Klima Accent

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Felotron

Klima Accent

Příspěvek od Felotron »

S bratrem Hanzem jsem resil po ICQ jednu drobnost, ktera me trosku stve...

Kdyz nastavim tim koleckem na ovladani ventilace, aby se ofukovalo predni sklo, tak se automaticky zapina klima a nejde vyplnout :evil: To me vadi, protoze kolikrat nechcu, aby klima jela, ale nemam rad, kdyz mi vzduch fuci na muj xycht :x

Mate to vseci stejne?? Ja mam pocit (pocit je silnejsi nez ja), ze nez jsem rozdelaval ten stredovy panel, tak to tak nerobilo... Nevite nekdo, co to spousti tu klimu - ze bych si to jako odpojil....

dik
Reklama
 

vipe

Příspěvek od vipe »

Felotone nevím jak to má Accent já to u Getze takhle nemám tam ji musím zapnout čudlíkem. Ale mužu ti říct jak to má FORD Tranzit a ten to má přesně jak popisuješ je to kvuli odmlžování předního skla tak je to napsaný v manuálu. Jestli je to u tebe to stejný musíš tam mít na táhle nejakej spínač stačí když ho odpojíš. :wink:
Felotron

Příspěvek od Felotron »

To prave ocekavam,ze tam nejaka sranda bude...ale nechce se mi to rozebirat, nez budu presne vedet, kde je ten spinac....

U Elantry je to podobny - kdyz tam nastavis foukani na sklo, takse zapne klima, ale JDE vypnout...
vipe

Příspěvek od vipe »

U toho Tranzita taky neni způsob jak to vypnout jedině pootočit kousek nazpátek ten rozdělovač kam to fouká jinak se ani nerosvítí signalizace že je zaplá klima tak ten kdo to nezná a má zaplej ofuk předního okna tak furt jezdí s klimou. :?
Felotron

Příspěvek od Felotron »

tak to je na prd.... budu muset prozkoumat hmaservice a snad to najdu....
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ty mas manualni klimu?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Jo.... ve druhe generaci snad ani automaticka nebyla...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jen mi prijde divny, ze by ten cudlik nesel vymacknout:( to i v zime, kdyz ofukujes okno, tak se zapne?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ten cudlik je vymacklej, ale klima jede dal :evil:
Proste jak ma jit luft na predni sklo, tak se klima zapne bez ohledu na polohu cudliku zapinajici klimu.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Ještě jednou, i když jsme o tom již diskutovali:
U mýho Accentika to je v sérii a při prodeji mě to bylo prezentováno jako výhoda. Pokud máš nastavenu jakoukoliv ze dvou možností ofuku čelního okna, automaticky běží klimačka, kterou musíš vypnout tím bazmekem s kontrolkou klimatizace nalevo od ovladače na přívod vzduchu zvenčí nebo uzavření přívodu. Mě to taky pěkně sejří, ale co nadělám?! :twisted:
:cry: :cry: Jedině přidat ještě jeden vypínač, který by přerušil stávající obvod.... :cry: :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:Ještě jednou, i když jsme o tom již diskutovali:
U mýho Accentika to je v sérii a při prodeji mě to bylo prezentováno jako výhoda. Pokud máš nastavenu jakoukoliv ze dvou možností ofuku čelního okna, automaticky běží klimačka, kterou musíš vypnout tím bazmekem s kontrolkou klimatizace nalevo od ovladače na přívod vzduchu zvenčí nebo uzavření přívodu. Mě to taky pěkně sejří, ale co nadělám?! :twisted:
:cry: :cry: Jedině přidat ještě jeden vypínač, který by přerušil stávající obvod.... :cry: :cry:
Jenze ja to nemuzu vypnout - i kdyz je tlacitko v poloze vypnuto, kontrolkastale sviti a klima jede (aspon mi to tak pripada)
Andrews
*
Příspěvky: 39
Registrován: 01 úno 2006, 10:57
Bydliště: HK

Příspěvek od Andrews »

Tak přesně toto jsem si po prvním týdnu nechal odpojit. Vážně nevím proč by v zimě kdy beží naplno ohřívání a rozmrazovaní předního skla měla běžet klima ... Koukal jsem pak zpětně do dokumentace a snad by to neměl být problém udělat si sám. Ale v rámcí záruky to bylo zadarmo a ještě servisák říkal že si to tak nechává každej druhej odpojit (teda ty co si přečtou manuál :))) )
Accent 2002, 1.5CRDi, 55000km - Sold OUT
Felotron

Příspěvek od Felotron »

aha - takse zkusim zeptat v servisu - dik ;)

..pripadne - nevis, co odpojili?
Andrews
*
Příspěvky: 39
Registrován: 01 úno 2006, 10:57
Bydliště: HK

Příspěvek od Andrews »

Opravdu nevím bylo to po týdnu v tý době sem neznal ani hmaservice...
ale ted sem na to kouknul a schema je na hmaservice ETM>Heating, Ventilation & Air Conditioning>Blower Controls> Blower and A/C ...
Uprostred schematu je Defroster Switch
Accent 2002, 1.5CRDi, 55000km - Sold OUT
Felotron

Příspěvek od Felotron »

To by mohlo byt ono....zkusim se na to mrknout - diky! :)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“