Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od xexo »

Čus,napadlo mě,že by nebylo možná od věci udělat něco taky pro 4x4 zrůdičky. Četl jsem tu na srazech různý nápady ale pro bahňáky nic. Nemyslím teď zrovna nějakou expedici, na to :hyu: fakt nemá, teda ten můj "hit sezóny" určtě ne, ten se rozsype i v Boleslavi na kostkách. Myslel jsem buď na sraz někde kde by se dalo vyzkoušet co 4x4 od :hyu: umí, třeba se ztrapnit v Hummer centru :D , nebo vyjet někam... třeba na zážitkovku nebo jen na výlet. Myslel jsem například na Skandinávii, jezdím na ryby do Norska nebo se zašívat do Švédska a Finska. Můžu vřele doporučit! Ve Švédsku se může kempovat prakticky kdekoli a Norsku a Finsku se dají sehnat lovecký chaty za pár drobnejch a i když se člověk někde musí zahnízdit venku tak to až tak moc neprožívaj. Úplně nádherný je to tam v zimě, to si člověk připadá jak v pohádce. Byl jsem s "Turkem" až za polárním kruhem a docela by mě zajímalo jestli bych tam,alespoň na trajleru,dostal i :hyu: . Nebo třeba i jen někde na odpovídajícím místě v ČR. Kdyby jste někdo měl chuť něco takovýho zorganizovat tak se hlásím jako první :D
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Reklama
 

Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1479
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od oltcitak »

Na buduci rok som volny,mozem ist kdekolvek.Ten sever mam tiez v plane niekedy. Osadka: ja,ona a ON (pes)
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od ivan kuschall »

To není špatnej nápad jéct na sever já jedu s terracanem na Island můžete se přidat
to byla sranda protože se nikdo nepřidá to je jasný. Ale můžem udělat sraz v republice aby to nestálo moc peněz, věděl bych o lokalitě dost dobré poježdění, dá se tam i v místě vyspat, udělat oheň a za kousek hospoda na jídlo 20 hektarů na ježdění
Další lokalita Rumunsko, tak na deset dní by byla taky paráda, takže se hlásím
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od xexo »

ivan kuschall píše:To není špatnej nápad jéct na sever já jedu s terracanem na Island můžete se přidat
to byla sranda protože se nikdo nepřidá to je jasný. Ale můžem udělat sraz v republice aby to nestálo moc peněz, věděl bych o lokalitě dost dobré poježdění, dá se tam i v místě vyspat, udělat oheň a za kousek hospoda na jídlo 20 hektarů na ježdění
Další lokalita Rumunsko, tak na deset dní by byla taky paráda, takže se hlásím
No čekej čekej, nabídneš "spolujízdu" a vzápětí si to sám hned odzvoníš. Co kdyby někdo chtěl jet? Například já bych jel ale jsem zase dost limitovanej časově, kdybych měl čas abych si zařídil volno tak bych třeba i jel. Co se jedná toho místa v ČR o kterým víš, tak napiš kde to je, třeba by to ulehčilo rozhodování případnému organizátorovi. Hm, a co se Rumunska týče, tam já bych asi nejel, jednak mám dost tady našich cikorek a nemusím jich vidět ještě víc,teda kdyby se jima mohli lepil díry v silnici tak to bych na brigošku s tou mojí dvou a pul tunovou hydrou dojel,bohužel jezdit po nich zakázali :D a za druhý pochybuju, že by ty Rumunský "high way" ta moje vražda přežila :D
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od ivan kuschall »

No na Island už těžko, lístky jsou už vyprodaný, já jenom že jsi se zajímal o cizinu na zájezd, tak sem navrhnul rumuny je to kousek a dá se slušně pojezdit, co se týče lidí nemusíš mít strach lidi jsou dobrý a v horách obvzlášť, moje skušenost. Lokalita je Písek, ale pozor nemyslím si že by to bylo pro santy, ale je to na každým nechci radit
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od pepan »

zdarec xexo...prej su kapitalista :mrgreen: :mrgreen: a dělám miljoony :mrgreen: :mrgreen:
to byla dobrá sms :lol:
expedici nedám..jak penežně tak auto tak rodina je problém
vyriochnit se v hamr centru můžem je to tam vcelku dobrý ,taktéž mohelnice je nářez sem pro :mrgreen:
asi pořídím naviják at vás možu tahati :lol: :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od xexo »

pepan píše:zdarec xexo...prej su kapitalista :mrgreen: :mrgreen: a dělám miljoony :mrgreen: :mrgreen:
to byla dobrá sms :lol:
expedici nedám..jak penežně tak auto tak rodina je problém
vyriochnit se v hamr centru můžem je to tam vcelku dobrý ,taktéž mohelnice je nářez sem pro :mrgreen:
asi pořídím naviják at vás možu tahati :lol: :lol:
No fuj, ty jsi ale zlej, podlej a ošklivej... pravda vždy zabolí :? Mě budeš tahat už od brány na těch mejch šprckách se zahrabu na prvním kravinci. No ale ... s family ti nehelfnu ale na nějakou tu expedici bych tě třeba založil, mohla by to bejt prdel a reklama až by Gál věčně tahal iikse :D Za vydřený melóny se nestyď... nakonec ty jsi si začal, já se dvě hodiny topil Kofolou a ty jsi někde ještě hákoval :wink: Neříká se, že kdo maká má love? Blbost co...
No uvidíme kolik šílenců se sem mrkne a kdo se toho ujme aby jsme se jeli někam zválet.
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od xexo »

ivan kuschall píše:No na Island už těžko, lístky jsou už vyprodaný, já jenom že jsi se zajímal o cizinu na zájezd, tak sem navrhnul rumuny je to kousek a dá se slušně pojezdit, co se týče lidí nemusíš mít strach lidi jsou dobrý a v horách obvzlášť, moje skušenost. Lokalita je Písek, ale pozor nemyslím si že by to bylo pro santy, ale je to na každým nechci radit
No, pešek, ale na sever se dá jezdit i víckrát tak třeba příště :wink: Do Rumunska jsem jezdil jen kamionem a to ještě v době kdy se ještě ozývala ozvěna salvy která poslala do věčných lovišť Ceaucesca. Takže mám jiný zkušenosti, ale asi máš pravdu, všechno se mění. No a malá oprava, ne že by to bylo nějak lepší ale pro pořádek, mám ix55 ne santu. No co, tak by jste mě alespoň furt tahali na špagátě a ušetřil bych ropu :D
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od PhanTom »

Pokud jde o mne, tak jí letos chystám Švédsko. Ale nejspíš s karavanem vzadu, pokud se podaří něco sehnat. Termín mám přelom června a července, před třemi roky jsem tam byl v lednu. Kosa jak z nosa, -54. Ale to jsem tam letěl z Ostravy a půjčoval ve Stokholmu Volvo (to jejich čtyřkolo) . Byl jsem v Jokkmokku - chtěl jsem prostě za polární kruh a to se povedlo. Polární záři jsem viděl a tak chci kouknout ještě na nezapadající slunco. :) Souhlasím, že až na řeč je tam super, letos bych to chtl natáhnout až na Abisko....
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od xexo »

PhanTom píše:Pokud jde o mne, tak jí letos chystám Švédsko. Ale nejspíš s karavanem vzadu, pokud se podaří něco sehnat. Termín mám přelom června a července, před třemi roky jsem tam byl v lednu. Kosa jak z nosa, -54. Ale to jsem tam letěl z Ostravy a půjčoval ve Stokholmu Volvo (to jejich čtyřkolo) . Byl jsem v Jokkmokku - chtěl jsem prostě za polární kruh a to se povedlo. Polární záři jsem viděl a tak chci kouknout ještě na nezapadající slunco. :) Souhlasím, že až na řeč je tam super, letos bych to chtl natáhnout až na Abisko....
Ve Švédsku to ještě uleze ale Finsko... ani jedno slovo podobný jinýmu jazyku :D telefon je puhelin a telefonovat puhelele :D Mohli by jsme ještě někoho trhlýho zlomit. Pepan je zdá se dost velkej magor,v dobrým slova smyslu, zkusím na něj zapůsobit šarmem mě vlastním aby nás měl kdo zachraňovat :D Uvidíme, ještě to proberem.
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od PhanTom »

ivan kuschall píše:To není špatnej nápad jéct na sever já jedu s terracanem na Island můžete se přidat
to byla sranda protože se nikdo nepřidá to je jasný. Ale můžem udělat sraz v republice aby to nestálo moc peněz, věděl bych o lokalitě dost dobré poježdění, dá se tam i v místě vyspat, udělat oheň a za kousek hospoda na jídlo 20 hektarů na ježdění
Další lokalita Rumunsko, tak na deset dní by byla taky paráda, takže se hlásím
Na kolik tě vychází trajekt na Island? Původně jsem chtěl taky, ale ještě nemám pohromadě dost informací. I když mám komplet itinerář od jedné squadry, co tak jeli loni karavanem.. Pokud máš ichotu se podělit o nějaké info o cestě buď před, nebo po trase, uvítal bych to. Letos to bude Švédsko a příští rok bych chtěl ten Island. Chci se cachtat v teplé vodě a koukat přitom na papuchalky :) V Irsku jsem na ně nenarazil .... pořád se mi někam schovávali
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od ivan kuschall »

Tam je největší ranec ten trajekt a vše se řídí podle velikosti auta, já sem jim dal čtyřicítku tam i zpět, jedu solo. Byli sme čtyři auta zbyl jsem sám, jako tradičně, ale jede z republiky dost aut, takže někoho potkáme. Trasu mám jich několik staženejch, ale zařídím se až na místě chci to v klidu a v pohodě projéct a co nejvíc vidět a natočit a dojéct zase domů
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od pepan »

co sem čet na oofforu,tag se hlásilo lidí dost ivane :-k
enemže aasi se na to vyprdli..dost lidí jezdí do mého vysněného rumuska..taky k tomu jednou dojde
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od pepan »

xexo píše:
PhanTom píše:Pokud jde o mne, tak jí letos chystám Švédsko. Ale nejspíš s karavanem vzadu, pokud se podaří něco sehnat. Termín mám přelom června a července, před třemi roky jsem tam byl v lednu. Kosa jak z nosa, -54. Ale to jsem tam letěl z Ostravy a půjčoval ve Stokholmu Volvo (to jejich čtyřkolo) . Byl jsem v Jokkmokku - chtěl jsem prostě za polární kruh a to se povedlo. Polární záři jsem viděl a tak chci kouknout ještě na nezapadající slunco. :) Souhlasím, že až na řeč je tam super, letos bych to chtl natáhnout až na Abisko....
Ve Švédsku to ještě uleze ale Finsko... ani jedno slovo podobný jinýmu jazyku :D telefon je puhelin a telefonovat puhelele :D Mohli by jsme ještě někoho trhlýho zlomit. Pepan je zdá se dost velkej magor,v dobrým slova smyslu, zkusím na něj zapůsobit šarmem mě vlastním aby nás měl kdo zachraňovat :D Uvidíme, ještě to proberem.
:shock: :lol: :lol:
tovížže bych valil..enemže budu za 1-2 týdny otec,tak se mám co otáčet..finančně bych to zvládnul ,ale časově...já už sem taky vypsychovanej z té práce,že když mám 2dny volna,tak se vosypu :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: Co sraz pro SŮVy a OFFy?Třeba i s nějakým adrenalinem.

Příspěvek od ivan kuschall »

Čus mě se hlásil pouze jeden člověk že jede a byl ze slovenska a pak to taky vzdal
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Odpovědět

Zpět na „Srazy“