zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od Hardcam »

Ty sis zacal hned v prvnim prispevku - Ty vole....ja se Te jen zeptal kolik Ti je a jestli to moc neprozivas a hned se citis ublizene...asi to nemas v zivote jednoduchy, chapu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hovorys
**
Příspěvky: 174
Registrován: 15 lis 2006, 19:26
Bydliště: Smíchov - Pivovar Staropramen
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od Hovorys »

Hardcam píše:Ty sis zacal hned v prvnim prispevku - Ty vole....ja se Te jen zeptal kolik Ti je a jestli to moc neprozivas a hned se citis ublizene...asi to nemas v zivote jednoduchy, chapu.
Nemám to jednoduchý... Pokud ti to pomůže, tak je mi 21, proč bych to měl prožívat? Vyjádřil jsem se podle toho, co si myslím
Ale tohle už je trochu OT
*R.I.P* 1994 Hyundai Pony 1.3 LS 43kW/58k
*Prodáno* 1994 Hyundai Scoupe GT 85kW/116k (Alias Yuriiho otloukánek :))
1996 Hyundai Sonata 102kW/139k - Nebrzdí, ale to je detail :P
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od shwaara »

Je to fakt hodně dlouhá debata a asi nepřinese žádný výsledek :) No když už se tu takhle pere špinavé prádlo, taky přispěju svou troškou do mlýna. Když jsem koupil Sonatu, hledal jsem levný a spolehlivý servis. Všichni tu doporučují Hujera jako dvorního mechanika H clubu. Tak jsem to taky zkusil. Hujer neměl čas, což je v dnešní době normální, a tak mě odkázal na servis, kde pracuje. Potřeboval jsem jen zkontrolovat tlumiče a silentbloky, zdálo se mi, že na nerovnostech něco tluče, později jsem zjistil, že to je u Sonaty normální :)
Přijel jsem hned ráno. Ochota a sympatičnost pána za pultem nula. Auto jsem jim tam musel na několik hodin nechat, čili jsem si ho vyzvedl az večer po práci. Trochu jsem byl překvapen cenou. Za kontrolu silentbloků, které byly OK, (tlumičů ne, protože servis nemá potřebný tester) a seřízení světel 1600,- Kč. (Věřím, že světla byla seřízena podle norem, nicméně svítila tak do země, že jsem v noci nemohl jet víc jak 60kmh, protože jsem viděl kulový, takže jsem jel do servisu znovu, kde mi světla na mou žádost po pár otrávených facech gratis přizvedli). A tak jsem si asi k trojstranné spokojenosti našel svého H mechanika kousek od mého bydliště.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od pepan »

Hovorys píše:Ty vole tohle je jak schůze v poslanecký sněmovně... Furt tu každej každýho uráží, má "pádný" argumenty, ale co z toho? No hovno z toho... Pročíst všechny ty stránky mi zabralo nějakou tu hodinku života a stejně se k ničemu nedospělo... Má to vůbec cenu?
Nestydím se říct, že nadržuju Hujerovi, protože k němu vozím auto už dlouho, napřed Poníka, teď Scoupo... Vždycky odved dobrou práci a za to, že se mi něco posralo si můžu sám... Black sheepa sem viděl snad jednou, takže ho ani neznám...
Blacku, klidně mě napadni, argumentuj, ale mě je to opravdu u prdele... 8)
:lol: :lol: :lol: :roll: ](*,) ](*,) ](*,) no tak tebe bych strašně rád potkal ](*,)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od Pavel M »

To jsem zvědav kdy tato debata utichne,myslím si že hnoje už bylo dost.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od pepan »

no to mě taky,ale na tohle prostě nešlo reagovat jinak...bud takhle nebo mlčením..ale já nerad mlčím,když mě někdo fakt pobaví a nasere v jednom..
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od black_sheep »

:lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:
Hovorys píše:Ty vole ... Furt tu každej každýho uráží
Blacku, klidně mě napadni, argumentuj, ale mě je to opravdu u prdele... 8)
Kolik ti je?

Nejsi trochu precitlivelej? Kazdej kazdyho urcite a kdyz se podivam, o jakou castku, respketive o jakou zalezitost se prou, tak je to jeste hodne slusny. Dneska Te lidi kvuli par korunam i zabijou, kvuli cigarum Ti vykradou auto...
no tak nejak. a navic neslo o naky servis ktery nikdo tady nezna. dejme tomu ze mi to poserou tedka co to tam povezu tak si tady treba postezuju v nakym topicu ale nebudu kvuli tomu zakladat tema a nebo to nejak vic rozmazavat. stejne tam nikdo nepojedete.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od pepan »

kdyby šlo o pár korun..11litrů je slušná pecka
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hovorys
**
Příspěvky: 174
Registrován: 15 lis 2006, 19:26
Bydliště: Smíchov - Pivovar Staropramen
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od Hovorys »

Radši nebudu přidávat přípěvky, když sem nalitej :-# Přehnal sem to se svým komentem :oops:
*R.I.P* 1994 Hyundai Pony 1.3 LS 43kW/58k
*Prodáno* 1994 Hyundai Scoupe GT 85kW/116k (Alias Yuriiho otloukánek :))
1996 Hyundai Sonata 102kW/139k - Nebrzdí, ale to je detail :P
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s opravama koroze (u Hujera)? shrnuti 1.prispevek

Příspěvek od Melkor »

Názor na to mám svůj a nikomu ho říkat nebudu, protože není objektivní.

Jen se podělím o mé zkušenosti s tímto servisem. Byl jsem tam cca 8x a pokaždé mi vyšli vstříc. Cenu dali v rozmezí do kterého se až na jednu opravu vešli. Bylo to, když zrovna Hujer měnil tlumiče a dopředu mě upozornil, že nikdo neví jak moc je to zrezlé, jak to půjde povolit, nebo jestli to vůbec půjde. Nakonec to povolil (kdo ví kolik času s tím strávil, já bych u toho přišel o mládí) a cenu zvedl cca o 100,-(Což mi přijde adekvátní, né li málo) Ve výsledku cena super, práce super, ještě mi řekl na co si dát pozor, co tam mám v čudu a co by to ještě chtělo a co není třeba řešit. Několikrát jsem tam při opravě zůstal a díval se co mi s autem dělá. Z toho jsem si udělal obrázek že: Hujer je mechanik srdcař. Má k tomu vztah a ví co dělá a proč to dělá.
Toť mé zkušenosti. Příště k němu pojedu zas.

Nicméně to na Vaší záležitosti nic nemění. Nemůžu a nebudu se Vám do toho motat, protože o tom nic nevím. Snad jen držím palce, ať to Blackovi dlouho jezdí a dá to do kupy ku obrazu svému a Hujerovi co nejmíň takových reklamací :-)
Lantra Combi 1.8 16V 94KW rv.1996
Accent 1.3 12V 61KW rv.2003 - LPG MAGIC3 - (mám interface i SW pro nastavení ŘJ)
-prodáno: Accent 1.3 62Kw rv.95 5dvéř
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše/moje zkušenosti s opravama koroze v servisu?

Příspěvek od Lukino »

Hujer píše:
Lukino píše: Ahoj!Jsem rad ze se nekdo ozval.Je to uz dlouho co my dva jsme se nevideli.Jinak pan Hlinka odesel s klempirou do duchodu,moc velka skoda.Budu reagovat a neber to spatne o kole nevim ja nic,nepopiram ze se to nestalo i ty dalsi veci!Co se tyce narazniko,muj nazor na vec je takovej ze kdyz sme ti opravovali predek a odreli by jsme ti zadni naraznik tak to laknem oboje na jednou.Protoze vzdycky lakyrovi zustava nejaka barva v pistoli.Na bok si matne pamatuji,ze tam snad nebyl uplne prene trefenej odsti,coz se u starsiho laku muze stat,kdyz jsou pod kodem pododstiny.Jestli je to jinak tak me oprav.Co Coupe sehnal jsi nejake?
Ahoj Davide, ostatním sorry za offtopic - kolo mi fakt pan Hlinka odřel, ale přišel za mnou při další zakázce co dělal na mém autě a řekl promiňte - víc jsem to neřešil, sám víš jak staré auto jsem měl a chtít snad nové kolo nebo ho opískovat, v podstatě se to nedá řešit. Netrefený odstín na dveřích jsme s Tvým tátou vyřešili. Ten "bok" byl lakovanej mizerně proto, že to bylo lakováno, já nevím jak se to v té hantýrce říká "přes hrany" nebo jak, zkrátka, že se například lišta pod oknem nesundá jenom olepí - pak se stane, že se to v tom místě začne loupat - byl to taky melouch a já se neptal jak to budou dělat, takže tak. Teprve na tom vrakovišti mi Karel K. vysvětlil, jak to asi lakýra dělal, proto jsme se tomu taky smáli. Pro zajímavost jsem dohledal od toho papír a tenkrát mi lakovali střechu a oba zadní blatníky a stálo to 7.000,-. Jinak Coupe jsem nekoupil, protože jsem se rozhodl úplně jinak a splnil si svůj sen a koupil značku, kterou neservisujete. Sonata jezdí teď u známých na Moravě a motor, který jsi generálkoval už má 340 000 km. A ten zadní nárazník - přišel jsem na to až doma, ne při předávání ... s odstupem let už nejsem schopen s jistotou tvrdit jestli to bylo tak nebo tak, jen jsem chtěl napsat veskrze pozitivní zkušenost s vaším servisem a to že pokud si člověk nedomluví práci, službu přesně a nezeptá se na všechny náležitosti s tím spojené může nastat problém. Pozdravuj taťku, snad se někdy potkáme, Lukino
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Odpovědět

Zpět na „Pokec“