neotevírá kufr

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

neotevírá kufr

Příspěvek od pdmb »

Tak se mi objevila závada. Po otevření auta se neodemkne kufr. Musím tam zazadu vlézt a otevřít ručně. Když dám klíče do zapalování a otočím, tak odskočí. Bude to nějaká blbost, už jsem objednanaj do servisu. Mám to ale 50 km a tak pokud se to už někomu stalo a poradí čím by to mohlo být radši si to opravím sám, než někam jezdit. Díky.
prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od alarm »

Ani keď máš zamknuté auto a stlačíš len otvorenie kufra?
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od pdmb »

alarm píše:Ani keď máš zamknuté auto a stlačíš len otvorenie kufra?
Tak ani tehdy ne. Zabliká, ale neotevře. Otevřel jsem ho manuálně zevnitř, dálkáčem jsem auto otvíral a zavíral a poslouchal jestli se v pátých dvěřích něco děje, nedělo se nic. Tak jsem tam jen tak bezradně stál, koukal na ty dveře a najednou se to samo asi 20* v pátých dveřích odemklo a zamklo :-(
Na po strčení klíčů do zapalování a otočení ty dveře odskočí, jsou pootevřený ale otevřít nejdou. No když to po sobě čtu, tak mi začíná být jasný, že servis to jistí. Ach jo.
prodáno
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od alarm »

Dám si športku :mrgreen:
môj typ-spätná väzba-auto nevie či má otvorené alebo zavreté dvere, a keď urobím aj proroka tak nejaký spinač zadných dverí.
Prečo si to myslím?
Ak pri zavretých dverách auto nevie, že sú zavreté, neotvorí ich, a to by vysvetlovalo aj to 20 * cvakanie.
Po príchode zo servisu napíš diagnózu.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od pdmb »

Takže, mám nové poznatky. Tan kufr odskočí, když odemknu a jdu vyzkoušet jestli jde otevřít. Nejde, vlezu do auta zasunu klíček, otočím a odskočí kufr. Pakliže otevřu dálkáčem, udržím nervy na uzdě a nezkouším kufr, vlezu do auta, otočím klíčkem, kufr neodskočí. Nechám klíč v zapalování a jdu kufr vyzkoušet, "valá" kufr otevřít jde jako by se nechumelilo! Tak co to je!! Vždyť Hyundai není francouz! :D Já už měl francouzký auto a tak jsem si myslel, že problémy s elektrikou mám za sebou ](*,)
prodáno
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od alarm »

ach jaj :-k
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od pdmb »

28.12. mám jít na servis a ono to pro jistotu začalo fungovat normálně ](*,)
prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od Mexican »

pdmb píše:28.12. mám jít na servis a ono to pro jistotu začalo fungovat normálně ](*,)
zakon schvalnosti :shock: tiez som reklamoval ventilator, pustim ho tam a ide potichu... proste to sa asi deje vzdy
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od matysekul »

Vždy když budeš mít nějaký problém,pohroz autu servisem a ono se to vyřeší samo ;)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od pdmb »

Takže od toho 23.12. do dnešního dne funguje bez problémů. Prostě jsem zjistil že otvírá, ale pouze když mám klíče v zapalování . Nechal jsem je teda ve spínačce, kufr otevřel zavřel, auto zamkl a odemkl a od té doby klid. Kamarád měl Fabii a než mu ji ukradli (nechápu proč :D ), tak se mu stalo to samý.



Doufám, že jsem to nazakřikl a vydrzí to fungovat bez problémů:hyu:
prodáno
m.k.s
*
Příspěvky: 33
Registrován: 02 zář 2009, 20:34

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od m.k.s »

Zdravím. Našel jsem si toto vlákno, protože se mi auto chová úplně stejně. :(
Vyzkoušel jsem postup s klíčkem v zapalování, bez a pod.., ale nic nepomáhá. Abčas při vložení klíčku do spínačky kufr odskočí (na první polohu), ale tím to končí.
Čidlo otevřených dveří funguje zřejmě dobře, na display to signalizuje (i když to odskočí na první polohu), po dobouchnutí kontrolka zhasne. Do kufru se ale dostanu jen přes ruční otevření.
Nemáte někdo nápad?? (zkusím ještě odpojit baterku, jestli se něco "neresne")
"pdmb" - už to přestalo definitivně dělat nebo se vracelo a přišel jsi na něco, co s tím.
Díky moc za každou radu
Hyundai i30CW, 1.4 CVVT Clasic plus, 08/2009
pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od pdmb »

m.k.s píše:Zdravím. Našel jsem si toto vlákno, protože se mi auto chová úplně stejně. :(
Vyzkoušel jsem postup s klíčkem v zapalování, bez a pod.., ale nic nepomáhá. Abčas při vložení klíčku do spínačky kufr odskočí (na první polohu), ale tím to končí.
Čidlo otevřených dveří funguje zřejmě dobře, na display to signalizuje (i když to odskočí na první polohu), po dobouchnutí kontrolka zhasne. Do kufru se ale dostanu jen přes ruční otevření.
Nemáte někdo nápad?? (zkusím ještě odpojit baterku, jestli se něco "neresne")
"pdmb" - už to přestalo definitivně dělat nebo se vracelo a přišel jsi na něco, co s tím.
Díky moc za každou radu
Už mi to neudělalo. Prostě jsem dal klíčky do zapalování, pootočil, nechal tam a šel otevřít dveře. ľi normálně otevřít, tak jsem párkrát otevřel zavřel a od té doby v pohodě.
prodáno
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od 89majlo96 »

malo by to ale otvarat aj ked neni kluc v zapalovani a mas odomknuty central
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
m.k.s
*
Příspěvky: 33
Registrován: 02 zář 2009, 20:34

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od m.k.s »

pdmb píše:
m.k.s píše:Zdravím. Našel jsem si toto vlákno, protože se mi auto chová úplně stejně. :(
Vyzkoušel jsem postup s klíčkem v zapalování, bez a pod.., ale nic nepomáhá. Abčas při vložení klíčku do spínačky kufr odskočí (na první polohu), ale tím to končí.
Čidlo otevřených dveří funguje zřejmě dobře, na display to signalizuje (i když to odskočí na první polohu), po dobouchnutí kontrolka zhasne. Do kufru se ale dostanu jen přes ruční otevření.
Nemáte někdo nápad?? (zkusím ještě odpojit baterku, jestli se něco "neresne")
"pdmb" - už to přestalo definitivně dělat nebo se vracelo a přišel jsi na něco, co s tím.
Díky moc za každou radu
Už mi to neudělalo. Prostě jsem dal klíčky do zapalování, pootočil, nechal tam a šel otevřít dveře. ľi normálně otevřít, tak jsem párkrát otevřel zavřel a od té doby v pohodě.

Zkoušel jsem to, ale nezabírá a nic :( Myslíš, že odpojení baretky by mohlo pomoct ?
Hyundai i30CW, 1.4 CVVT Clasic plus, 08/2009
pdmb
*
Příspěvky: 29
Registrován: 08 črc 2009, 14:41
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od pdmb »

m.k.s píše:
pdmb píše:
m.k.s píše:Zdravím. Našel jsem si toto vlákno, protože se mi auto chová úplně stejně. :(
Vyzkoušel jsem postup s klíčkem v zapalování, bez a pod.., ale nic nepomáhá. Abčas při vložení klíčku do spínačky kufr odskočí (na první polohu), ale tím to končí.
Čidlo otevřených dveří funguje zřejmě dobře, na display to signalizuje (i když to odskočí na první polohu), po dobouchnutí kontrolka zhasne. Do kufru se ale dostanu jen přes ruční otevření.
Nemáte někdo nápad?? (zkusím ještě odpojit baterku, jestli se něco "neresne")
"pdmb" - už to přestalo definitivně dělat nebo se vracelo a přišel jsi na něco, co s tím.
Díky moc za každou radu
Už mi to neudělalo. Prostě jsem dal klíčky do zapalování, pootočil, nechal tam a šel otevřít dveře. ľi normálně otevřít, tak jsem párkrát otevřel zavřel a od té doby v pohodě.

Zkoušel jsem to, ale nezabírá a nic :( Myslíš, že odpojení baretky by mohlo pomoct ?
No tak zkusit se to může. Já byl v situaci, že do servisu to mám 50 km a byly svátky tak bych čekal dlouho. Proto jsem laboroval. Ještě nápad! Dát klíče do zapalování, pootočit, odskočí, jít dozadu, zamáčknout a pak s klíčema v zapalování zamknout a odemknout. Teď když nad tím přemýšlím, nejsem si jistý jestli jsem to neudělal takhle :-k
prodáno
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“