Potkávací světla

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Nikol
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2009, 22:53

Potkávací světla

Příspěvek od Nikol »

Ano, já vím a předem se omlouvám za hloupost, která z tohoto dotazu bude číšit. Opravdu nejsem blondýna, ale nedá mi to se nezeptat tu, jinak snad nervozitou neusnu ... :wink:
Takže, čerstvě jsem dostala od známého Hyundae Accenta, ne, že by to bylo auto, které bych si pro sebe představovala, ale nějakou dobu ho prostě projíždět musím - jen se zatím moc neorientuju v přístrojové desce - je na ní vůbec kontrolka pro to, abych si ověřila, zda mi vůbec světla svítí? :shock: Viditelně vidím na desce, na levé páčce ostatní světla, ale "posouvacímu kolečku" (ano, nevím jak to jinak nazvat :-)) a zase se omlouvám!), které mám po levé straně od volantu a jsou na něm zobrazené potkávací světla vážně nerozumím. Proč tam jsou stupně "0, 1, 2, 3"?

a naposledy se OMLOUVÁM :lol:
Převelice se stydím:D Díky za odpovědi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Potkávací světla

Příspěvek od Hardcam »

To je nastaveni vysky svetel...tzn, pokud plne alozis kufr, mela by jsi prepnout na polohu 1-3, abys neoslnovala protijedouci. Jediny zpusob, jak si overis, zda mas rozsvicena svetla je ten, ze se podivas na packu, kterou jsi je rozsvitila.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Nikol
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2009, 22:53

Re: Potkávací světla

Příspěvek od Nikol »

Hardcam píše:To je nastaveni vysky svetel...tzn, pokud plne alozis kufr, mela by jsi prepnout na polohu 1-3, abys neoslnovala protijedouci. Jediny zpusob, jak si overis, zda mas rozsvicena svetla je ten, ze se podivas na packu, kterou jsi je rozsvitila.
Jo vidiš, to mě nenapadlo. No a která je teda ta správná pacička?:/ Na té levé mám zobrazené jen obrysová světla :/ Proto jsem z toho "mírně" zmatena.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Potkávací světla

Příspěvek od Hardcam »

Mas tam dva stupne, obrysove (parkovacky) a potkavaci....
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Nikol
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2009, 22:53

Re: Potkávací světla

Příspěvek od Nikol »

Hardcam píše:Mas tam dva stupne, obrysove (parkovacky) a potkavaci....
No ale označení pro ty potkávací světla na té pacičce neni, ne? Já vim, že tam je "OFF", další stupeň obrysová světla a pak nic právě ... No dobrá tedy, už to vím :-)
A jinak tu výšku světel mám stále na jedničce - mám to přešoupnout na tu nulu?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Potkávací světla

Příspěvek od Hardcam »

Muzes...na te pacce by mel byt symbol potkavacich, poradne se na to podivej a vyzkousej.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Potkávací světla

Příspěvek od Limitz »

vyzkoušej jestli jde tou "pacičkou" otočit do tří poloh, je možné že symbol pro potkávací světla se jen smazal
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“