy bych do toho asi šel. Nebudete někdo objednávat, že bych se přidal? :D
i30 1.6i CVVT COMFORT, ESP, MOONLIGHT BLUE, CZ 2009
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od maco »

SKV píše:Neznám, ale zdá se to být šikovná věc za rozumné prachy. Zobrazuje sice jen jeden údaj, ale zase je větší písmo. Trošku bych se bál čitelnosti na slunci, ale za ty prachy bych do toho asi šel. Nebudete někdo objednávat, že bych se přidal? :D
že by? cena opravdu dobra, design moderni...hmm :)
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od JOFO »

ja som so SGII nadmieru spokojny... nema sice nejaky futuristicky design ale svoju funkciu plni vynikajuco... a hocco co nie je zabudovane bude stale posobit dojom ze to tam nepatri :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
triktrak
**
Příspěvky: 183
Registrován: 12 črc 2009, 20:17

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od triktrak »

Santa Fe IV 2.2 CRDi 147kW A/T Premium (2019)
i30 III 1.6 CRDi 100kW A/T (7-DCT) NOW! (2017)
EX i40 CW 1.7 CRDi 104kW A/T (7-DCT) Business (2016)
EX i30 1.6 CRDi 85kW A/T (4st. hydrodyn.) Comfort (2009)
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od lukis01 »

Možná trošku off, ale co říkáte na tohle?:)

http://www.cncanying.com/products_ny.asp?id=438
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“