problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

David C3 píše:Dnes kompletní prohlídka čepů. silenbloků a kostí + desky, během přezutí a vše naprosto v pořádku....! až je to podezřelé :-)
Tak vidíš a Ty si na chudáka Ácu takhle nadával ... měl by ses mu omluvit :D Kdoví, jestli ti v servisu kam si jezdil dřív, dobrý věci neměnily za špatný ... :idea:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

Vilda píše:...kdoví, jestli ti v servisu kam si jezdil dřív, dobrý věci neměnily za špatný ... :idea:

No kamaráde nejsi daleko od pravdy - tohle se dělo známýmu v nějakým Opel servisu v Praze....
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

Každopádně, jak jsem tam přestal jezdit tak nebyl jediný problém... dřív sem odjel po garančce a za 14 dní se něco posralo. Tak doufejmě že to byla náhoda :-) Zatím jen jezdí a jezdí a včera mě kamarád potešíl jak jsem prolezli spodek auta říkal že naprosto v pořádku....
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
johnkk
*
Příspěvky: 71
Registrován: 22 kvě 2009, 15:29
Bydliště: Trnava

Re: problémy

Příspěvek od johnkk »

David C3 píše:Každopádně, jak jsem tam přestal jezdit tak nebyl jediný problém... dřív sem odjel po garančce a za 14 dní se něco posralo. Tak doufejmě že to byla náhoda :-) Zatím jen jezdí a jezdí a včera mě kamarád potešíl jak jsem prolezli spodek auta říkal že naprosto v pořádku....
no vidis a vsetko dobre dopadlo. tak nech sa dari a nech to jede. :)
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Ebony Black r.v.2009, 4.9L/100km
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

jj díky kluci.. jezdím a jezdím :-) podpora z vaší strany mě moc těší :-) každopádně Accenta budu mít ještě aspon 3 roky...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
oministr
Příspěvky: 1
Registrován: 06 lis 2009, 14:24

Re: problémy

Příspěvek od oministr »

To vrzání mám také na pravé straně a bylo mi řečeno, že bude vyměněn pravý přední tlumič. Ve středu jedu do servisu,tak pak napíšu.
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: problémy

Příspěvek od Nery »

Hm,když to tu teď čtu,tak mám docela obavy jet na třetí prohlídku... Kdoví co mi tam s tím vyvedou.
Accent 1.4 Elegance
Uživatelský avatar
Butani
*
Příspěvky: 20
Registrován: 14 led 2009, 17:34
Bydliště: Zlín

Vada vracení blinkru

Příspěvek od Butani »

Zdravím, mám takový problém při vracení pravého blinkru přes volant - někdy (cca 1 z 10 odbočení) mi v okamžiku vracení páčky do neutrální polohy problikne blinkr levý.

Protože mi už dvakrát reklamaci zamítli s tím, že se při testovací jízdě závada neprojevila, vzepřel jsem síly a závadu natočil.

Kdyby měl někdo stejný problém a nechtělo by se mu kroužit hodinu po parkovišti s foťákem před palubkou, dávám videa k dispozici:

http://www.youtube.com/watch?v=o5e4WgjTjbo
http://www.youtube.com/watch?v=51s5kUPzGzA
Accent 1.4 Elegance Celadon Blue 2/2009
__________________________________
bylo:
Škoda 105 S oranžová
Škoda Favorit 135 LS bílá
Škoda Favorit 135 LSe vínová
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: problémy

Příspěvek od PabloPicaso »

Zdravím všechny, tak jsem si už také vyzkoušel "PORUCHU" po týdnu od 1. Grančky.....!!!!
najel jsem cca 500km a ejhle začalo mi něco pískat z motoru, jezdím den s otevřenýma okénkama a bez rádia a pískání je slyšet při 1200 ot. i při 1400, 1600, 1800, 2000, 2400, 2900 ot. a pořád při pozvolném rozjíždění i při záběru, ale znáte to není to pokaždé, tak to odvezu do servisu, projedeme se a hoši říkají necháme si to tu 1den a dámě vědět. Druhý den telefon, že to je něco s turbem, musejí ho vymontovat a poslat do nějaké ex. firmy co je opravuje pro více výrobců v ČR. Jsem 11dní bez auta a výsledek ---- vrátili to z vyjádřením, že je používán špatný olej (ještě že jsem si tam nepřinesl na tu 1.gar. svůj poslouchal bych ty keci že je to můj problém apod.) prý odešlo v tom turbu nějaké ložisko....... no vyměnili to a od té doby jezdím opět v pohodě. :roll: :D/
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Vada vracení blinkru

Příspěvek od PabloPicaso »

Butani píše:Zdravím, mám takový problém při vracení pravého blinkru přes volant - někdy (cca 1 z 10 odbočení) mi v okamžiku vracení páčky do neutrální polohy problikne blinkr levý.

Protože mi už dvakrát reklamaci zamítli s tím, že se při testovací jízdě závada neprojevila, vzepřel jsem síly a závadu natočil.

Kdyby měl někdo stejný problém a nechtělo by se mu kroužit hodinu po parkovišti s foťákem před palubkou, dávám videa k dispozici:

http://www.youtube.com/watch?v=o5e4WgjTjbo
http://www.youtube.com/watch?v=51s5kUPzGzA

Ahoj už jsem to tu někde četl a mám stejný problém, ale jen s tím že mi to dělá pravidelně na obě strany při vracení do neutrální polohy, jenže někdo tu psal, že to blikne jen na palubovce a blinkry se nerozsvítí, takže by si to musel vyzkoušet tak že tě někdo bude natáčet ještě zvenku. Jinak nevím. Já to vyzkoušel z kámošem na parkovišti a opravdu mi blinkry neblikli.
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Butani
*
Příspěvky: 20
Registrován: 14 led 2009, 17:34
Bydliště: Zlín

Re: Vada vracení blinkru

Příspěvek od Butani »

PabloPicaso píše: Ahoj už jsem to tu někde četl a mám stejný problém, ale jen s tím že mi to dělá pravidelně na obě strany při vracení do neutrální polohy, jenže někdo tu psal, že to blikne jen na palubovce a blinkry se nerozsvítí, takže by si to musel vyzkoušet tak že tě někdo bude natáčet ještě zvenku. Jinak nevím. Já to vyzkoušel z kámošem na parkovišti a opravdu mi blinkry neblikli.
Tak tomuhle se mi nějak nechce věřit - žárovka blinkru a kontrolky jsou snad přece na stejném obvodu, ne?

I tak, abych řekl pravdu, u nového auta nejsem zvědavý ani na problikávání kontrolek, byť by blinkr v ten okamžik opravdu nesvítil.
Accent 1.4 Elegance Celadon Blue 2/2009
__________________________________
bylo:
Škoda 105 S oranžová
Škoda Favorit 135 LS bílá
Škoda Favorit 135 LSe vínová
Uživatelský avatar
Šutřík
*
Příspěvky: 17
Registrován: 18 říj 2009, 13:35
Bydliště: České Budějovice

Re: problémy

Příspěvek od Šutřík »

Takovéto problémy jsem měl také... Při vracení páčky do neutrální polohy při pravotočivé zatáčce se páčka vracela moc rychle a klepla do kontaktu pro blinkr na levý straně. V servisu to uznali jako závadu a páčku vyměnili... Nutno ale podotknout, že se tato situace stává sice méně, ale 100% to nepomůže....Už to neřeším.
Ohledně podvozku: při 12000km mi měnili PP tlumič z důvodů různých rázů a vrzání. Taky to uznali a vyměnili, od té doby to nedělá. Nyní mám najeto necelých 13000km a začínám slyšet tlumič levý :( To už jim ale nechám na garančku, protože nemám čas věčně jezdit do servisu.
A do třetice: před 14 dny jsem si nechal při výměně tlumiče rovnou namontovat ovládání rádia na volant. Při zkoušce v době předání před servisem to fungovalo, pak jsem se rozjel a ovládání si dělalo co chtělo. Tak jsem se tam vrátil, a oni že to bude nějakým ukostřením. Má otázka zní "To jsou tak neschopný, že to nemůžou namontovat pořádně napoprvý?" Nicméně to spravili, fungovalo to v pořádku. Včera jsem jel z Brna a po 200km mi začalo ve volantu něco chrastit, většinou při volnoběhu kolem 1000ot/min nebo při přejíždění nerovností.... Taky jim to nechám na garančku. Ale v auto jako takový začínám pomalu ztrácet důvěru :cry:
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance EB
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

JJ asi ti klepe ve sloupku řízení to znamená váměna včetně serva. Jinak taky mě píska něco v motoru kolem 2tis otáček a je možné že to bude něco v turbu. těžko říct. Hodně podobný zvuk pískotu mě dělal chladič. Když sem se ho dotk tak to začlo nebo přestalo. Jinak doma mam oktavku a fabii TDI oboje najeto 300tis km a tlumiče původní i komplet výfuk originál.. jo a taky tubra bez jediného problému. Bohužel pravděpodobnost že jse pokazí Hyundai dřív než škodovka je z mého pohledu větší a větší. Navíc když turbo odejde po 15tis a mě by zajímalo to je to za kecy že jse používal špatný olej... NESMYSL :-#
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

To PabloPicaso : Jestli remcaji na špatný olej, tak proč ho tam ty blbouni lejou ?? :?: Přece si byl na garanci a vlastní olej si neměl .... tudíž byl jejich ](*,) Hlavně, že jim všude visí certifikat kvality jakosti .... docela by mě zajímalo, kde si ho koupili :|
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: problémy

Příspěvek od PabloPicaso »

No právě jsem to zmínil .... ](*,) [-X :-k .... jelikož jsem také přemýšlel, že bych si koupil a donesl svůj vlastní olej, ale nějak jsem od toho opustil a udělal jsem dobře .... 8) :roll: ... protože bych právě a to si myslím na 100% slyšel hned řeči, ve smyslu že za to můžu já a to že jsem si donesl olej.... nedej bože by mi neuznali záruční opravu.... ](*,) :^o ,
"""""""ale to jsou všechno jen mé dedukce,""""""
jenže když tu pročítám všechny ty příspěvky, tak mě nic jiného nenapadá. :-# :-k , jen doufám, že mě nepotká nic horšího mám najeto 22.000km tak doufám že ještě nějakou tu dvacku najedu a všem ostatním to přeji také. čauky :wink: 8)
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“