Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Nery »

Tak jsem se dnes nachomejtl ve městě k menší nehodě. Vše by bylo ok, kdyby se spolujezdec jednoho z aut připoutal. Takhle to odnesl těžším zraněním hlavy,když prolétl sklem... Ode dneška se poutám vždy a všude!!!
Accent 1.4 Elegance
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Martun »

Nery píše:Tak jsem se dnes nachomejtl ve městě k menší nehodě. Vše by bylo ok, kdyby se spolujezdec jednoho z aut připoutal. Takhle to odnesl těžším zraněním hlavy,když prolétl sklem... Ode dneška se poutám vždy a všude!!!
Nebylo to náhodou před křižovatkou naproti poště?
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Nery »

Jo,jo. Přesně. Nějaká Kia a myslím Opel. Viděl jsem tu díru v čelním skle... Ty jsi z Pa?
Accent 1.4 Elegance
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Martun »

Od pátku do pondělí :-) tuhle nehodu jsem měl v přímém přenosu po telefonu od manželky..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Nery »

Aha. No já jsem se při ježdění po městě dost často nevázal. Až Accent mne tím pípáním donutil se poutat vždy a dnes jsem viděl jak se to vyplatí...
Accent 1.4 Elegance
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Martun »

Nery: já se dřív taky nepoutal. Prostě frajer! 8) naštěstí jsem k tomu dospěl sám :mrgreen: aniž bych si díky tomu rozbil čuchometr.. Teď už mě to ani nepřijde. Je fakt že pípání je otravný a ještě i když auto stojí, ale dá se to přežít. Minulý auto na mě dokonce mluvilo :-D

Kupovals auto v CoreCaru v Dražkovicích?
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:Nery: já se dřív taky nepoutal. Prostě frajer! 8) naštěstí jsem k tomu dospěl sám :mrgreen: aniž bych si díky tomu rozbil čuchometr.. Teď už mě to ani nepřijde. Je fakt že pípání je otravný a ještě i když auto stojí, ale dá se to přežít. Minulý auto na mě dokonce mluvilo :-D

Kupovals auto v CoreCaru v Dražkovicích?
Ještě, že tam ty pípáky dávaji :idea: Když nejsi připoutaný, tak airbag nejen, že Ti rozbije čuchometr, ale taky tě spolehlivě zabije :? tři sta kilometrovou rychlostí se proti Tvojí hlavě, která mu samozřejmě jde naproti, nafoukne pytel a zlomí Ti vaz .... navíc tělo pokračuje vpřed a doslova se zapíchne nohama do podlahy vozu. Tím dojde k frakturám femurů ( kostí stehenních ) a při této zlomenině dochází ke krevnímu výronu o objemu, až dva a půl litru krve !! Takže to má nepřipoutaný řidič posychrovaný dvakrát, buď zlomenina vazu nebo hemoragický šok ..... a šokový stav je taky rychlá jízdenka na krchov ... Majitelé vozů vybavených abg .... poutejte se vždycky i když jedete krátkou vzdálenost .... už jsme jich ohledávali dost :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Nery »

Dobře. Slibuji, že se budu poutat pokaždé, když sednu za volant a budu k tomu nutit i spolujezdce!!!
Auto je kupované v Praze. Do Korecaru pojedu na třetí garančku v lednu. Tak jsem moc zvědavý jak to tam bude vypadat. Slyšel jsem totiž od známé co má Getze nepříliš lichotivé dojmy... Zřejmě si tam myslí, že když s autem přijede ženská, že jí mohou namluvit a vymluvit cokoliv... Jinak tam známí kupovali 2x Matrixe a s přístupem byli celkem spokojení. Ty s nimi máš nějakou zkušenost?
Accent 1.4 Elegance
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Tringi »

Kdysi existoval web, shownomercy.com, kde byly necenzurované fotky právě z takových nehod. Dneska je těch webů už víc. Ale tam byla série fotek lidí roztřískaných airbagy. Je to pár roků zpátky, ale od té doby se poutám bez výjimky.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Seemann »

PabloPicaso píše:Přesně tak, stalo se mi před 14dny něco podobného (cenově) na semaforech můj :hyu: dostal na zadek lehce ho ťuknul s dodávkou ze zadu, fotky přikládám, praskl zadní nárazník, ten den byl asi 1 stupeň, a ten závit co tam mají dodávky na tažné oko ho pořádně otestoval.
Říkal jsem si to bude tak 3-4tis nárazník + stříkání metalíza 6-7tis celkem i s prací cca 12tis, ale z pojišťovny mi poslali mejla, že celkovou částku si servis naúčtoval 19.300,-. I tak se dají vydělávat peníze :D

tak zrovna tady to není rozhodně jenom nárazník, ale i výztuha + možná malinký narovnání čela a nějaký držáky nárazníku.

cena bude obráceně... 4 za metlu a 7 za nárazník (to ale nevím). Jinak peníze které v tomhle utíkají pojišťovnám nejsou nijak extrémní. Nejvíc pojišťovny ztrácí na náhradních vozech.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od alarm »

seemann:
Ako si to myslel to s tým náhradným vozidlom.
Nedávno sme to zisťovali, ale právnik z DAS povedal, že ak do teba niekto pacne, preplácajú len ak poškodené auto bolo firemné.
Keď mňa trafil opel do kufra, nebolo nič vidno, policajt ma poslal preč-akože nemám žiadnu škodu. Po pol roku mi v servise zistili pokrčený nosník.....Poisťovňa sa zachovala férovo. preplatila mi to...cca 30 000Sk.
Takže pozor aj na "ťukance" #-o
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Gandalf »

alarm: Nevím, jak u Vás, ale v ČR má nárok na náhradní vozidlo každý poškozený a to z povinného ručení viníka. Jen se to pojišťovny snaží "neprezentovat" a tak to spousta lidí nevyužije. Víc se dá dozvědět např. na www.nehoda.cz... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Seemann »

Gandalf píše:alarm: Nevím, jak u Vás, ale v ČR má nárok na náhradní vozidlo každý poškozený a to z povinného ručení viníka. Jen se to pojišťovny snaží "neprezentovat" a tak to spousta lidí nevyužije. Víc se dá dozvědět např. na http://www.nehoda.cz... :)
ono popravdě řečeno.... stejně ti nezaplatí pojištovna všechno. Ta zaplatí jen půjčovné a ty si zaplatíš palivo (pochopitelně) a pevné náklady (opotřebení auta, gum, olej, dalniční známku atd.)
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Hardcam »

Seemann: mimo paliva to radove cca za tyden muze byt kolik Kc to opotrebovani?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Flex.
*
Příspěvky: 16
Registrován: 01 srp 2008, 19:18
Bydliště: Šumperk

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Flex. »

Taaak proc prvni prispevek nezacit havarkou? :wink: Timhle zdravim vsechny uzivatele fora :) . Accentik ma dva roky a prave absolvoval druhou garancku.
Skoda: 67tis. Kč
Spoluucast: 6 700 Kč [-o<
V celku male rychlosti trefena zelezna tyc. Auto opraveno k nepoznani.
Přílohy
1.jpg
1.jpg (171.59 KiB) Zobrazeno 1606 x
Accent 1.5 CRDi // r.v. 2007
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“