Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
pavlikr
Příspěvky: 1
Registrován: 19 říj 2009, 22:34

Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od pavlikr »

Ahojte, kupil som si novy accent 1.4 (4 dverovy) a vsimol som si, ze sa mi na pristrojovej doske, ked otvorim lubovolne dvere okrem kontrolky otvorenych dveri
rozsvieti aj kontrolka, ze je otvoreny kufor, hoci kufor vobec nebol otvoreny. Po zatvoreni dveri kontrolka dveri zhasne, ale kontrolka pre kufor az po cca 1 minute.
V servise mi tvrdia ze to vraj ma tak byt, co sa mi vsak vobec nezda. Prejavu je sa to aj Vam ? Pri kupe som si dal nainstalovat aj bezpecnostny alarm, mohlo by
to napr. tym suvisiet ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od Vilda »

To je divný ..... mě se kontrolka otevřenýho kufru rozvítí jen když ho otevřu, ale určitě ne s dveřmi. Asi si s tebe v servisu dělaji srandu :? To oni rádi, hlavně když si nevědí rady ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od Garcia007 »

Vilda píše:To je divný ..... mě se kontrolka otevřenýho kufru rozvítí jen když ho otevřu, ale určitě ne s dveřmi. Asi si s tebe v servisu dělaji srandu :? To oni rádi, hlavně když si nevědí rady ...

... hej hej tak by to malo byt ... otvoris kufor zasvieti ... zavries kufor zhasne ... ziadne take ze po minute ... hned ked ho zavries ... a presne ako pises taraju ze je to dobre ked newedia co tomu je ... mne napr. svietil airbag wzdy ked bolo pod 0C ... asi 2 minuty ... potom zhasol ... a za par dni mi zacal svieti stale ... isiel som s tym do servisu spolu z 2. garanckou ... resetowali mi to a powedali ze ked sa to objawi znovu ze mam prist ... odvtedy mi to urobilo len raz aj to co svietilo par sekund po nastartovani vozidla ... odvtedy mam pokoj ...
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od DEXTER »

je to urcite chyba a v servise ta chcu len odbit , mne sa kontrolka kufra rozsvieti len ked ho otvorim a ked ho zavrem ihned zhasne , tak to je aj s dverami, len im povedz nech to opravia
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od adam221 »

Pavlikr> Moze to svietit aj koli alarmu. Kludne moze byt chyba v zapojeni senzorov na alarm, vresp. dako ich dali dokopy, alebo alarm je premosteny a nema tolko vstupov.
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od Nery »

Tak si tu čtu příspěvky, ale takováhle odpověď ve smyslu že to tak má být mne hodně pobavila... Myslím, že dotyčný zaměstnanec servisu neměl zrovna dobrý den. Možná že skončil i u docenta Chocholouška... :)
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od cert »

Po zabouchnutí kufru musí kontrolka okamžitě zhasnout - šup znovu do servisu, pokud Tě vypoklonkujou s podobnou odpovědí co jsi už jednou dostal, tak zkus jiný značkový servis.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od palčo »

Alebo skús iného Accenta, ak majú v servise a dokáž, že to tak, ako to robí tebe, nemá byť.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od Martun »

Přesně tak! Kontrolka má svitit jen s kufrem a né dveřma! Nesmysl! Jen ať se v servisu snažej!

Takovejhle nesmysl jsem zažil u kámoše. Koupil auto z bazaru a jel se pochlubit. A já jak mám od svýho lakýry cvičený oko, tak mu říkám , čoveče to auto bylo bořený! Má to lakovanej čumák! V bazaru se prý dušovali že žádná nehoda.. Tak jsem zapnul klíčky a koukal na kontrolky. Samozřejmě kontrolka airbagů zhasla společne se žhavením! Mrzáci ji na ni napojili aby to hezky vypadalo, a auto bylo bez pytlů.. Tak stím mazal spátky! :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Svietiaca kontrola otvoreneho kufra

Příspěvek od vipe »

:-k 99% že je to ten alarm.
Tohle to nemůže dělat, jedině v případě že by tam byl zpožďovač, to co ce dělá do interiéru, že po zavření dveří ještě svítí vnitřní osvětlení. Vysvětlení by to bylo, blbě to zapojili místo na okruh v interiéru tak to šoupli na okruh kufru (koukni se zda ti taky svítí světlo v kufru, pokud ano je to tak :mrgreen: )
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“