motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
andre
*
Příspěvky: 21
Registrován: 23 kvě 2009, 15:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od andre »

dostaly se ke mne dve zajimave informace. tak za prve motor 2.0 je udajne puvodne dilem mitsubishi, a korejci jej vyrabeji v licenci. tomu bych i veril je fakt dobry vite fsichni kdo ho mate :wink:
no a za druhe pry podvozek coupatka I.gen jim pomahalo ladit porsche :shock:
no ale jak sem tet cumel pod auto tak nevim nepripada mi to jako obyc vlecka
nevite tady nekdo otom?neco?
ps huci mi lozisko na PP kole kolik to tak asi bude kostovat?
Reklama
 

shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od shotik »

lozisko tak 1500 jen matros. vymen rovnou i brzdy jeslti je mas nejak na pokraji .
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od black_sheep »

neni to vubec zadna vlecka. je to multilink to znamena vice prvkova zadni naprava. nevim ted kolik ramen musi mit aby to byl multilink, ale mohl bych to nekde najit. podvozek je jejich konstrukce a finalni nastaveni podvozku pry opravdu schvalovalo porsche.

motor je hyundai, je to G4GM beta. Ma treba dost prvku schodnych protoze ty motory predtim byli opravdu licence) a vychazeji z nich, ale je to jejich dilo. v mitsubishi se v nich nevyznaj. to treba stary hyundai pony tak si myslim ze v mitsubishi by si s tim rady vedeli ale nevim kdo by tam s nim jezdil :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od Yurii »

To je vpohode :) Si asi cet o Scoupe spis :) To ma vzadu vlecku a podvozek prej ladili v Lotusu ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od Hardcam »

O spolupraci s Porsche jsem cetl taky...ale v realu mi to tak neprislo:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
vlado012
*
Příspěvky: 13
Registrován: 25 srp 2009, 08:47

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od vlado012 »

Hardcam píše:O spolupraci s Porsche jsem cetl taky...ale v realu mi to tak neprislo:)
Tak nic v zlom ale podvozek ma hyundai na urovny dacie... A neviem jak u vas v Cechach ale na slovensku su diely na coupe drahe.Ja mam bmw a diely na coupe su rovnako drahe.
Uživatelský avatar
andre
*
Příspěvky: 21
Registrován: 23 kvě 2009, 15:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od andre »

vlado012 píše:
Hardcam píše:O spolupraci s Porsche jsem cetl taky...ale v realu mi to tak neprislo:)
Tak nic v zlom ale podvozek ma hyundai na urovny dacie... A neviem jak u vas v Cechach ale na slovensku su diely na coupe drahe.Ja mam bmw a diely na coupe su rovnako drahe.
nerikam ze to sedi jak porsche, jen že v tom meli nemci prsty, no to se mohli vice pochlapit. Mno ale subjektivne to sedi dobre, i kdyz to bude spise nizkym tezistem. A ohledne ceny ND, vetsina dilu v motoru je stejna jako v lantre ne?
Jo a otazka na vlastniky lantry, tam mate taky multilink?
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od mirpie »

lantra je shodná jak motoricky, tak podvozkově, vše sedí. Ty auta jsou technicky identický, jen to má jinou kastlu, jiný světla, jinou palubovku, taková ta kosmetika je jiná, ale jinak to samý.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od laxo18 »

vlado012 píše:
Hardcam píše:O spolupraci s Porsche jsem cetl taky...ale v realu mi to tak neprislo:)
Tak nic v zlom ale podvozek ma hyundai na urovny dacie... A neviem jak u vas v Cechach ale na slovensku su diely na coupe drahe.Ja mam bmw a diely na coupe su rovnako drahe.

tak to je odvazne tvrdenie , tie diely zalezi ze kde beries najdem lacne aj drahe na coupe aj na BMW tiez zalezi kolko vydrzia ale budiz , aj tak vedsinu suciastok objednavam zo zahranicia takze to mas uplne jedno
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
marenkka
**
Příspěvky: 367
Registrován: 20 črc 2009, 17:01

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od marenkka »

jak bylo psano na zacatku o loziskach, tak me minuly tyden menili predni kotouce a tudis i loziska a mechanik to musel vzit na 40ti tunovej lis aby to dostal od sebe, jinak mi rikal ze takle delany kotouce a neboj na predku videl i na starsim mitsubu galant
driv: accent '95 1,3 GLS
ted: coupe '98 1,6 G4GR
vlado012
*
Příspěvky: 13
Registrován: 25 srp 2009, 08:47

Re: motor 2.0 hyundai= mitsubishi?

Příspěvek od vlado012 »

marenkka píše:jak bylo psano na zacatku o loziskach, tak me minuly tyden menili predni kotouce a tudis i loziska a mechanik to musel vzit na 40ti tunovej lis aby to dostal od sebe, jinak mi rikal ze takle delany kotouce a neboj na predku videl i na starsim mitsubu galant
tak mne kamarat menil lozisko a lis mu ho nevladal vytlacit...
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“