Karoserie+podvozek

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Farnell
Příspěvky: 1
Registrován: 13 kvě 2006, 11:00

Karoserie+podvozek

Příspěvek od Farnell »

Zdarec lidi, zdravím všechny,
v blízké budoucnosti potřebuji koupit auto, ale jsem silně omezen jeho cenou a ojetinu nechci. Když jsem viděl nabídku nového Getze 1,4 16V spadla mi čelist :D celkem jsem se do něj zamiloval. Myslim že spotřeba neni zas tak velký problém a po čase se usadi. Spíš se chci zeptat na kvalitu karoserie a podlahy-jak je to s jejich antikorozní úpravou. Vím, že Fabia ma pozinkování karoserie a tato ochrana je velmi kvalitní. Někde jsem se dočetl, že s tou podlahou u Getze to opravdu není moc slavné. Řekne mi někdo skutečně OBJEKTIVNÍ názor. Předem moc dík. Petr
Reklama
 

Uživatelský avatar
Miki
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 dub 2006, 19:05
Bydliště: Rokycany

...no, dnes jsem byl zase pod autem na jámě...

Příspěvek od Miki »

...a sundal jsem levé přední a zadní kolo a svítil jsem si halogenem, bych řekl (ale je to zase jen subjektivní názor) že antikorozní ochrana je silně srovnatelná se Škodou 125 L kterou jsem měl před-před tím. Budu s tím muset něco dělat, na podzim, ale když jsem udržel škůdku bez koroze více než osm let, tohle pár let taky vydrží, bohužel to má ale ještě slabší plech... no jak tak osahávám auta po bazarech tak asi nejslabší ze všech, včera jsem dával almaru na zahrádku a nějak nechtěně jak jsem se natahoval jsem se opřel o dveře, trošku se pode mnou provalily, fuj to jsem se lekl, naštěstí nic...
GETZ 1.4 výbava CHAMPION Space Silver 5S duben 2006
Odpovědět

Zpět na „GETZ“