MORAVA 2009

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarda007
*
Příspěvky: 39
Registrován: 01 kvě 2009, 10:57
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od Jarda007 »

Taky jsem dojel domu v pořádku akorát se mi po cestě rozbil startér. tak zas máme co dělat :-)
Děkuji organizátorům za pěkný program který nám připravili. :hyu: =D> =D> =D> :hyu:
Hyundai Elantra 1.6 16V 79Kw r.v.00 - LPG
Hyundai Lantra J2 1.6 16V 84Kw r.v.95 - jezdí s ní manželka
Hyundai Accent 1.5 12V 65Kw r.v.94 - už je pryč
Reklama
 

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od vipe »

Vipe zaparkovenej v pohodě doma. Velké díky organizátorům za pefektní výkend. Omlouvám se těm, kterým jsem osobně nepodal ruku na rozloučenou :oops: mám v hlavě vítr a Davidovi jsem ji podal třeba dvakrát :mrgreen: .
#-o Celkem najeto 1160 km a budu muset vykuchat prasátko. :mrgreen:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od Jerry159 »

kluci moc vám zavidím že jste tam byly :( já jsem chtěl přijet ale v pondělí mě nabourali :( a nechtěl jsem tam jezdit zkrz to aby na mě čuměli a říkaly no ten tomu dal :( takže to spíš nechám na příští rok jestly auto neprodám :( pač jsem jen tak z hecu ho dal na internet a za nějaký rozumný penize a oni se mě o to hlasí lidičky :D tak jsem počítal stím že bych to prodal koupil pár aut na kšeft a třeba někdy koupil zase coupe na doma abych ho mohl pomalinku u souseda v garáži dělat :) ač mám pro něj slabost :) no nic to jsem odbočil takže vám prostě zavidím :D chtěl jsem si dát sprinta s R36 a ukázat mu holí zadek :D
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od draceq »

Jerry159 píše:chtěl jsem si dát sprinta s R36 a ukázat mu holí zadek :D
:mrgreen: Já ti do toho nechci kecat, ale to auto nevypadalo, že by ho jen tak něco předjelo..... [-X (Davepic se letos snažil, co motor dal, ale třiapůlaněcolitrovému šetiválci bez omezovače se blbě utíká)
Takže bude potřeba hoooodně úprav :twisted: , ale pokud se ti povede natrhnout na příštím sraze tomuhle žihadlu triko, máš u mě flašku :wink: za ten zážitek to stojí :mrgreen:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od dantasik »

Jerry159 píše: chtěl jsem si dát sprinta s R36 a ukázat mu holí zadek :D
Joo tak tohle jsem mel v planu taky :)Sic ne z hyundaiem ale stim druhym by to rozhodne slo :)
Ale nakonec se vysypalo co mohlo a nedojel jsem vubec :(Snad se tam pani policiste neukazali naposledy a priste si myslim to uz vyjde tak to zkusime pojezdit :)Treba do te doby trochu "prifouknu" a bude to zajimavejsi :)
Kazdopadne me mrzi ze jsem se s vami nevidel a doufam ze pristi sraz uz se zase ukazu a nic v tom nezabrani :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od Hujer »

Tak jsme take v poradku dojeli.Diky vsem za organizaci a vuli pripravit takovi program.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od DEDe »

Jerry159 píše:kluci moc vám zavidím že jste tam byly :( já jsem chtěl přijet ale v pondělí mě nabourali :( a nechtěl jsem tam jezdit zkrz to aby na mě čuměli a říkaly no ten tomu dal :( takže to spíš nechám na příští rok jestly auto neprodám :( pač jsem jen tak z hecu ho dal na internet a za nějaký rozumný penize a oni se mě o to hlasí lidičky :D tak jsem počítal stím že bych to prodal koupil pár aut na kšeft a třeba někdy koupil zase coupe na doma abych ho mohl pomalinku u souseda v garáži dělat :) ač mám pro něj slabost :) no nic to jsem odbočil takže vám prostě zavidím :D chtěl jsem si dát sprinta s R36 a ukázat mu holí zadek :D
Muzete byt uplne v klidu protoze nakonce se veskery jizdy na ktery sme se tam tesili celej den zrusily takze se nesprintovalo ani zadna jizda zrucnosti nic. Jen se v zime a vetru 2 hodiny stalo u passatu (co se tam tak dlouho obdivovalo nevim) a pak se jednou projel s davepicem tot veskera akce . Takze nase auta sme defakto neprojeli, si mohl dojet i vlakem :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od Tringi »

Při odjezdu jsme se my s kupátky projeli všichni :twisted:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od DEDe »

Tringi píše:Při odjezdu jsme se my s kupátky projeli všichni :twisted:
no meli sme si ty sprinty udelat ten odjezd byl dobrej jak sme si tam na to pekne slapli na rovince myslim ze ty sprinty by nas fakt bavili a coupatek tam bylo dost ;) No holky byly naprdnutu ze tam mrznou ve vetru s tim ze cekaji az se bude neco dit s autama a ono nakonec nic tak nejak vsichni sme na to cekali myslim ze by to byla vetsi sranda nez ten passat nebo kuli cemu se to nestihlo , my sme brali jako hlavni program prave ty jizdy zrucnosti a souteze. Priste se to musi vic pohlidat nebo aspon prodiskutovat kdo si chce 2 hodiny prohlizet pasata a kdo by radeji jezdil , ja osobne bych radeji kdyz by sme to projeli a mohl se mrknout na auta ostatnich a udelat nejaky fotky a tak , to zdlouhave postavani bylo mistama dost nudny gor kdyz pocasi nepralo. Celkove se ty nase auta z toho setkani temer vyjmuli nikdo to nemel nikde ani poradne otevreny aby sme si auta navzajem prohlidli vzdy se nekam dojelo auta se zavreli a tak cekal bych ze kazdej ukaze ostatnim svuj vuz nebo ze si navzajem zkusime auta projet ( ja sem cekal ze necham komukoliv at si zkusi 2.7 se sanim) a tak proste trochu nejake akce s autama. Byl to spis vylet na exkurze a hodne postavani a cekani nekde, o nasich autech to nebylo prakticky vubec. takle to pusobilo na nas asi sme si to predstavovali trochu jinak.

Jinak supr prohlidka nosovic ta stala za to to teda jo ;) A vystrihavani auta bylo taky good. Nejvic to proste podkopalo to pocasi cekani a postavani byla tak trochu utrapa ;) kdyby bylo krasne asi by to nikomu nevadilo.

Docela sranda tam taky je ze ty i30 tky tam vsichni projizdeli jako by nikdy nejeli v aute a pritom my sami sme tam meli tolik ruznych typu aut a navzajem sme si auto snad nikdo nepujcili .

Nechci aby to vyznelo blbe jen jak sme to vnimali my co sme se tam tak nejak potkali, spis mi z toho plyne ze priste se vic zajimat o program nebo pomoct s programem aby se to treba udelalo trochu vic pro nas a nase auta a pro ty co chteji i trochu vic "akce".

Jinak zorganizovat to s hyundajem , hasicema i ten passat to muselo dat praci timto dekuju organizatorum ze to pro nas takle pripravili.
Naposledy upravil(a) DEDe dne 07 zář 2009, 08:47, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od Russell »

Suhlasim s DEDem bolo tam super, len najviac som sa tesil na tie sprinty a jazdu zrucnosti. Ale takisto sa mi pacil ten hasicsky zasah a vystrihovanie z Formanu :twisted: Pocasie nakoniec aj vyslo len trochu pofukovalo.
Zorganizovane to bolo velmi dobre teda az na tie sprinty a tie jazdy zrucnosti. :tus:
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od rade622 »

Tak trochu se ozvu.
A co vám bránilo si ty sprinty zajet?
Stačilo přijít a domluvit se. To, že většina raději diskutovala
s policií, mimochodem dost dobří kluci, než aby si honila
auta na cestě pro vás nebylo překážkou.
Počítejte ale se mnou. Od hasičů jsme přijeli v asi 15.10
na parkoviště. Upřímný zájem o Passata byl u většiny asi tak
hodinu. Takže je 16.10. Pokud by jste chtěli, mohli jste si
sami postavit uzavírací značky na komunikaci. To by vám zabralo
asi tak 30 minut. máme 16.40. Pak by jste se zhruba do 16.45
povozili, aby jste stihli demontovat a odevzdat značky - asi tak 20
minut. A bylo by 17.05 hodin. To jsme zhruba tak odjížděli do kempu.
Takže by jste obětovali 50 minut práce na 5 minut ježdění.
Při příštím srazu se přihlaste, že pomůžete a věřte, že vám to bude
umožněno.
Holt to tentokrát nebylo o trhání asfaltu, ale spíš o zážitcích.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od DEDe »

rade622 píše:Tak trochu se ozvu.
A co vám bránilo si ty sprinty zajet?
Stačilo přijít a domluvit se. To, že většina raději diskutovala
s policií, mimochodem dost dobří kluci, než aby si honila
auta na cestě pro vás nebylo překážkou.
Počítejte ale se mnou. Od hasičů jsme přijeli v asi 15.10
na parkoviště. Upřímný zájem o Passata byl u většiny asi tak
hodinu. Takže je 16.10. Pokud by jste chtěli, mohli jste si
sami postavit uzavírací značky na komunikaci. To by vám zabralo
asi tak 30 minut. máme 16.40. Pak by jste se zhruba do 16.45
povozili, aby jste stihli demontovat a odevzdat značky - asi tak 20
minut. A bylo by 17.05 hodin. To jsme zhruba tak odjížděli do kempu.
Takže by jste obětovali 50 minut práce na 5 minut ježdění.
Při příštím srazu se přihlaste, že pomůžete a věřte, že vám to bude
umožněno.
Holt to tentokrát nebylo o trhání asfaltu, ale spíš o zážitcích.
Rade622
To je pravda ale problem je ten ze sme proste nevedeli ze se jezdit nebude a cekali sme na ostatni , az pak sem se dovedel ze se rusi sprinty a budou jizdy zrucnosti tak sme cekali dal a pak najednou ze se rusi vse. Vedet ze komunikace je pro nas a nic nebrani si jet jezdit nevahali bysme a sli bysme do toho jak rikas, bohuzel sme cekali na ostatni protoze do posledni chvili se rikalo ze jizdy nejaky budou.

Tu nejde o "trhani asfaltu" ale celkove jak pisu nase auta se setkani neucastnila prakticky zadnym zpusobem od nejakych prohlidek (nepocitam tech 7 aut co bylo na namesti), jizd a tak jen nas tam dovezla. Asi pro kazdeho je zazitek neco jineho pro me by byl vic zazitek videt jak jezdi auta nasich clenu nez nova i30 a treba zkusit si projet nase modely.

Chapu kazdej ma jinej nahled , me to prijde takove docela neosobni kdyz prijede nova skupinka lidi ktera tam moc nikoho nezna vetsinou tam sedi vsichni tak zvlast neni zadne prestaveni nasich aut ani clenu. Spis nez ze bysme se sjeli abysme se vic poznali je to jak kdyz prijede nekolik skupinek lidi zvlast a ani se poradne nepoznaji na tom srazu a pusobilo to tak na vic lidi co vim. A je to tim ze chybi teamove aktivity jako treba ty jizdy a nebo spolecne souteze kde se lidi poznaji. Spis to byl takovy vylet na exkurze. Staci se podivat na fotky nejsou tam zadne fotky party lidi co se poznali ale proste par fotek aut a exkurzi.

Jedine co chci naznacit je to ze to bylo malo o nas jako klubu o seznameni lidi , zarazeni novych clenu a o nasich autech a malo teamove. Exkurze byly supr o tom zadna. Co sem byl na ruznych srazech ne jen o autech chybi zarazeni nejakych soutezi treba kde se k sobe nahodne daji lidi co se neznaj . Pak vsichni by odjizdeli s pocitem ze poznali hromadu skvelych lidi a hned clovek vi aspon kdo je kdo. Drzi tam pri sobe hlavne stara parta hyundaiclubu uz tim ze si sednete k jednomu velkymu stolu a zbytek lidi sedi jinde po 4rech a kdyz se to bude delat takle tak moc novych clenu opravdu nepribude nebudou mit duvod stat se clenama protoze vas ani na sraze nepoznali (stejnou reakci sem slysel i od lidi ve treboni- tam byla aspon pekna spolecna vecerni pitka tam s preci jen par lidi poznalo, tu nas z restaurace vyrazili ve 12 :). Kdo na sraz jede za tim ze pujde na exkurzi uvidi hasice jak strihaj auto a passata a vic od toho neceka tak tomu tam nic nechybelo to chapu.

No pristi sraz dela Koralek a zkusim snim spolecne neco vymyslet. Urcite nejaky predstaveni clenu co prijedou a aut a dat lidi trochu vic dokupy a at se poznaji. Od toho se to jmenuje club. Uspech srazu se pozna podle toho kolik lidi co tam prijedou novy prijedou jeste znova.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2775
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od Espero »

Tak jsme taky dorazili v pořádku domů, odjížděli jsme až kolem 13 hod, nechali jsme děti spát do sytosti a pak jsme jim i sobě dopřáli vydatný sňídaňooběd, ale vzali jsme to jako výlet, jeli jsme horem přes Bruntál Jeseníky a Šumperk, zahli jsme doprava do Králík, tam jsme si na náměstí v hotelu dali bigóny, pak jsme sklouzli na Pastvinskou přehradu, na večeři se stavili v hospodě r. 2007, která byla při cestě v Česticích, (kdysi jsem tam měl chalupu, tak jsme chvilku pokecali s bývalými sousedy) a přes HK jsme valili domů. Dorazili jsme tak asi ve 23 hodin.

Jinak souhlasím s názory výše ohledně těch vzájemných prohlídek aut a jejich představení, kdysi jsem jezdíl na srazy jiné značky, i když na to nebyl oficiální klub, (nazvali se volným sdružením majitelů aut soustředěných kolem internetové stránky WWW XX) tak pořádali mezinárodní setkání, jezdilo tam dobře 40 % Poláků, a 25 % Slováků z celkového počtu lidí a tohle představování probíhalo tak, že každý si stoupl před svůj vůz v řadě a měl 5 minut na to aby ho pěkně volnou řečí uvedl a měla ta auta někdy historii docela zajímavou, někdy majitelsky, jinde výrobní kuriozita atd. No a tohe pindání každého jednoho se filmovalo, takže dodnes na to mám doma přímo TV památku, každý pak dostal kazetu, když si jí zaplatil (jen náklady na materiál a poštu platil). Problém byl v tom, že to představování zabíralo tak 2 hodiny v jednom tahu. Byly tam podle toho pojaté i soutěžní ceny - například cena za nejhezčí auto podle hlasování účastníků srazu, cena za nejošklivější auto, cena za nejstarší auto, cena za nejmladší auto, cena za nejkurioznější auto, cena za nejtuctovější auto, cena za nejdelší cestu z domova na sraz, cena za nejkrásnější partnerku majitele dle mínění účastníků (pozor, byla promenáda v plavkách, to se líbilo hrozně Polkám, byly na to celé žhavé) a tak podobně. Ale o nějakém jízdním soutěžení tam nebylo ani zmínky. Pouze spanilá jízda spojená s obědem, každý za své.

Co se týká sprintů, to mě nějak nevadí, že to v programu nenalezlo časově místo, ten můj drak jezdí z 0 na 100 tak za 24 hodin, vlastně sekund, takže na něm oceňuji úplně jiné kvality než zrovna sprintovatelnost. Ale program byl tentokrát v sobotu nastaven na program nošovické fabriky a nevyčítal bych proto organizátorům, že se do sobotního odpoledne nevešlo úplně všechno, o čem se uvažovalo. Naopak, moje rodina byla úplně nadšená, žena pořád porovnává s Daciáckými srazíky, kde obvykle po příjezdu část lidí, právě těch organizátorů, pouze jednou denně (od rána do nočních hodin) něco žere, jiná část posedává kolem chaty a společně nejsou schopni vyrazit ani na 5 km dlouhou spanilou jízdu. No a ten nejstarší kluk nakonec prohlásil, že to asi možná bylo snad i lepší než ten fotbal a že je rád, že nakonec jel. Chci tady proto za sebe i svojí rodinu poděkavat Rademu a Davidovi za krásně zorganizovaný sraz. Poprvé se nám také stalo, že pes nechtěl jet domů, tomu se tam tak líbilo, že při odjezdu 3x utekl z auta zpátky ke karavanu a nechtěl se nechat přivolat. Takže jim vlastně děkuju i jménem psa. Howgh.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od matysekul »

Díky DEDe ,asi bych to ani líp nesesmolil.Tenhle názor je všeobecně rozšířený.Samozřejmě jen u nováčků,staří pardálové se znají a zřejmě nemají snahu ani potřebu,poznávat nové lidi. Nemít něco domluveno na Neděli,tak v Sobotu ráno odjíždím.A manželku už na žádný "oficiální" sraz nedostanu.Příště napište,že je to jen pro členy,aspoň nebudu jezdit přes celou republiku.Pár místních průběh taky odpudil,proto raději odjeli domů a zařídili si svůj program.A jsem rád,že jsem jednoho z nich poznal.
Jezdím na srazy jiných vozů a je to trošku o něčem jiném.Minimálně větší vstřícnost a komunikace.Nikdo neřeší,jestli jsi v klubu,nebo nejsi.Jestli chodíš na fórum 5let,nebo týden,každý má stejná práva a většinou se během prvního večera zapojí a všichni jej bez problémů přijmou mezi sebe.
Nechtěl jsem to ventilovat,abych neodradil případné další zájemce,ale když už to DEDe načal,nemůžu než souhlasit.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: MORAVA 2009

Příspěvek od DEDe »

matysekul píše:Díky DeDe ,asi bych to ani líp nesesmolil.Tenhle názor je všeobecně rozšířený.Samozřejmě jen u nováčků,staří pardálové se znají a zřejmě nemají snahu ani potřebu,poznávat nové lidi. Nemít něco domluveno na Neděli,tak v Sobotu ráno odjíždím.A manželku už na žádný "oficiální" sraz nedostanu.Příště napište,že je to jen pro členy,aspoň nebudu jezdit přes celou republiku.Pár místních průběh taky odpudil,proto raději odjeli domů a zařídili si svůj program.A jsem rád,že jsem jednoho z nich poznal.
Jezdím na srazy jiných vozů a je to trošku o něčem jiném.Minimálně větší vstřícnost a komunikace.Nikdo neřeší,jestli jsi v klubu,nebo nejsi.Jestli chodíš na fórum 5let,nebo týden,každý má stejná práva a většinou se během prvního večera zapojí a všichni jej bez problémů přijmou mezi sebe.
Nechtěl jsem to ventilovat,abych neodradil případné další zájemce,ale když už to DeDe načal,nemůžu než souhlasit.
No taky sem premyslel jestli s dojmama ven ale kdyz sem zacnou vsichni psat jak je to supr tak se nedalo nereagovat ;) a diky ze si taky mel odvahu sem napsat negativni nazor i kdyz par lidi asi nastve. No a co sem slysel ja tak bude taky problem na sraz nejake lidi uz dostat znova. Nazory typu "to je akce starousedliku" , "zadna spolecna akce" , " nikoho noveho sem tam skoro nepoznal" , "ani nevim kdo je kdo" atd atd ; proste zacleneni nezafungovalo vubec a jak rikas par lidi odjelo pryc. On kdyz nekdo prijede nedejboze jeste sam a nikdo si ho vubec nevsima tak to zabali a jede dom. Sem rad ze i nekdo dalsi z toho mel takovej pocit. Priste asi budem muset bud udelat nejakou iniciativu a lidi co tam budou nově neco vymyslet sami. Protoze v tomhle organizace selhala, ale neni nic lepsiho nez si vzit ponauceni pro pristi sraz takle.

Napr to co psal Espero skvely priklad jak se tohle da udelat. Ale musi byt vule ja si taky nejsem jist jestli proste vetsina stavajicich clenu mozna ani ostatni poznavat nechteji a ti co tam prijedou nove tam jen tak cmrndaj kolem znudene a pak odficej s blbym dojmem. Byt to za humnama tak to je asi kazdymu jedno co tak odjede ale kdyz nekdo jede 300 km , da zapis , benal ubytko tak ma 3-4 tis v tahu a to pak nasere kdyz to dopadne tak ze tam pozna 2 nove lidi z 60 ti nebo kolik nas bylo. A kdyz to vemu jako exkurze tak za to by clovek tolik prachu urcite davat nechtel takze o exkurzich sraz clubu urcite neni.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „Srazy“