problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: problémy

Příspěvek od PabloPicaso »

Vilda píše:To PabloPicaso : Jestli remcaji na špatný olej, tak proč ho tam ty blbouni lejou ?? :?: Přece si byl na garanci a vlastní olej si neměl .... tudíž byl jejich ](*,) Hlavně, že jim všude visí certifikat kvality jakosti .... docela by mě zajímalo, kde si ho koupili :|

Jo to mi hned vysvětlil, že to není možné aby to bylo olejem, samozřejmě že používají originál olej Shell Helix Ultra 5W-40, nakupují ho ve velkém v sudech, tak nevím co tam lejou, ale nejsem takový odborník abych to poznal :roll: #-o
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Butani
*
Příspěvky: 20
Registrován: 14 led 2009, 17:34
Bydliště: Zlín

Re: problémy

Příspěvek od Butani »

Šutřík píše: Ale v auto jako takový začínám pomalu ztrácet důvěru :cry:
Cheche, kolik máš nalítané teďka? Já 17 tis. a důvěru jsem už dávno ztratil. Teda ne že by to auto nebylo spolehlivé (to by tak ještě chybělo), ale těch drobných kravinek a nesmyslů, co si to auto vymyslí, to je až neskutečné.

Mimochodem, já jsem zatím reklamoval to vracení páčky blinkru (2x neuznáno), křivě nasazenej volant (řešení zajímavé - v papíru z garančky napsáno "závada odstraněna", ale ústně mi řekli, že je to tak v pořádku a nic s tím dělat nebudou, což se také stalo), vrzající přihrádku u spolujezdce (neuznáno, mám dojet, až bude vrzat pořádně), sluneční clonu řidiče - nedržela ve svislé poloze a šla jakoby odpružená ke sklu (uznáno, vyměněno, nyní OK) a problémy se startováním a studenými rozjezdy (napoprvé neuznáno, moje výhrada, že když to nechali před testem stát půl hodiny, těžko to mohlo být studené, byla vyslyšena, napodruhé jsem to dovezl do servisu den předem a nechal tam stát přes noc, uznáno, odstraněno instalací jakéhosi softwaru, nyní naštěstí OK).

Upřímně řečeno jsem z toho dost znechucený - nejen z toho, že u nového auta bych si představoval tak aspoň rok bez jakékoli závady, ale i kvůli tomu přístupu; když třeba reklamuju vadu na páčce blinkru, nechápu, proč mi není uvěřeno a s tím, že závada se neprojevila, jsem poslán pryč. Jsem snad magor, abych si vymýšlel nějaké nesmysly jen kvůli tomu, aby mi rozvrtali nové auto, bez něhož se budu muset nejméně den obejít a ještě se s někým domlouvat, aby kvůli mně jel dvakrát do servisu (vyzvednout mě a dovézt mě)?
Accent 1.4 Elegance Celadon Blue 2/2009
__________________________________
bylo:
Škoda 105 S oranžová
Škoda Favorit 135 LS bílá
Škoda Favorit 135 LSe vínová
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: problémy

Příspěvek od Gandalf »

Butani: Je to hodně o přístupu konkrétního servisu a technika, který dokáže svým přístupem okamžitě znechutit a naštvat nebo na druhé straně vzbudit dojem celkem ochotného pomocníka. I drobné závady jsou na novém voze nepříjemné a taky je tu řada lidí, které vůbec nepotkaly. Já si prožil podobnou sérii závad u Fabie a částečně i předchozí Felicie, takže dobře vím, o čem mluvíš, o zklamání přístupem několika servisů nemluvě.
V každém případě bych viděl jako přinejmenším rozumné, aby v rámci záručních oprav servisy nabízely náhradní vozidlo standardně, ale na takové pohádky si budeme ještě počkat... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Šutřík píše:Ohledně podvozku: při 12000km mi měnili PP tlumič z důvodů různých rázů a vrzání. Taky to uznali a vyměnili, od té doby to nedělá. Nyní mám najeto necelých 13000km a začínám slyšet tlumič levý :( To už jim ale nechám na garančku, protože nemám čas věčně jezdit do servisu.:cry:
To já jsem při výměně kol za zimní zjistil, že mi vržou všechny čtyři tlumiče :!: Původně to začalo levým předním.... Zkusil jsem tedy na pístnice nanést olej, jak tu bylo řečeno. Částečně to pomohlo, ale jen na chvíli...levá strana už zase vrže. Je to blbost to mazat. Ty tlumiče jsou prostě na h..... Také to nechávám na garančku :evil:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

PabloPicaso píše:Zdravím všechny, tak jsem si už také vyzkoušel "PORUCHU" po týdnu od 1. Grančky.....!!!!
najel jsem cca 500km a ejhle začalo mi něco pískat z motoru, jezdím den s otevřenýma okénkama a bez rádia a pískání je slyšet při 1200 ot. i při 1400, 1600, 1800, 2000, 2400, 2900 ot. a pořád při pozvolném rozjíždění i při záběru, ale znáte to není to pokaždé, tak to odvezu do servisu, projedeme se a hoši říkají necháme si to tu 1den a dámě vědět. Druhý den telefon, že to je něco s turbem, musejí ho vymontovat a poslat do nějaké ex. firmy co je opravuje pro více výrobců v ČR. Jsem 11dní bez auta a výsledek ---- vrátili to z vyjádřením, že je používán špatný olej (ještě že jsem si tam nepřinesl na tu 1.gar. svůj poslouchal bych ty keci že je to můj problém apod.) prý odešlo v tom turbu nějaké ložisko....... no vyměnili to a od té doby jezdím opět v pohodě. :roll: :D/
No vidíš, zrovna ty se chováš k turbu vzorně a stejně to nepomohlo....všimnul jsem si v Telči, jak jsi po příjezdu chladil :wink:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

To Gandalf : No, protože otravujeme se záručníma opravama a to je zadarmo, tak proč by s nás neudělali blby ..... a sami dělali, že nic neslyší, nevidí a necítí atd. V loni když mi vrzalo sedadlo, tak pan technik taky nic neslyšel a při tom sedák vrzal jako stará almara .... počkej, až skončí záruka a Ty přijedeš s nějakou závadou ... to se jim zbystří smysly :D hlavně, když Tě uviději, jak kráčíš ke kase s penězy v rukou .... :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

jj přesně tak.. mě vržou zadní tlumiče ale zatím jen velmi malinko ale asi ve 100tis si tam dám nové. Sedák taky zavrže a blinkr sem tam někdy problikne ale s takovýma věcma už tam prostě nejezdím... Vlastně už tam nejezdím vůbec :-) Není nad svuj servis a kamaráda který tomu aspon rozumí...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od JoKo »

no ja som mal tiez nejake problemy s accentom :? ale nastastie pristup servisov bol ok. v bardejove vsetko bez problemov, v bratislave vymena vyteceneho tlmica bez problemov, ale pri zlom startovani na to nemali cas/zaujem/chut riesit, tak som auto zobral do dunajskej stredy a tam to maju u mna za 1*. nahradne auto zadarmo, pristup perfektny a aj prisli na to co to robilo - zly odtrh na svieckach. vymenili a odvtedy ma nastastie nic zle nepostretrlo a dufam, ze ma nepostretne, pretoze uz mi skoncila zaruka...
tak nech nam to jazdi a len piste, ze s kt. servisom mate dobre skusenosti a s ktorym zle.

bardejov - ok; s nedostatkami na aute si poradili. otec tam chodi servisovat jeho accenta uz zopar rokov a tiez si nestazuje.
bratislave - moze byt, ale ochota by mohla byt niekedy lepsia.
dunajska streda - perfektny pristup prijmacieho technika {p. csernus}, dobre sluzby {nahradne vozidlo pocas opravy} a snaha pomoct a vyriesit problem... u mna zatial vyhravaju.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

toz mladez, mne sa zatial problemy viacmenej vyhybaju.. takze zaklopem na drevo a verim, ze to tak ostane
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: problémy

Příspěvek od PabloPicaso »

Servis v UL AutocentrumHáša zatím z mého pohledu v pohodě, :) 8-[
jen mě štve, že nemají auta na zapůjčení podobu opravy.... ](*,) [-X :-k :cry:
Teď už jsem si naštěstí domluvil, alespoň odvoz mým vozem :-& #-o :-k
Komunikuji výhradně s panem Zuchou a vždy v pohodě, uvidím až se ukáže nějaká závada... :shock: :roll: :mrgreen: :!: ](*,) :?:
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: problémy

Příspěvek od Gandalf »

Vilda: Já s Tebou plně souhlasím, ale i tak jsou servisáci, kteří ochotně pomůžou v rámci záruky a spousta těch, kteří hrajou tuhle hru na: záruka=mrtvej brouk a po záruce najednou všichni ožívají... Prostě, jakmile je člověk závislý na odborníkovi (ať už je to lékař, automechanik, instalatér...) je to velmi lehce zneužitelné :(
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: problémy

Příspěvek od PabloPicaso »

Tak s tím plně souhlasím ... jak se říká je to všechno v lidech, a pokud se někdo špatně vyspí [-X :? :| odnesou to ti druzí #-o [-o<
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
z.mirek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2006, 20:16

Re: problémy

Příspěvek od z.mirek »

Mám takový skromný dotaz.
Jak se dají nastavit přední mlhovky? Jedná se o originální z výroby.
Accent 1.4 Elegance 2006
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

z.mirek píše:Mám takový skromný dotaz.
Jak se dají nastavit přední mlhovky? Jedná se o originální z výroby.
Už to tady bylo taky řešeno... Lehneš pod nárazník a na mlhovkách je takovej stavěcí šroub. A točíš... :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Butani
*
Příspěvky: 20
Registrován: 14 led 2009, 17:34
Bydliště: Zlín

Re: problémy

Příspěvek od Butani »

Vilda píše:To Gandalf : No, protože otravujeme se záručníma opravama a to je zadarmo, tak proč by s nás neudělali blby ..... a sami dělali, že nic neslyší, nevidí a necítí atd. V loni když mi vrzalo sedadlo, tak pan technik taky nic neslyšel a při tom sedák vrzal jako stará almara .... počkej, až skončí záruka a Ty přijedeš s nějakou závadou ... to se jim zbystří smysly :D hlavně, když Tě uviději, jak kráčíš ke kase s penězy v rukou .... :?
Teď jsem mírně zmaten. Po záruční opravě jsem podepisoval fakturu, kterou, jak jsem pochopil, odešlou dovozci, který jim ji zaplatí. Je to tedy pro ně kšeft.

Že by to ale bylo tak, že je pro servis lepší tu opravu vykázat, i když k ní nedojde, a mít ty samé peníze bez práce? Jako když moje matka z výpisu od zdravotní pojišťovny zjistila, že chodí 2-3x ročně k lékaři, u něhož patnáct let nebyla? 8-[ :-k
Accent 1.4 Elegance Celadon Blue 2/2009
__________________________________
bylo:
Škoda 105 S oranžová
Škoda Favorit 135 LS bílá
Škoda Favorit 135 LSe vínová
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“