Priblizna cena vozu??

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Priblizna cena vozu??

Příspěvek od zdenek76 »

je to jak píše Hardcam, pokud chce člověk měnit auto, tak se dá prodat vše, ale nesmí mít člověk moc velké oči a chtít za to balík neb často pak spláče nad výdělkem, viz můj soused, který tak dlouho prodával svou Primeru 1992 (původně chtěl 40t, přitom reálná cena byla kolem 26-28) až ji nechal po roce sešrotovat, protože už to nechtěl nikdo ani za přepis.

Z mého pohledu je v případě koupě jiného vozu nejlepší, nechat to salonu/bazaru na protiúčet, i když proti tržní ceně tratím třeba 10-15t. Ale je to prodáno jak to leží a běží, takže případné reklamace na nějaké skryté závady apod. už jdou mimo mě a mám klid. Samo dá se prodat i na inzerát, ale z hlediska starostí to není taková pohoda.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Priblizna cena vozu??

Příspěvek od Hardcam »

Na protiucet jsem zapomel, to je moderni hlavne v pripade, kdy beru novy auto. Nicmene i ty, muzes auto prodat "jak stoji a lezi", staci prepsat bod v kupni smlouve...ale ten protiucet je asi fakt lepsi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Priblizna cena vozu??

Příspěvek od dzakobo »

Ja pokukuju po kupcu z duvodu, ze budu mit asi jiny auto za par penez (od rodicu), to je jediny duvod prodeje...mozna ze auto pujde taky do rodiny...preci jenom kdyz si clovek kupuje auto a vi i pokom je, tak je to mnohem lepsi. Je mi jasny,ze za tohle auto nedostanu zadnou velkou palku, ale na druhou stranu je v suprovem stavu (klidne se muze kdokoliv prijet podivat a muze sam posoudit, budu jedine rad :)) a ani na prodej nijak nehorim, auto slouzi jak ma a to druhy mi rozhodne neutece :)
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“