Sraz Mimoň.. pár fotek by MartasZ..

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

Dráček píše:
pokaymu píše:Tak to ne doprčič co dělám špatně ????
Hmmm, asi to bude blba otazka, ale nejezdis to treba s naplno pustenou klimoskou... :?:
ne nejezdím :lol: dokonce i okýnka mám vytažený nahoru :lol: ručku taky zataženou nemám :lol:
Možná to bude těma salámama co mám místo pneumatik :P
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Věřil bych, že to je gumama. I když ten motor je dost silnej, tak jestli si pamatuju, tak tam máš fakt balóny a může to nima být.. U mojí 1.5 je znát i cm gumy na šířku.. I když ten výkon motoru se srovnávat nedá
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

Jirka1 píše:Věřil bych, že to je gumama. I když ten motor je dost silnej, tak jestli si pamatuju, tak tam máš fakt balóny a může to nima být.. U mojí 1.5 je znát i cm gumy na šířku.. I když ten výkon motoru se srovnávat nedá
no jo ale že by to dělalo až tak moc ??? no je to možný...
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

No moc, pocítil si rozdíl, když si to přezul?? Jestli jo, tak to asi bude tím..
Jinak podíval bych se na vzduchovej filtr, možná svíčky
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

fitr tam je novej sportovní. Spíš ty svíčky. Nějaké doporučení který použít ???
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

pokaymu píše:
Dráček píše:
pokaymu píše:Tak to ne doprčič co dělám špatně ????
Hmmm, asi to bude blba otazka, ale nejezdis to treba s naplno pustenou klimoskou... :?:
ne nejezdím :lol: dokonce i okýnka mám vytažený nahoru :lol: ručku taky zataženou nemám :lol:
Možná to bude těma salámama co mám místo pneumatik :P
No jo to je těžký když místo PNEU máš salámy, se Ti nedivím že ti to nejede(salámy jsou mastný=prokluz :lol: :lol: )
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak jsem dělal test.Koupil jsem Písecký tygr-salám za 40kč.Válel jsem ho po asfaltu sem a tam...Fakt se to drobí :cry: Já nevím,ale salámy bych si na auto nedal...To spíš bych si ho dal do břicha.Ale nebudu ti ty salámy vymlouvat :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Hodně lidí chválí BOSCH SUPER 4, podívej se po foru, myslím že v sekci Lantra se řešily. Mě zas prodavač říkal, že jsou na nic, tak nevím a nezkoušel jsem je.. Pokud máš sportovní kónusovej filtr, a nemáš přispůsobený sání aby tam nešlo teplo z motoru, může to být spíš horší než lepší.. Ale zkušenost taky nemám. Pokud máš jen sportovní vložku do origo kastlíku, to by nebylo co řešit, to je asi dobrý
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Začíná mi bejt Pokaymu líto :-)
Co já tam mám.. Od začátku, konus filtr ale ne úplně otevřenej, má okolo sebe takovej plast, takže tam to teplo z motoru nejde tolik.. do tý hadice co vede od sání jsem přidělal čidlo teploty vzduchu a jestli se nepletu, tak váha je až za.. takže to by mělo bejt v poho.. Svíčky ani kabely nevim.. zatim sem je nekontroloval.. vejfuk.. mám katalyzátor i středovej tlumič, akorát za nim hned rezonátor.. ne ode mě, ale od předchozího majitele.. prej přidá 10% ale kdo ví.. jinak na výkon už tam nic nejni.. Ale od předchozího majitele tam byl leták na komplet vejfuk od Sebringu.. duplex.. už se nevyrábí a vespod jsou na něj držáky i výřezy v nárazníku, tak kdo ví, jestli nejni i nějak poladěnej motor.. to bych právě chtěl nějak zjistit :-)
Je fakt, že všechny sprinty sem zatim jezdil na těch patnáctkách, ale teď v mimoni to zkusim i s tou muzikou na sedmnáctkách.. vepředu 215/40 a vzadu 235/40 tak uvidíme.. jo a i když sem si dával sprint s tebou, tak sem měl spojku v háji, na dvojku klouže jako svině.. navíc dvojku tam nedostanu hned, musim chvilku počkat.. takže tim taky ztrácim.. přesto sem měl minulou Mimoň celkem pěkný patnáctý místo.. zde je důkaz http://www.mimonskevalky.cz/vysledky/mi ... 000ccm.htm Tak nevim.. napadlo mě, až tam budem, že bych moh skočit do tvýho a ty do mýho a tak zjistíme, jestli to nejni řidičem... ale nevim, nevim.. říká se, co nechceš puč :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

MartasZ píše:Začíná mi bejt Pokaymu líto :-)
.. ale nevim, nevim.. říká se, co nechceš puč :-)
To máš pravd uchceš-li se něčeho zbavit pujč to :twisted:
Ale jo šel bych do toho. Protože si stejně myslim že je problém hlavně ve mě :lol:
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

Kyrglik píše:Tak jsem dělal test.Koupil jsem Písecký tygr-salám za 40kč.Válel jsem ho po asfaltu sem a tam...Fakt se to drobí :cry: Já nevím,ale salámy bych si na auto nedal...To spíš bych si ho dal do břicha.Ale nebudu ti ty salámy vymlouvat :wink:
no víš ale oni tomu autí tak strašně sluší :oops:
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

Kyrglik píše:Tak jsem dělal test.Koupil jsem Písecký tygr-salám za 40kč.Válel jsem ho po asfaltu sem a tam...Fakt se to drobí :cry: Já nevím,ale salámy bych si na auto nedal...To spíš bych si ho dal do břicha.Ale nebudu ti ty salámy vymlouvat :wink:
no víš ale oni tomu autí tak strašně sluší :oops:
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

pokaymu píše:
Kyrglik píše:Tak jsem dělal test.Koupil jsem Písecký tygr-salám za 40kč.Válel jsem ho po asfaltu sem a tam...Fakt se to drobí :cry: Já nevím,ale salámy bych si na auto nedal...To spíš bych si ho dal do břicha.Ale nebudu ti ty salámy vymlouvat :wink:
no víš ale oni tomu autí tak strašně sluší :oops:
Já měl na svým Golfovi 225 :P Krása na pohled.Veliký límcový kola...Mňam.Zato rychlost..Ta nebyla veliká,pžezto že to byl obsah 1.8GTI...Sotva jsem dal zimní 195,tak to auto lítalo jak pominutý :shock: Tak jsem dal podložky aby to bylo širší a kola 195.Nebyla to taková krása,ale jezdilo to super... :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

asi jo asi to bude tím 8)
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

pokaymu:jako ja sem taky tedky dal 16ky misto 14tek a o centak a pul sirsi pneusky tak je ten vykon taky trosku ztracenej ale ja to nereism vis jak ;) jinak svicky bych dal urcite naky bosch nejaky denso iridium nebo tak :D jsou dobry kdyz mas vykon tak okolo 300ps a podival bych se na palivovej filtr!!!;)16v
Jiřa
Odpovědět

Zpět na „Srazy“