nezavisle kurenie

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
mirisko2
*
Příspěvky: 61
Registrován: 01 bře 2009, 23:06

nezavisle kurenie

Příspěvek od mirisko2 »

Zaujimalo by ma, ci mate niekto v i30, namontovane nezavisle vykurovanie...aku znacku, ako ste spokojny..nejake dalsie postrehy a skusenosti...diky.
i30 1.5 T-GDI 2023 PLAY, Bordový
+
i30 1.4 CVVT 2009 Confort ,Strieborny
Reklama
 

Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: nezavisle kurenie

Příspěvek od David PLEVA »

mirisko2 píše:Zaujimalo by ma, ci mate niekto v i30, namontovane nezavisle vykurovanie...aku znacku, ako ste spokojny..nejake dalsie postrehy a skusenosti...diky.
V :hyu: topení nemám, ale kdysi jsem měl Webasto a paráda. A to bylo daleko větší auto.
Jinak některé jeho funkce: Dálkové ovládání, programovatelné zapínání, automatické vypínání při dosažení poždované teploty, nebo při poklesu napětí - alespoň se nevybila baterka.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
mirisko2
*
Příspěvky: 61
Registrován: 01 bře 2009, 23:06

Re: nezavisle kurenie

Příspěvek od mirisko2 »

David PLEVA píše:
mirisko2 píše:Zaujimalo by ma, ci mate niekto v i30, namontovane nezavisle vykurovanie...aku znacku, ako ste spokojny..nejake dalsie postrehy a skusenosti...diky.
V :hyu: topení nemám, ale kdysi jsem měl Webasto a paráda. A to bylo daleko větší auto.
Jinak některé jeho funkce: Dálkové ovládání, programovatelné zapínání, automatické vypínání při dosažení poždované teploty, nebo při poklesu napětí - alespoň se nevybila baterka.
presne toho sa trosku obavam: vybitie baterky...samozrejme nie samotnym nez.kurenim, aale samotnym ventilatorom kurenia... :-k
i30 1.5 T-GDI 2023 PLAY, Bordový
+
i30 1.4 CVVT 2009 Confort ,Strieborny
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“