volant do lantry 1999 ze ctyrocka stejny rok..?

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

volant do lantry 1999 ze ctyrocka stejny rok..?

Příspěvek od black_sheep »

hoj.

tak jsem chtel dat kozeny volant z ctyrocka rok 1999 do lantry ze stejneho roku - do ty nasi. No a zjistil jsem po dlouhem zapaseni, ze tam proste ten stredovy kryt s airbagem nesedi. prisroubovat se to da, ale vlevo mi to sedi a napravo je skvira jak prase. zkousel jsem to tisickrat utahovat, povolit, sesrouboval jsem si to dokonce i mimo auto a proste to nesedi. ani kdyz jsem ty "troubitka" na kterejch to drzi vymenil z jednoho volantu na druhy - vzdy to samy - kozeny volant s puvodni krytkou nepasuje. kdezto puvodni volant a puvodni krytka sedne jak prdel na hrnec. nema s tim nekdo zkusenosti? diiky.

docela me to sere, volant neco stal, nakoupil jsem na to behem dvou dnu nekolik orisku a specialnich redukcni na ty torxy 40tky abych si to mohl hezky sundat racnickou 3/8, laboroval jsem nad tim dost casu a nikam to nevede... :( chyba v montazi neni urcite, pac rikam rozmontoval jsem to a prehodil x-krat a na puvodnim to sedi :(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: volant do lantry 1999 ze ctyrocka stejny rok..?

Příspěvek od mirpie »

já na Coupe daval koženej volant i airbagem který k tomu byl, od Pierka, s tím problém nebyl....
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: volant do lantry 1999 ze ctyrocka stejny rok..?

Příspěvek od black_sheep »

jj. no taky nechapu jaktoze se nesesli naky tolerance nebo co. mozna ze kozeny volant a nekozeny maj trosku jiny rozmer (radove mm) krytky? je to mozny?? na coupe jsem taky od hujera daval kozeny volant a sedi mozna lip nez plastovy :mrgreen: akorat ctyrocko a lantra (1999-2001) maj jiny volant nez generace predtim (1996-1999). velice podobny, ale jiny.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: volant do lantry 1999 ze ctyrocka stejny rok..?

Příspěvek od mirpie »

to bych teda taky neřekl, že na 4oku budou nepatrně jiné rozměry...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“