zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od black_sheep »

Hujer píše:
black_sheep píše:predpokladal jsem, ze vzhledem k vystupovani se jedna o nakyho sefa. tak to je super ze takovej clovek tam jedna z lidma a neco vyrizuje pod hlavickou firmy - bal byc se ze udela ostudu. a divim se ti ze vubec beres bez jakychkoliv pochybu v potaz to co ti rika takovy clovek byt je to tvuj kolega, protoze ti rikam LZE a kdo lze ten krade. takze okrada zakazniky. (nadsazka :mrgreen:) a nebo ti nelhal on ale lzes mi ty.... to uz se ja nedozvim. na to jsi nerekl ani popel jako na spoustu mych argumentu primo k veci, akorat to vse proti me obracis. ale to je jedno, smyslem tohoto prispevku neni te napadat. precti si ho v klidu, treba trikrat a pak reaguj - myslim to dobre. at se vyhneme nakym zbytecnym emocim - tech uz bylo dost.

osobne je mi to jedno uz, ja si jen hajim svoji pravdu. me staci ze clovek kterej tam u vas dela a lakuje tam (kdyz uz je teda klempir co mi na tom delal v duchodu) mi povi ze to je na reklamaci a ze to udelate, domluvim se s nima ze to na svy naklady opravej (klempira a lakyra) a jeste musim uznat ze s panem Ptacnikem to jednani bylo naprosto bezproblemovy a obeslo se to bez plamennych hadek apod. nemam tedy duvod delat zbytecny zle. vzhledem k tomu ze slo o melouch, tak si ty ty dva meli odpracovat mimo pracovni dobu tak jako pracovali na mem coupe.

co vic me udivuje, ze ten pan Ptacnik to na sebe vzal. a pak je najednou problem
Si se zamysli nad tim komu a na co odpovidam!Ja reagoval na toho dotycnyho co je na vrakovisti!Ne na technika,u nas,coz je muj OTEC,takze jestli si si tady dovolujes urazet cloveka ktereho znam 30 let,tebe jen mozna 2 roky a to jeste z jedouciho vlaku tak mladej narazis a tvrde tak brzdi!ME TREBA URAZEJ.nIKOHO JINYHO PROTOZE TO JE MEZI NAMA.JA SEM TI TADY HNED NASEL ZE LZES TY KDYZ SI ME TVRDIL A TADY VSEM ZE SI S COUPATKE NEJEZDIL A JINDE NAPISEZ ZE SI SNIM NAJEL 10000KM A S LANTROU 20000KM ZA ROK!Jak mas prosimte dlouho Lantru?Na tvoje argumety nehodlam furt dokola odpovidat,tak naposledy skracene:Ty si chtel zaplatovat auto,tak to mas a vedelsi ze je to bez zaruky a ze to muze vylest.Jinak pan Ptacnik to jen polil onto nevyvaroval a ja ze svejch penez ti nebudu platit lak kvuli tvemu spatnemu rozhodnuti!Jinak spor tady furt otacis ty.Cele je to otom co jsme si domluvili.
hujere rikam resme to bez zbytecnych emoci..

tveho otce nechci urazet myslel jsem mluvis o nem kdyz jsi hovoril o tom taxikari - spatne jsem pochopil o kom mluvis. preformuluju to teda. nevim kdo komu lze, ale ja jsem nic takovyho co mi tvrdis nerikal. nemohl jsem vedel o kom mluvis, neuvedl jsi to.

a opet na me hazes spinu ze lzu. ale vysvetlim ted vsem (ac me to fakt uz nebavi) jak je to to tedy s tou lantrou a coupe, at vidite ze nelzu.
psal jsem ze coupe a lantru ted jezdim v pomeru 10.000 a lantra 20.000. to znamena ty kilomery se nezmenili ale 2/3 z toho co jezdilo coupe tak od 16. prosince odjezdila lantra, takze ji mam pul roku. nevim presne kolik na ni mame km, dvacet tisic to jeste neni, je to tak 16? v tom pripade na coupe mam 8. za rok. to znamena musim pocitat i to co jsem najel PRED opravou. a to co jsem najel posledni dva mesice kdy jsem vecne v praci a pouzivam coupe. ja jsem ti rikal hujere ze jsem s tim temer nejezdil v zime a to je pravda. furt stalo. jezdi az od dubna/kvetna, ale na plnej uvazek teprve o prazdninach. ostatne muzete si overit tachometry nikomu nebranim mam i prubezny fotky ktere delam jako dokumentaci a prepisuju to do textaku v PC.
tohle myslim uz netreba dal resit.

myslim ze jsi ted teda dobre pojmenoval kde je potiz par slovy.
Ty si chtel zaplatovat auto,tak to mas a vedelsi ze je to bez zaruky a ze to muze vylest.Jinak pan Ptacnik to jen polil onto nevyvaroval a ja ze svejch penez ti nebudu platit lak kvuli tvemu spatnemu rozhodnuti!Jinak spor tady furt otacis ty.Cele je to otom co jsme si domluvili.

k tomu ja reaguji v bodech, odpovidej prosim v bodech na moje argumenty a k veci. diky.

1. zaplatovali jste to, ale to jsem nechtel. ja tento argument podporim tim, ze to nedava smysl proc bych za to daval tolik, notabene kdyz si to zaplacat umim sam s kitem a pred prodejem by to stacilo. viz to facko co jsem dolozil.

2. pan ptacnik to nevyvaroval - to vim, a to jsem i psal. bohuzel klempir tam jiz neni k posouzeni. A to je prave ten zasadni problem, na to ja dojel a za to prece nemuzu ze uz tam neni. nicmene me staci nazor cloveka, co to polil barvou.

3. ano to ja naprosto chapu jak to je, a to jsem jiz rikal ze to je naprd domluveny. ty rucis za neco za co vlastne rucis nemuzes. kdyby tam u vas byl ten klempir tak se s nim dohodnu klidne primo ja, lakyra uz by to uznal a ty dva by si to po pracovni dobe opravili. Pan Ptacnik (lakyrnik) se tomu vubec nebranil a byl ferovy. jenze klempira neni. a opakuju, to je asi jadro problemu.

4. (UPRAVA - CETL JSEM TO ZNOVA) hujere nevedel jsem ze to mam BEZ zaruky. takze se neshodneme. byl jsem pouze pripraveny na to (tos mi opravdu rikal asi 5x) ze hrozi ze to vyleze jinde. taky jsem ti v praze rikal ze kdyby to vylezlo na mistech kde to predtim nebylo zrezle, byt teda jeste soucasti lemu tak bych byl nastvany ale uz bych to nechal byt. kdyby to vylezlo jeste dal tak to neresim vubec. ale bohuzel, jsou to ty stejne mista tam kde byli bublinky i predtim. jo, dira skrz tam asi nebyla, ale to me bohuzel nezajima. mas pocit ze to tak neni?
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 28 srp 2009, 20:52, celkem upraveno 1 x.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od black_sheep »

jeste dodam k tomu coupe - toto je OFFTOPIC a prosim zbytecne nereagovat - jen informace: coupe se chysta uz od puky rijna na zimni spanek, kdy bude zase jezdit jako lonskou zimu a budeme litat hlavne lantrojem. na nem jsme toho nechali hodne udelat a jeste se udelaji brzdy, opravim odreny mista bublinky koroze, zprovoznime klimajdu a bude na ty kilometry uplne paradni vozitko, holt trosku papajici olej ale jinak supeer necekal jsem takovou spokojenost. skoda ze uz sem malik7 nechodi zase.. kdybych ho loni neomezoval pres zimu po oprave tech lemu tak na coupe je udelano tech temer 20 tis co jsme natocili na lantre.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od black_sheep »

opet prosim napocitat do tri a reagovat s chladnou hlavou jinak to nikdy nedoresime zadnym zaverem. snazim se o to taky. jestli ne, opravte me (kdokoliv)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od Hujer »

black_sheep píše:
k tomu ja reaguji v bodech, odpovidej prosim v bodech na moje argumenty a k veci. diky.

1. zaplatovali jste to, ale to jsem nechtel. ja tento argument podporim tim, ze to nedava smysl proc bych za to daval tolik, notabene kdyz si to zaplacat umim sam s kitem a pred prodejem by to stacilo. viz to facko co jsem dolozil.

2. pan ptacnik to nevyvaroval - to vim, a to jsem i psal. bohuzel klempir tam jiz neni k posouzeni. A to je prave ten zasadni problem, na to ja dojel a za to prece nemuzu ze uz tam neni. nicmene me staci nazor cloveka, co to polil barvou.

3. ano to ja naprosto chapu jak to je, a to jsem jiz rikal ze to je naprd domluveny. ty rucis za neco za co vlastne rucis nemuzes. kdyby tam u vas byl ten klempir tak se s nim dohodnu klidne primo ja, lakyra uz by to uznal a ty dva by si to po pracovni dobe opravili. Pan Ptacnik (lakyrnik) se tomu vubec nebranil a byl ferovy. jenze klempira neni. a opakuju, to je asi jadro problemu.

4. (UPRAVA - CETL JSEM TO ZNOVA) hujere nevedel jsem ze to mam BEZ zaruky. takze se neshodneme. byl jsem pouze pripraveny na to (tos mi opravdu rikal asi 5x) ze hrozi ze to vyleze jinde. taky jsem ti v praze rikal ze kdyby to vylezlo na mistech kde to predtim nebylo zrezle, byt teda jeste soucasti lemu tak bych byl nastvany ale uz bych to nechal byt. kdyby to vylezlo jeste dal tak to neresim vubec. ale bohuzel, jsou to ty stejne mista tam kde byli bublinky i predtim. jo, dira skrz tam asi nebyla, ale to me bohuzel nezajima. mas pocit ze to tak neni?
1. Zaplatovat jsi to chtel, jinak se ti koupi nove boky,tos odmitl a ja bych to jinak nedelal. Nechtel jsi tam mit tuny kytu a za nejaky cas bys to nemel ani jak zaplacat.To bys tam musel nacpat noviny a take te cekala technicka.To o tom prodeji se definitivne mluvilo pri zamazavani tech prahu.
2. No tak za nej budu mluvit. Udelal jsem to o co me David poprosil i kdyz vim ze to neni profesialni reseni. Ale kdyz ste si to pral.
3.Proc by si to po praci opravovali, kdyz to bylo bez zaruky? On by to takhle nedelal,udelal to jen po mem poproseni a delal to bez zaruky.Jinak na tuto opravu je ze zakona doba na reklamaci 3 mesice.Kdybys si rekl panu Pt. at si koupi barvu ze sveho,ze je to spatne udelane, tak te posle k sipku.On ti rekl Ja to klidne poleju.Ja a ostatni nebudem kupovat barvu jen proto ze ses spatne rozhodl a nechtel sis na to koupit novou plecharinu!
4.To ze tam nebyla dira te musi zajimat,protoze oprava znela,opravit derava mista.Vedel si ze to muze vylest a ze je to bez zaruky,tak nerikej ze sis myslel ze to mas se zarukou!To pak si muzu myslet ze jsi nesvepravny a ze nejsi zodpovedny za svoje ciny a rozhodnuti.
To je opravdu posledni co pisu.Radeji se budu venovat prckovi,nez se hadat a stracet tady cas.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od Hujer »

Jeste posledni na co jsem zapomel.Kdyz se zamazali prahy a chtel sis to nechat tak ti muselo bejt jasne ze to za chvilku nezvednes heverem pri vimene kola.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od black_sheep »

dekuji hujere (uprimne) za normalni odpoved. tak jsem cekal ze to bude odzacatku, trvalo to chvili ale hura. to byl uvodem.

ted moje sdeleni:

1. ted to zni jako ze jsem te hodne premlouval. ano, cekal jsem dlouho pac jsem od Vas cekal nejlepsi kvalitu. ale jak jsem zminil mohli to za ty penize udelat jinde, kdyz to byl takovy problem. kdyz uz jsem davaltolik tak ikdybych mel priplatit dalsich ikdyby 5tis tak to mohlo bejt v liberci s dokladem a pripadne resitelne pres ČOI (odbocim: otazka je co s tou 3-mes zarukou na opravu, asi bych s nima resil ty dve spendlikove hlavicky ktera na me koukaly po trech mesicich). Bohuzel jsem jim tolik neduveroval kdyz jsem u nich nikdy nic nedelal. dalsi jeden byl ve cvikove - tam jsem to taky chtel zavest, bohuzel nedlouho predtim trosku zvoral strikani plastoveho blatniku na kamaradovu motorku a to me odradilo. zbytecne.

2. lituju ze jsme to neresili tak ze bych se sesel ja, ty a ty dva co to delali, protoze doslo k dezinterpretaci zadani. ja to chtel profesionalne. to mi mohl vyvarit znamej co dela klempire na stavbach a zakitovat jsem si to mohl sam. bohuzel informacni sum na kterej jsem dojel jenom ja.

3. tohleto jsme si meli vic ujasnit, ze kdyz to nebude hezky v okamzik predani tak mam sanci neco udelat, ale hned jak sednu do auta a odjedu tak uz mam smulu. to kdybych vedel, takhle naprimo jak to ted pisu, tak bych do toho nesel. bez papiru klidne = duveroval jsem, ale bez zaruky ne. zakon opravdu v pripade opravy veci stejne hovori o 3 mes. to mas pravdu. v pripade teto opravy je to docela absurdni doba, ktera chrani zhotovitele. takze to by muselo byt na dobre vuli dotycneho nebo osetreny na papire.

4. opet neshoda. "oprava znela.." vlastne cele to je o tom. zadna dira skrz tam nebyla v momente predani ani kdyz do toho clovek zabusil tak to neodpadavalo. diry se nejake probrousili, aby ne hyundai ma tyhle vrchni plechy fakt tenky. at je to tak nebo tak, ja chtel dosahnout toho at to nerezne. vlastne, az se objednam jinde na opravu a cele se to rozbrousi tak bude jasne vic - tak to sem dopisu. pokud tam rez nebude nikde jinde mimo tech nekolika mist ktere viditelne rezli, reznou dal, tak to jen dokazuje jaky slendrian to byl. pokud to bude cely tak nasracku tak mas pravdu ze by bylo tezky odhadnout KAM az rezat.. oba jsme to nevideli jak to vypada tak to je tezky se hadat.


ZAVEREM:


mysli si o me co chces, asi je to tak ze jsem nesvepravnej a mel bych si vyridit papiry na to. myslel jsem ze opravujeme ale my pritom zaplacavali. no, ale to jsem vlastne nedava to sice smysl proc bych si takovou opravu sjednaval, ale asi jsem fakt idiot to je jedine rozumne vysvetleni. a nebo jak ty rikas ten prodej, ale je divny ze jsem nehodil ani jeden up - ani jeden inzerat mimo klub a nemel se se slevou - nic. a nesnazil se nijak s tim prodejem. divne.

zajimave vsak je ze po 5ti strankove hadce jsme se vratili na zacatek, v podstate tam to konci a taky zacina. ano, tohle jsem presne tam napsal v tom prvnim prispevku - ze ja tvrdim neco a ty neco, ze se nemuze dohodnout, zpochybnil jsem takovou moji volbu a ukazal jak to vypada pred a po, pozdeji i za kolik. nakonec z toho byla prestrelka ze ktere jsme se vlastne nakonec dostali k tomu zpatky.

nazory ostatnich, jsou jasny a treba nekdo neco prida. muzu treba rovnou zalozit anketu - anonymni :mrgreen: :mrgreen:

tvuj dotatek: ty prahy jsem uz tady jednou vysvetloval - precti si to. a pro tvou informaci jste to odvedli moc dobre - voda tam netece. je to asi mesic, co jsem prezouval a zvedal auto za ty prahy tim malickym heverem. a krasa. taky jsem byl na STK.. a tak dale.. to uz jsem psal.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od black_sheep »

jeste mi hujere rekni jednu vec. porad na to myslim jeste neda mi to pokoje.

DUVOD proc bych coupe prodaval v prosinci, pred opravou lemu??

o tom ze vyreznou jsem vedel uz dlouho. proc bych teda do nej postupne nacpal tolik penez za original a kvalitni dily? proc bych chvili predtim menil original svody ktere ted v pohode slouzi shotikovi zavareny? a ikdyby se nevarili tak to nebylo temer znat. nedava to vubec smysl abych delal takove opravy ktere nikdo nepozna jen pro svuj klid.

- urcite ne kvuli korozi lemu, o te jsem vedel min pulroku dopredu co jsem to u tebe objednal a cekal. a behem te doby jsem jen cpal a cpal penize abych ho udelal

- zadna jina zavada na vozidle neni, ani nejmensi. vsecko je opraveny a funguje na 100%. od te doby zazlobilo asi cidlo klepani po naliti 100 octanovyho benzinu a zdarma mi to opravili vymazanim pameti zavad RJ a jezdim bez potizi.

- kdyby to bylo kvuli prahum, tak ty jsme resili az delsi domu PO oprave prahu. do te doby o tom nikdo nevedel. ani ja ani ty. takze jsem si nemohl kvuli tomu objednat lajdackou opravu lemu. na to jsem prisel ja kdyz jsem to mel na heveru a bouchal jsem sroubovakem. dira 1,5 x 6cm. velka, ukazu vam ji - udelam foto.

takze jsem to "prodaval" bezduvodne?? #-o

ne usetrim nam obom cas. skutecny duvod pro prodej nenajdes tak o ani nehledej. nebyl! :evil: :evil: :evil:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od Hujer »

Byl,velka a nakladna nutnost go karoserie.Fakt uz nebudu nic psat,je to zbytecne.A i kdybys tady napsal ze sem treba mega čur....Tak to tu uz nehodlam resit,to raci nekde jinde.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od black_sheep »

"priteli", tak jsi me donutil se na ty schnile podbehy a cele boky podivat zezadu, odkud vyhnivaji jak ty rikas, proti tomu totiz nemam zadnou obranu a po pravde jsi me zacal desit!!!!

odkrytoval jsem z interieru bok pres preproduktor a vzadu jsem odsrouboval a odklopil tapecirung v kufru, abychto vsecko videl. je tam perfektne videt!

cekal jsem hodne, ale tohle rozhodne ne.

ze to auto je na tom tak dobre, to jsem si nemyslel. cele to videl romcis a udelal jsem nekolik fotografii. ted mam uz naspech, jdu spat, zitra mam rodinou akci. fotky sem dal ale mam jasne dukazy o tom ze LZES neskutecne, videl jsi to auto nekdy - ty "schnile" podbehy? jedine mista kde je rez jsou kolem lemu - v mistech kde to bylo i predtim. jsou tam videt jen malinkate kousky plechu pripvarene, ano jak ty rikas zaplacane. takze zadny GO karoserie se nekona. jak jsou na tom prahy buhvi pod tema plastama, ale normalne to za ne zvedam. ty konce, to jsem nakonec ve vsem rozdelavani nenafotil - zitra napravim byli prorezle, ale je to precuhujici kus plechu a hlavne tam se to da resit vselijak, tam nejde o zadnou esteticnost. rozhodne to ale neni schnily na srac.

argumentoval jsi, ze hyundaie nejsou pozinkovany. nejsou. jsou pouze namaceny v zinko-fosfatovy lazny a to vyjde temer nastejno.


ted to uz nemam cas resit, zitra uvidite prekvapive rozuzleni.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od black_sheep »



http://www.scoupe.wz.cz/blatniky-zevnitr.html


sorry musim uz bezet pul hodiny jsem to rval do notebooku pres infraport, nejak nejede bluetooth je to voser. ale fotky jsou tady neupraveny tak se podivejte jak vypada karserie schnila na sracku. a tam vsude kde hujer jezdil prstem z druhe strany ze je rez tak je originalni bila barva cista jak padlej snih.

a ted jsem fakt nasranej
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od pepan »

tohle téma určitě nezamykat :!: je to normální spor mezi klidmi a jestli se jedná o dfůležitou informaci ohledně peněz za práci (nevím jak to je!!!)tak proč to zamykat?
jsem vcelku napjatej jak to dopadne.. :-k nejsem ani na jedné straně páč prostě nevím :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od black_sheep »

ted jsem resil s clovekem ktery byl u predani mimo nas dvou jak to probihalo.

penize, tady to mas ja jdu mam hlad a jeli jsme. zadny informace tady jsme to rezali, tady je potreba neco dat nic. nazrat se a nazdar pryc. jinak tam kde se varilo tak to vymazali zezadu nakym sracem takze to ze nejsou vystrikane dutiny si dovolim pochybovat ze ma takovy vliv jako se tady spekulovalo.

penize byli tech 12tis urcite, ne-li vic. mozna me podpori ten svedek, nebudu zatim udavat jmeno a hujer si to mozna pamatuje kdo to byl. nechci do toho nikoho zatahovat totiz. ale jen at to tady vsici vidi, ja jsem z tohodle v pondeli fakt jen zustal jak voparenej a nechapal co je hujer schopny! doted to nemuzu prekousnout ikdybych splach ja nevim kolik tisic do hajzlu.

kdyz si vezmu ze k tem 12ti pripocitam DPH, a marzi autoservisu tak jsem na slusny palce. pochybuju ze kdybych rekl hujere ja na to chci pro sichr doklad ze by to udelali jinak. stejna prace. takhle jsou tam schopny pracovat. kdyby to stalo treba pulku tak to naprosto chapu ze se s tim nesrali a zaflikovali to hrc-frc ale za tyhle penize to jinde VYVARI a ne zaplacaji. neresim tady zamerne cenu, protoze ta je relativni. tady na polovesnici boru jsou sikovny lidi ktery tohle delaj za polovicni ceny protoze tady ty lidi na to nemaj. byl jsem vul ze jsem neveril jim ale nekomu kdo mi neco nalhava.
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 29 srp 2009, 08:30, celkem upraveno 1 x.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od David PLEVA »

Taky jsem měl před rokem "techtle mechtle" s Hujerem ohledně mojí Sonaty, ale u mně k mé plné spokojenosti.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od black_sheep »

David PLEVA píše:Taky jsem měl před rokem "techtle mechtle" s Hujerem ohledně mojí Sonaty, ale u mně k mé plné spokojenosti.
Davide ja k hujerovi jezdil s coupe dlouho a byl jsem naprosto spokojeny.

cela vec se ma takhle. Hujer sice vsecko zaridi, opravi parada. je sikovny, to jo to je moc!! do okamziku predani je tedy vsecko naprosto v poradku. ale kdyz by nedej boze neco posral on a nebo jeho kolegove, tak zaruky a zodpovednost za praci 0 %. vsadim se, ze kdyby se mi potkal motor a nebo schorela spojka tak to bude to samy. v podstate risk jako blazen, vyjde to totiz nastejno jako nakoupit veci z aukra bez zaruky a nechat to namontovat. ale to by vyslo vsecko jeste daleko levneji. nenebdu rikat o pulku nebo ja nevim o 20% abychom se zbytecne nehadali o kolik, ale levnejsi by to bylo.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? prekvapeni str 5.

Příspěvek od shotik »

heh jak tam cumi ten plisek zevnitr:)))
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Odpovědět

Zpět na „Pokec“