zase spojka:)

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

zase spojka:)

Příspěvek od miltic »

určitě s tím někdo máte zkušenost - zdá se mi že mi začala zabírat spojka až dost na konci (dál od podlahy) myslíte že to stačí jen seštelovat? spojku mám (docela) novou tak 20tis je na ní nalítáno, jinak všechno v pohodě žádný pazvuky nic jen se mi zdá že zabírá dál...
Reklama
 

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Já myslím že poštelování by mělo stačit-přece za 20tis neodděláš spojku :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

myslim si že po 20ti tisících se spojka sjet nedá ani náhodu, to bys musel bejt dost velký kopito....mě kdysi v rapidu odešlo táhlo řazení, a musel sem se do kopce rozjet na 5tku, abych nebrzdil provoz, spojku sem vohulil tak že s ní šel minimálně pět minut bílej kouř ( :!: normálně hořela :!: ) -ten dým se valil přez celou ulici, vypadalo to jako kdyby tam někdo vodpálil dýmovnici, myslel sem že mi blafne celý auto, ten smrad byl byl v autě cejtit ještě několik měsíců, a na tu spálenou spojku sem v pohodě najezdil cca 20t, než to auto šlo do kopru z jinýho důvodu, je to až k neuvěření, doteď to nechápu, takže jak sem řek po 20t fakt těžko...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tiburon_FX píše:myslim si že po 20ti tisících se spojka sjet nedá ani náhodu, to bys musel bejt dost velký kopito....mě kdysi v rapidu odešlo táhlo řazení, a musel sem se do kopce rozjet na 5tku, abych nebrzdil provoz, spojku sem vohulil tak že s ní šel minimálně pět minut bílej kouř ( :!: normálně hořela :!: ) -ten dým se valil přez celou ulici, vypadalo to jako kdyby tam někdo vodpálil dýmovnici, myslel sem že mi blafne celý auto, ten smrad byl byl v autě cejtit ještě několik měsíců, a na tu spálenou spojku sem v pohodě najezdil cca 20t, než to auto šlo do kopru z jinýho důvodu, je to až k neuvěření, doteď to nechápu, takže jak sem řek po 20t fakt těžko...
Rozjíždět se na 5-tku??? :lol: Tak to musím s nějakým autem zkusit :P Ale ne se svým...Tak pánové-kdo mi ho půjčí??? :lol: Asi nikdo,tak zase nic nezkusím :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

to byl kopec jako kráva (ulice Na strži), fakt neskutečnej zážitek, myslel sem že to auto celý shoří, spojka když hoří tak to je fakt čoud jako kráva :lol: jo škodovka ta vydržela všechno....teď s vodstupem času mi to přijde jako velká legrace, ale tenkrát sem z toho byl na kaši :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tiburon_FX píše:to byl kopec jako kráva (ulice Na strži), fakt neskutečnej zážitek, myslel sem že to auto celý shoří, spojka když hoří tak to je fakt čoud jako kráva :lol: jo škodovka ta vydržela všechno....teď s vodstupem času mi to přijde jako velká legrace, ale tenkrát sem z toho byl na kaši :wink:
Se ti nedivím :P Já bych z toho asi byl rudej až na prd.li :wink: Taky jsem jednou na semaforu nemoch zařadit a blokoval provoz.Najednou jsem se rozjel na 3jku a jinej stupeň tam už nešel :cry: Jo jo,převodovka v háji...Vlastně tam šla ještě zpátečka,ale po dálnici by to nebylo nic moc couvání :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Zkusil bych odvzdušnit spojku. Na spoijkovým válci je vypustnej ventil. Kup tak litr brzdové kapaliny a prolej to. Pokud si to nikdy nedělal tak to dej někomu. Sám to neuděláš. Leda by jsi měl gumové nohy kterejma by jsi šlapal na pedál a ruce s hlavou měl pod kapotou :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“