"Cvrlikanie"

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: "Cvrlikanie"

Příspěvek od Fulli »

mischo píše:tak vazelinu z bodom tavenia nad 600 stupnov som este nevidel :D
moj nebohy tatko ju skusal roztopit doma v hrnci lebo by to bolo super mazadlo na retaz...sme totiz cyklisticka rodinka a nejak sa mu to nedarilo tak potom hladal trosku na internete tak nasiel ze do tekuteho stavu by sa dostala asi pri 600 stupnoch takze v hrnci nerealne....pokial das za vazelinu 800sk za taku nepodarenu malu krabicku tak by mala splnat nejake poziadavky
mas rozdiel odporucane teploty pouzitia vazeliny a teplota pri ktorej je vazelina tekuta
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Reklama
 

Uživatelský avatar
mischo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 26 dub 2008, 12:07
Bydliště: Kendice SK

Re: "Cvrlikanie"

Příspěvek od mischo »

Viem pracujem s vazelinou pri vysokych teplotach.V hrnci som tavit vazelinu este nevidel .))) skor pouzit sprej na mazanie retazi a lozisk ta by bolo ovela lepsie
Accent 96, 1.5 12V
190 000 km
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: "Cvrlikanie"

Příspěvek od Fulli »

mischo píše:Viem pracujem s vazelinou pri vysokych teplotach.V hrnci som tavit vazelinu este nevidel .))) skor pouzit sprej na mazanie retazi a lozisk ta by bolo ovela lepsie
to bol len pokus kym nebola mamka doma ale aj tak sa o tom dozvedela lebo to bol neskutocny smrad v celom byte a hrniec musel ist do kosa takze nevyslo.....sprejov mame plnu prdel ale chcel vyskusat nieco trvacnejsie....pokial jazdis pravidelne tak tu retaz musis mazat kazdych cca 300-400km podla podmienok...prasnost atd.....on chces skusit nieco take aby ta vazelina zatiekla tam kde potrebuje a keby tam potom stuhla tak uz by odtial nesla tak lahko von a to bol ten umysel lebo mozes mat sprej aky dobry chces tak voda ti ho vzdy vymyje a tie ktore voda nevymyje tak zase hovno mazu....bol to len pokus a nevyslo to
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
mischo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 26 dub 2008, 12:07
Bydliště: Kendice SK

Re: "Cvrlikanie"

Příspěvek od mischo »

tak tak pravdu mas. Voda sa dostane vsade mozes mat neviem co.
Accent 96, 1.5 12V
190 000 km
AccentUK
*
Příspěvky: 31
Registrován: 21 dub 2009, 11:18

Re: "Cvrlikanie"

Příspěvek od AccentUK »

1.5 accent z roku 1995 GSI (automat) vybava cili ma i posilovac rizeni ktery ale piska nejvice kdyz je studeny motor ... ale piskal nekdy i v lete... jestli prselo nebo ne to nemelo vliv.
remen jsme zkousel ruzne napinat ale nepomohlo to , zkousel jsem na nej i mydlo ,taktez nic , servo kapalina dexron je normlani cervene barvy ,zadny unik nic, servo toci normalne porad stejne lehce...
jen to piskani zda se jako by to slo od remenice , je mozne servo odpojit a nejak promazat nebo to nechat tak dokud to funguje ?
Hyundai Accent 1.5 GSI AUTOMATIC rok 1995.
najeto - 143 t km
Uživatelský avatar
mischo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 26 dub 2008, 12:07
Bydliště: Kendice SK

Re: "Cvrlikanie"

Příspěvek od mischo »

Ja som cele servo odpojil myslim trubky nastartoval aby vytlacil vsetko von a potom som tam dal uplne novu napln a servo ide ako nove. :mrgreen:
Accent 96, 1.5 12V
190 000 km
Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Re: "Cvrlikanie"

Příspěvek od Moneto »

Mne to robi tiez a na 100 percent su to remene aj ked su neni v takom zlom stave este neviem preco to cvrlika ked to bude robit aj po vymene tak to necham tak nech si to cvrlika :)
Hyundai Accent 1,5 White
AccentUK
*
Příspěvky: 31
Registrován: 21 dub 2009, 11:18

Re: "Cvrlikanie"

Příspěvek od AccentUK »

tak pri technicke , mechanik namazl remen a je uplne ticho ted :D
Hyundai Accent 1.5 GSI AUTOMATIC rok 1995.
najeto - 143 t km
miro13
**
Příspěvky: 135
Registrován: 29 črc 2009, 11:14
Bydliště: Humenné

Re: "Cvrlikanie"

Příspěvek od miro13 »

...nežiadúce zvuky od remeňa som odstránil 1-2sekundovou aplikáciou silikónového spraya za chodu motora... :D
Trajet 2.0 CRDI 2003
Škoda Forman
Lada 1200
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“