i 30 po tom

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: i 30 po tom

Příspěvek od kowalski1410 »

airbagy vydržely?
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Reklama
 

mr.mates
*
Příspěvky: 16
Registrován: 16 led 2008, 12:17
Bydliště: ST

Re: i 30 po tom

Příspěvek od mr.mates »

No buď to byl velký srnec, nebo menší jelen. Airgaby naštěstí nevyletěly, stihl jsem aspoň trochu reagovat a strhnout volat trochu doleva, takže jsem ho neměl přímo na prostředku. To by asi dopadlo daleko hůř.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: i 30 po tom

Příspěvek od Hardcam »

Mozna si nekteri vzpominate, jak dopadla srazka Accenta LC s jelenem...to teprve bylo auto na sracku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: i 30 po tom

Příspěvek od Radim Brožek »

Jak se to vůbec opravuje ty plechy, co jsou v celku (A-sloupek kolem střechy a zadní blatník)? To je jeden velký díl přivařený na spoustě míst....
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: i 30 po tom

Příspěvek od Donald »

Na honu, když jsem odpočíval na stromě přes cestu jako unavený honec, vyrazila z křoví poplašená srna a rovnou na mě. Přeskočila, ale zavadila kopýtkem o hlavu, takže jsem se svalil na záda. Srna zmizela tak rychle jak se objevila. Škody žádné - aspoň doufám. Stará historka z mládí. Nedávno kamarád potkal srnu na Night Rodu při 150 km/h. Kalil to v noci lesem a když přepnul světlo na dálku, vidí uprostřed silnice zvíře. Naštěstí se srna nenechala oslnit, resp. v poslední chvíli skočila do lesa. Kdyby ne, už by tu kámoš nebyl.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
MiT
*
Příspěvky: 14
Registrován: 26 črc 2009, 14:21

Re: i 30 po tom

Příspěvek od MiT »

Ta auta mi připadají čím dál tím křehčí. Dnes jsem dostal do i30cw ťukanec zezadu od Fabie, rána nic moc, na Fabii nic k vidění a na mém zadním nárazníku 20 cm prasklina plastu. Koukali na to v servisu, nosník nárazníku netknutý, couvací senzor na středu (koupil to přímo) bez škrábance a funkční, ale plast se bude měnit. Před lety se mi kolega opřel Favoritem do Ritma taky zezadu a na tom Ritmu jsem pak vozil černou tečku na názarníku, protože byl přestříkávaný, jinak nic. Na Favu jsme rovnali blatník.
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“