Kšefty s oxigénem

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jam
**
Příspěvky: 253
Registrován: 21 bře 2008, 11:26
Bydliště: Olomouc

Kšefty s oxigénem

Příspěvek od Jam »

Čau, nemáte někdo kontakt na oxigena, popř. jestli jste někdo od něj něco kupovali a jak to dopadlo. Koupil jsem od něj totiž tažný, zaplatil předem, čekal, nedočkal se, psal mu, on sliboval že mi pošle podací lístek a teď už přes týden nekomunikuje. Takže jsem o litr chudší a tahat za sebou můžu maximálně dvoukolák.
Lantra J2 fl 2,0 r.v.1999 LPG
Lantra J2 1,8 16V, po poctivých 350 000 km odchod na odpočinek (zdroj ND)
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Kšefty s oxigénem

Příspěvek od black_sheep »

snad se to nejak vysvetli... mam pocit ze ho tady nekdo zna osobne, tak by se ho mohl zeptat co s deje..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kšefty s oxigénem

Příspěvek od Hardcam »

Naposled tu byl 17. srpna, to je 9 dni, treba nekde dovolenkuje.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Jam
**
Příspěvky: 253
Registrován: 21 bře 2008, 11:26
Bydliště: Olomouc

Re: Kšefty s oxigénem

Příspěvek od Jam »

Žádám ty, kteří znají osobně oxigéna, ať ho upozorní, že pokud se mi nejpozděj zítra neozve tak to jdu řešit na policii.
Lantra J2 fl 2,0 r.v.1999 LPG
Lantra J2 1,8 16V, po poctivých 350 000 km odchod na odpočinek (zdroj ND)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kšefty s oxigénem

Příspěvek od Hardcam »

Jeste si sezen nekoho, kdo s nim mel ksefty, at se prida (staci cislo jednaci)...pokud to bude pres 5000Kc, mate sanci, s litrem asi ne:/...

ja jsem vcera cetl diskusi k jednomu prodavajicimu na Aukro, lidi obral prakticky o statisice. A podavaji hromadnou zalobu...

http://www.aukro.cz/show_user.php?uid=12534281
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Kšefty s oxigénem

Příspěvek od zahyx »

Hardcam píše:Jeste si sezen nekoho, kdo s nim mel ksefty, at se prida (staci cislo jednaci)...pokud to bude pres 5000Kc, mate sanci, s litrem asi ne:/...

ja jsem vcera cetl diskusi k jednomu prodavajicimu na Aukri, lidi obral prakticky o statisice. A podavaji hromadnou zalobu...

http://www.aukro.cz/show_user.php?uid=12534281
no to koukam ten to rozjel
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kšefty s oxigénem

Příspěvek od Hardcam »

Je to tam cim dal nebezpecnejsi, osobne si prodavajiciho dlouho testuju i za cenu, ze mi aukce utece. Koupitmuzu jindy nebo neco podobnyho. Premyslel jsem a napadl me jeden system, ktery by mohl fungovat i na tyhle zmetky, ale Aukro by to stalo vic penez (=min odmen), jenze Aukro se posledni dobou od vsech sporu distancuje.

Nicmene tohle je Aukro, ale neco podobnyho se mi taky malem stalo. Asi pred tremi tydny jsem koukal po bazosi, sbazaru, aukru atp. na novy boty Nike pro pritulku. To proto, ze ma hrozne velikanskou nohu a tezko se na ni shanej boty podle jejiho vkusu. A Nike co se ji libej, jsou v original shopu dost drahy. Rekl jsem ji, ze kdyz si koupi jedny, koupim ji k tomu druhy. Narazil jsem nekde na sbazaru na prodejce, kterej jakysi Nike prodava. Mel cerny, bily, modry, ruzovy a buh vi jaky jeste. Abych vedel spravnou velikost, zajeli jsme do Nike store a ty samy boty zkusili. Vecer jsem mu napsal, ze kdyz koupim dvoje, tak chci jeste nakou slevu. Podminka od nej byla zaplatit predem s tim, ze nebudu platit postovny. Den jsem cekal, koukal jsem, ze hodne meni telefonni cisla, nicky, hodnoceni taky prumer. Risknul jsem to, komunikace na ho..., poslal mi cislo uctu a chtel adresu - vzdy mail o trech slovech. Prachy za dvoje boty jsem mu poslal (dokonce na uucet v jedny bance - za vterinu je mel). Pet dni nic, dovolat se neslo ani na jeden z jeho 105469845 mobilu, ktery ruzne uvadel. Nekde jsem jmenoval Petr, nekde Tomas, nekde Petra - ale vzdycky to byl on. Ale napsal mail, ze prachy prisly, tak at teda cekam balik. Na to jsem mu napsal, ze chci cislo baliku. A nic. Tak cekam, den, dva, tri, ctyri, pet, tejden...balicek prisel. Spadl mi kamen ze srdce velikosti Cerny Hory, pridal dvoje ponozky Nike navic a uz jsem si rekl, ze do podobnyho adrenalinovyho sportu jako je posilani penez predem uplne negramotnym a neznamym lidem nejdu. Zatim toleruju pouze Aukro, ale dam si pozor.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
LETEC
*
Příspěvky: 16
Registrován: 14 črc 2009, 17:47

Re: Kšefty s oxigénem

Příspěvek od LETEC »

Jam píše:Žádám ty, kteří znají osobně oxigéna, ať ho upozorní, že pokud se mi nejpozděj zítra neozve tak to jdu řešit na policii.
s litrem tam urcite neuspejes to neni ani prestupek ale muzes to zkusit,ja bych asi pockal na poste je nekdy neskutecny bordel.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Kšefty s oxigénem

Příspěvek od black_sheep »

me uz vorvali vo vic a neuspel jsem. na litr se vyser, leda hromadna zaloba - to je jediny mozny. me treba t-mobile poskodil za 6.000kc. setrila to policie pac nas bylo vic poskozenejch ale kdovi jak to dopadlo tak jsem se na to vykaslal.. :-(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Jam
**
Příspěvky: 253
Registrován: 21 bře 2008, 11:26
Bydliště: Olomouc

Re: Kšefty s oxigénem

Příspěvek od Jam »

Ale jo, přestupek je ikdyž šlohneš žvýkačku. Trestnej čin je to od 5000kč. Jasný, že to zpět nedostanu, ale aspoň ho chvilku třeba podusí na stanici. A když na to nebude mít nervy, tak se se mnou vypořádá. A na poště může být bordel jakej chce, ale když mi on nepošle ani číslo podacího lístku, tak je mi to na h... Přece jenom už je to měsíc a pochybuju, že se jim někde válí 15 kg železa a nikomu nepřekáží.
Lantra J2 fl 2,0 r.v.1999 LPG
Lantra J2 1,8 16V, po poctivých 350 000 km odchod na odpočinek (zdroj ND)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“