Motor cuká při rozjezdu,Acent 1,3 r.v96,62kw třídveřák.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Motor cuká při rozjezdu,Acent 1,3 r.v96,62kw třídveřák.

Příspěvek od alarm »

Po prečítaní príspevkov len všeobecné info. Kedysi sa tomu hovorilo karburačná diera. Bol to stav, keď pri pridaní plynu karburátor nestihol cez trysku vypluť dostatok paliva, zmes bola ochudobnená, a prejavy tie isté ako opisujete-až na to, že máte vstrekovanie.
Predpokladám, že táto chyba je v príprave zmesy, pretože ako píšete, pri ustálenej jazde nie je problém.
Ak vylúčime poruchu v elektrike, a pri jazde 130-kou to nerobí(a teda čerpadlo dáva dosť paliva)chybu by som hladal v niečom, čo má na starosti prípravu zmesy- pomer benzín/vzduch (čítal som niečo o váhe vzduchu???)
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Reklama
 

Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Motor cuká při rozjezdu,Acent 1,3 r.v96,62kw třídveřák.

Příspěvek od antek »

alarm píše:Po prečítaní príspevkov len všeobecné info. Kedysi sa tomu hovorilo karburačná diera. Bol to stav, keď pri pridaní plynu karburátor nestihol cez trysku vypluť dostatok paliva, zmes bola ochudobnená, a prejavy tie isté ako opisujete-až na to, že máte vstrekovanie.
Predpokladám, že táto chyba je v príprave zmesy, pretože ako píšete, pri ustálenej jazde nie je problém.
Ak vylúčime poruchu v elektrike, a pri jazde 130-kou to nerobí(a teda čerpadlo dáva dosť paliva)chybu by som hladal v niečom, čo má na starosti prípravu zmesy- pomer benzín/vzduch (čítal som niečo o váhe vzduchu???)
Jj,převážně na vině byla nefunkční akcelerační pumpička nebo podtlakový regulátor
Accent LC CF1 1.3 2006
bekr
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2009, 15:42

Re: Motor cuká při rozjezdu,Acent 1,3 r.v96,62kw třídveřák.

Příspěvek od bekr »

Čau měl jsem taky tak trošku takovy problémy tak jsem chvíly koukal do motoru a dumal čím by to tak mohlo být #-o ](*,) Jelikož už sem byl na diagnostice,vyměnil jsem filtry,landu,svíčky a vyčistil nádrž atd.a stále to samé tak jsem zkusil odpojit váhu vzduchu a už takto jezdím(bez váhy)měsíc a problém je pryč. :D/ .Teď mě akorát čeká ji někde sehnat za nějakej norm.peníz.Nevíte někdo?1,3 63Kw r.v2000
Uživatelský avatar
mira.susa
*
Příspěvky: 13
Registrován: 28 črc 2009, 16:34
Bydliště: Horní Pořící,okr.blansko

Re: Motor cuká při rozjezdu,Acent 1,3 r.v96,62kw třídveřák.

Příspěvek od mira.susa »

no jo jenze na 97 vaha vzduchu neni je jen u 1,5.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“