web

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Elizabeth
*
Příspěvky: 19
Registrován: 10 říj 2009, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

web

Příspěvek od Elizabeth »

TAK ZMĚNA!!!! http://i30.wgz.cz/ :hyu:
Naposledy upravil(a) Elizabeth dne 26 pro 2009, 18:45, celkem upraveno 1 x.
Elizabeth
Reklama
 

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: web

Příspěvek od laufas »

neni totok v rozporu s pravidly?

napad fajn, jen at ti to vydrzi
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: web

Příspěvek od Laxius »

No mna len tak napada, ze ci sa takemuto venujes aj po profesionalnej stranke, mozno by som mal pre Teba kseft :)
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: web

Příspěvek od XMira »

Teď jsem malinko mimo, ale nějak nechápu pointu. Založit stránku na free webu, odkliknout hotovou šablonu, neumístit tam prakticky žádný obsah a inzerovat to na zaběhlém fóru, kde je informací už pěkná hromada? K čemu to?
Jediné vysvětlení může být nával radosti z nového auta, nebo okouzlení "webdesignem"...

PS: sorry za kritiku, ale vážně nechápu smysl...
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: web

Příspěvek od XMira »

Laxius píše:No mna len tak napada, ze ci sa takemuto venujes aj po profesionalnej stranke, mozno by som mal pre Teba kseft :)
Dneska je profík každej: http://cms.demo194.webnode.com/ :D :D :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Elizabeth
*
Příspěvky: 19
Registrován: 10 říj 2009, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: web

Příspěvek od Elizabeth »

No smysl je ten že bych tam shromaždovala různé info o i30 nemyslím to co je tady ale to co se dá dočíst v časopisech nebo tak podobně samozřejmě s uvedením autora... dát tam svoje články a tak nebo třeba návod ale pokud o to nestojíte stačí říct...jen jsem se snažila udělat něco dobrýho..:-( :( :cry:

PS: jinak i umím i HTML kody jen to zabírá dost času a toho mám ted poměrně málo.
Elizabeth
dalibordn
**
Příspěvky: 140
Registrován: 02 bře 2009, 18:24

Re: web

Příspěvek od dalibordn »

Ad XMira. Ať je to radost z nového auta nebo cokoli jiného,nemusíš tak bezdůvodně kroutit hlavou.Sotva sem vstoupí tak kritizuješ ještě k tomu ženu.Bere to chuť tady být členem.
Hyundai i30 made in cz
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: web

Příspěvek od zdenek76 »

akorát si dej pozor, nemůžeš jen tak volně přebírat články a informace z časopisů, ani když uvedeš autora a zdroj. Je potřeba si minimálně zaplatit ČTK servis, Annopress apod. a pak můžeš uvádět aspoň notace článků a odkazy na plné verze.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: web

Příspěvek od XMira »

dalibordn píše:Ad XMira. Ať je to radost z nového auta nebo cokoli jiného,nemusíš tak bezdůvodně kroutit hlavou.Sotva sem vstoupí tak kritizuješ ještě k tomu ženu.Bere to chuť tady být členem.
No a teď zas ty kritizuješ mě. No a co? Říká se tomu pluralita názorů. Nevím, proč bych měl souhlasit jen proto, že to je žena? To bych Elizabeth možná opravdu urazil. Takhle jsem jen vyjádřil svůj názor. A budiž to bráno tak, že takovýchto pokusů tady bylo docela hodně a většina skončila dřív, než začala. Ono to totiž pak hodně stojí na autorovi a jeho aktivitě, než se takový web rozjede a začne žít vlastním životem. To vím velice dobře z vlastní zkušenosti, nebo se zkus zeptat třeba Vipa. A jak píše sama Elizabeth, času moc nemá...
PS: Bezdůvodně = bez důvodu. Já důvod pro moji skepsi uvedl.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Elizabeth
*
Příspěvky: 19
Registrován: 10 říj 2009, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: web

Příspěvek od Elizabeth »

Tak Vipa znám ze srazů Getz clubu a tak vím že s tím webem to není jednoduché než se rozjede ale já mám i pár jiných webů na kterých, se mi podařilo je rozhýbat tak aby k něčemu byly. A nikomu neberu jeho názor a taky nikoho nenutím tam chodit jen jsem si myslela že když je tu více majitelů i30tek že se takový web bude hodit. Samozřejmě na jiném základu než toto již zaběhnuté fórum. ....Tady v Brně totiž potkávám jen málo lidí, kteří toto autíčko vlastní a já se prostřednictvím jak tohoto fóra tak i vlastní prací chci o něm dozvědět co nejvice...
Elizabeth
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: web

Příspěvek od matysekul »

Snaha se cení =D> Tady to sice nějakou chvíli skomírá,ale něco nového se vždy počítá. Díky za snahu.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: web

Příspěvek od amaize »

moje rada prezentuj stránky své vlastní - ať jsou jakékoliv a očemkoliv , dej si tam co chceš,piš o čem chceš, pozor na ty zsr autorská práva ,prezentuj a nabízej taky jak chceš a na jiné názory moc nehleď , kdo bude chtít tak si ty www najde sám, a kdo né tak stejně hledat nebude,je to o přístupu lidí, a ty přece cheš prezentovat svůj :hyu: i30 a né fabriku , aspoň jsem to tak pochopil ,
každá www je dobrá , ale né pro každého - skoro jak slova klasika :wink:
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: web

Příspěvek od laufas »

Ja zase nechapu, proc by nekdo nemohl napsat svuj nazor na ten web. Autor - teda autorka musi pocitat i s tim snad ne? Ne pak psat tak prominte,ze sem neco udelala a brecet tady :?
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Elizabeth
*
Příspěvky: 19
Registrován: 10 říj 2009, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: web

Příspěvek od Elizabeth »

amaize : přesně si to vystihl :-)
laufas: Jasně já s tím počítám že se to někomu nemusí líbit a taky nikoho nenutím tam chodit názor má kdyždý vlastní mějte ho jaký chcete a když se to nelibí tak at tam nechodí ale nemusí hned tak schazovat něčí snahu udělat něco dobrýho pro lidi, kteří si těch aut váží a neberou je jen jako prostředky, které je dopraví z bodu A do bodu B.
Elizabeth
Uživatelský avatar
j.albi
**
Příspěvky: 146
Registrován: 29 črc 2005, 10:13
Kontaktovat uživatele:

Re: web

Příspěvek od j.albi »

Stránka po grafické stránce je celkem dobrá, i když někdy méně znamená více. Odstranil bych vlevo to moře a skály a dal bych tam obrázek tématicky zaměřený. Třeba i30 jak projíždí zatáčku. Vysoce se dá hodnotit, že šablona na stránky je validní. Ono to totiž nebývá tak často (aspoň u těch free). V kódu bych doporučil přepracovat odkaz na e-mail. Je v otevřeném tvaru. Pro spamboty jako dělané. Místo čitelných písmen se dávají zástupné ASCII znaky. ASCII tabulka je tady http://www.tyl.cz/Pocitace/Internet/Tab ... znaku.html. Vypadá to potom nějak takto: href="mailto:webmaster@
libavsko.web
zdarma.cz">web
master@libav
sko.webzdarm
&#97;&#46;&#99;&#122;</a>. Je to e-mail z jednoho mého webu. Dále bych doporučil registraci na http://www.pagerank.cz/ a kontrolu na http://seo-servis.cz/. Ale na začátek dobrý. =D>
Hyundai Getz 1.1 - prodáno
Hyundai i30 1,6 CRDi Comfort, 66 kW, Vivid Blue
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“