LAK - problemy & ochrana

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

:twisted: :twisted:
A to bych vám pánové, přál vzadu na sedačkách dospělého umorousaného (mokrého) Zlatého Retrívra...na Silvestra jsem vezl ségru s klukem vzadu a když vystupovali před barákem, tak soused zrovna odpaloval rachejtli a pes mi úlekem skočil do auta. Byl špinavej, jako prase a když jsem viděl NAŠTĚSTÍ potahy, chtělo se mi brečet :cry: :lol: . Pračka to jistila :D/
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od Gandalf »

ZdeněkSvoboda: Tak snad jedině vozit v autě dělbuchy a při prvním náznaku pokusu psa o vstup do auta odpálit... :D ... omlouvám se všem pejskařům, které tato poznámka ranila... :-#
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
dolezz
**
Příspěvky: 138
Registrován: 15 zář 2009, 16:57

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od dolezz »

niaky kok.. mi suchol zadny naraznik a to som si daval strasne pozor, som mal lak ako novy, co je najviac na .. ze ke to az do umelyni, takze to nerozlestim :(
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od Mexican »

dolezz píše:niaky kok.. mi suchol zadny naraznik a to som si daval strasne pozor, som mal lak ako novy, co je najviac na .. ze ke to az do umelyni, takze to nerozlestim :(
netrap sa tym... raz to muselo prijst. Skus to nejak zapatlat korekcnou sadou - ja cakam na lepsie teploty (12-15 stupnov) a budu drobne opravit (predny-zadny naraznik a par dubiek na prednej kapote) .. zasada je aby to nehrdzavelo a to v pripade narazniku nehrozi
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od David C3 »

jj sem na auta opatrný ale prostě nějakému odření sem se za 2 roky nevyhnul... :wink: teda já sem si to neosřel
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
ervin
Příspěvky: 9
Registrován: 20 srp 2007, 09:18

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od ervin »

No mna ani tak nevadi ten naraznik ako ked nejaky debil otvara dvere ako na stodole a streskne o tvoj bok ci dvere auta. Ked sa na auto pozries z boku, tak to vyzera ako keby tam slony tancovali tango. :evil:
Takymto ludom by som polozil hlavu medzi dvere a tresol nimi aby vedeli co je trieskat dverami... :evil:
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od Martun »

ervin píše: .... Takymto ludom by som polozil hlavu medzi dvere a tresol nimi aby vedeli co je trieskat dverami... :evil:
:lol: máš pravdu, tohle mě taky děsně štve! Někerejm je fakt jedno jak ty dveře rozrazej. Fakt jak u stodoly! Taky už mám takovej pozdrav od nich.. Holt když to jde, tak se snažím vybírat volná místa tam, kde jsou "lepší a novější" auta, páč tady je předpoklad že jejich majitelé budou opatrnější... Než ty co maj místo auta popelnici...
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od Rudolf »

Lepší parkovat úplně vzadu, kde nikdo není. Drahým autem může jet panička, která ani neví, co stálo a ostatní auta a potažmo i lidé jsou ji u sedničky.... :cry:
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od Martun »

Rudolf
To máš taky pravdu.. K tomu co jsem psal, jen dodám že se nesnažím parkovat hned u vchodu do marketu. Ale že bych parkoval na druhý straně města, to taky ne :lol: Je zajímavý sledovat, jak často ty lidi kroužej u těch vchodů a čekaj na volný místečko! A kdyby to šlo, tak projedou vchodem a budou jezdit mezi regálama!.. :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od Vilda »

Dělám to taky tak .... co nejdál od ostatních, jenže se to nějak míjí účinkem :idea: protože evidentně existuje sorta blbů, který to postaví zase vedle tebe i když stojíš dost daleko .... Tuším, že tady o tom psal Rokolo, že taky zaparkoval co nejdál a stejně viděl trotla, jak mu při nastupování prásknul dveřma do Accentíka :? Nakupuju v Globusu ve Zličíně a stojím dole na krytým parkovišti .... a i když to nechám třeba 30mertů od ostatních, tak většinou přijdu k autu a vedle stojí nějaká piksla :mrgreen: Kdyby zaparkoval někde opodál, ale on to musí postavit vedle mě ... já nevim, jestli maji potřebu se k někomu tulit, nebo co ?? A v tu ránu mám nerva .... že :-k
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od Martun »

Vilda píše: .... a i když to nechám třeba 30mertů od ostatních, tak většinou přijdu k autu a vedle stojí nějaká piksla :mrgreen: Kdyby zaparkoval někde opodál, ale on to musí postavit vedle mě ... já nevim, jestli maji potřebu se k někomu tulit, nebo co ?? A v tu ránu mám nerva .... že :-k
Třeba ten dotyčnej škodolibě doufá že z jeho pixly přeskočí nějakej ten rez na tvýho Ácu! :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od Vilda »

Martun píše: Třeba ten dotyčnej škodolibě doufá že z jeho pixly přeskočí nějakej ten rez na tvýho Ácu! :lol:
Nemá nárok .... víš kolika vrstvama vosku by se musel prokousat :D ať se klidně postaví do řady za sůl .. :arrow:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od David C3 »

kluci neřešte to. Dík :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
wolf8485
*
Příspěvky: 69
Registrován: 11 úno 2010, 00:02
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od wolf8485 »

Ja zas okrem odrenin od kamienkov a poskrabaneho spataku co som si sposobil sam (ked sa dari tak sa dari) zatial nic...tuk tuk
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance , wine red, 01/09, chrom kit
Icemanmojito
*
Příspěvky: 17
Registrován: 01 lis 2009, 23:39
Kontaktovat uživatele:

Re: LAK - problemy & ochrana

Příspěvek od Icemanmojito »

Zdravím chlapy.Měl bych dotaz.Docela dost zle jsem nacouval do kamenu a mám dost odřenej zadní nárazník.Kolik asi stojí oprava v servisu? je to velikosti sevřené pěsti,ale je to hodně hluboko.Mám jít za 2 týdny na 1.garančku.Mám to nechat až na servis?Když jsem auto kupoval,tak mi bylo řečeno , že mám první garančku zadarmo.Vztahuje se garanční kontrola na poškození laku (když tam s tím dojedu,tak mi to zpraví) ?

Díky za odpověd´
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“