Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
goli4
*
Příspěvky: 46
Registrován: 02 lis 2009, 09:55
Bydliště: Bratislava

Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od goli4 »

ako som tu uz pisal chcel by som cupecko zajtra idem k prahe aj s kamaratom čeknut toto ak mate niekto cas a chut mi to skontrolovat by som sa aj nalezite odmenil, okolo 13,00 by sme mohli byt na mieste, ak by mi chcel niekto pomoct s kupou nechjte mi odkaz na mail goli4@azet.sk s telefonym cislom ja by som sa ozval v priebehu dna ,dakujem http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/i ... 4240p.html
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: nepomohol by niekto?

Příspěvek od Tringi »

Mno, já určitě ne, ale podle fotek to nevypadá zle. Ten kousek sedačky co je vidět vypadá v klidu, volant ani tlačítka nevypadají ohmataně. Cena mi přijde super. Tak bych hlavně kontroloval motor, podvozek a podobné věci, kterým nerozumím :D Hodně štěstí!
PS: Přesunuto do pokecu, obvykle se taková témata dávají tam, ale pro dnešek nechávám stínové fórum, ať někoho odchytíš :wink:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od zdenek76 »

Auto-plus bývají v pohodě, pravda zase to je vidět na ceně, ale ještě jsem tam snad nepotkal nějakou past
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tohohle auta bych se nebál. Stojí v Průhonické pyramidě, která je zároveň i dealerem :hyu: a tím, že je zařazená do Autoplus, tak bych taky nečekal žádnou past. Zkontroluj těsnost motoru a převodovky, vůle na podvozku, stav výfuku, zda všechno funguje a očekával bych i kompletní servisku. Cena vypadá dobře :wink:.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
goli4
*
Příspěvky: 46
Registrován: 02 lis 2009, 09:55
Bydliště: Bratislava

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od goli4 »

Dik za rady, ale aj tak by som bol rad keby niekto mohol, aj ked sa v autach trochu vyznam predsa len istota je istota, myslel som len na niečo špecialne na čo by som mal dat pozor a predsa len zvuk motara pozna najlepsie ten co na tom jazdi....
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od DEDe »

goli4 píše:Dik za rady, ale aj tak by som bol rad keby niekto mohol, aj ked sa v autach trochu vyznam predsa len istota je istota, myslel som len na niečo špecialne na čo by som mal dat pozor a predsa len zvuk motara pozna najlepsie ten co na tom jazdi....
jestli se tu nikdo nenajde domluv si schuzku v nejakem servise H a privez tam to auto za checknuti v brne za to chteli 700 a ten prodejce by ti to mel povolit posle nekoho sebou. Tam ti to za nejakou hodku checknou a daji i na pc kuli historii a tak to je asi nejjistejsi takle sem to udelal ja i kdyz sem mel kamose sebou co tomu rozumi. Jestli nejsi znalec tak chapu ze kluci tu to mysli dobre ale uz vidim sebe jak bych kontroloval to co tu popisuji :) asi tezko. Netesnost motoro pro me znamena tak leda jestli tam nekde nebude chcat olej :)

BTW pokud by si slysel vzadu za jizdy neco klepat muze to byt jen viko kufru to sem mel treba ja a stava se to casto ;)

Jinak peknej vyber dobra cena ,2.0 taku pohoda ,tesime se na nekoho noveho ;)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Značkový servis :hyu: je tam přes dvorek, check by neměl být nejmenší problém a ani by nemuseli nikoho nikam s Tebou posílat :lol:.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
goli4
*
Příspěvky: 46
Registrován: 02 lis 2009, 09:55
Bydliště: Bratislava

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od goli4 »

Dik dede to som mal inak v umysle s tym druhym servisom aj ked toto je autorizovany ale istota je istota inak aspon co mi pisal ten chlapik tak by na to mala byt zaruka na skryte vady cca 1 rok to garantuje autoplus tak myslim ze to je dobra volba, držte mi palce nech kupim dobry kus, inak keby si to niekto rozmyslel behom dna tak nech sa mi ozve 0911579615 s predvolbou tusim 00421911579615 staci prezvonit ja zavolam spet...dik
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od DEDe »

ja myslim ze i za tuhle cenu pokud ti tam neco preci jen blbnout bude tak i kdyby si do toho dal treba 15 -20tacu tak je to porad slusny :wink:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od hlobilp »

No me to zas tak levny nepripada, ale zase je to Coupe..... ceny jsou podle meho jeste stale vysoke a budou porad padat... zvlast u vetsich motoru. Nasel jsem trebas Magentise 2,7 za 177tisic a to je rok vyroby 07.....
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od DEDe »

hlobilp píše:No me to zas tak levny nepripada, ale zase je to Coupe..... ceny jsou podle meho jeste stale vysoke a budou porad padat... zvlast u vetsich motoru. Nasel jsem trebas Magentise 2,7 za 177tisic a to je rok vyroby 07.....
No na to ze ja sem to auto kupoval pred rokem a pul za 280 tak si myslim ze ted za 180 to dobra cena je :) gor kdyz ma najety pod 100 tis. Za dva roky sem na aute nemusel ani prd delat krom drobnosti co se delaj vzdy.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
goli4
*
Příspěvky: 46
Registrován: 02 lis 2009, 09:55
Bydliště: Bratislava

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od goli4 »

tak uz je doma :mrgreen: cesta v pohodicke auto sme omrkli vypada ze bude v pohode, zatial ziadne negativum, okrem spojky ktoru budem muset dat vymenit zabera az uplne hore.... tak prva investicia :D
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od Aleš »

gratuluju a přeju ať dobře slouží
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od Hardcam »

Zaber spojky v hornich polohach je pro Hyunda typicky. Nevim presne, v jake pozici Ti zabira, ale pokud jsi zvykly z jinych aut na to, ze zabira dole, u Hacek zabira nahore. Mne osobne to prijde komfortnejsi. Neudelej ukvapenou investici a zkus porovnat s nekym v okoli, kdo ma Hyundai.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Prohlídka Coupé z bazaru, nepomohol by niekto (Praha)?

Příspěvek od alarm »

Hardcam píše:Zaber spojky v hornich polohach je pro Hyunda typicky. Nevim presne, v jake pozici Ti zabira, ale pokud jsi zvykly z jinych aut na to, ze zabira dole, u Hacek zabira nahore. Mne osobne to prijde komfortnejsi. Neudelej ukvapenou investici a zkus porovnat s nekym v okoli, kdo ma Hyundai.

a trochu sa dá nastaviť aj na spojkovom pedale....
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Pokec“