A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Relátkama jsem docela vengloval, ale v té zimě se mi s tím moc hrabat nechtělo :D
Jen jsem vypozoroval jednu věc... rozjíždím se, najednou to zaškubá až lítám v kabině a když stihnu vymáčknout spojku, nechcípne to. Pak musím trochu na volnoběh protočit motor a pak se můžu teprve pomalounku rozjíždět.
Jakmile se rozjíždím dravěji, tak to zdechne bez záškubu. To samý, jakmile dám turbu céres. Zdechne bez zaškubání... Začíná mi připadat, že tam jsou dvě závady...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Nazdárek chlapi, ta mě napadla jedna věc. nemůže to chcípání nakonec dělat obyčejná lambda? Nevím, jestli to u Scoupe funguje stejně jako u Fóbie, ale není možné, že při poruše lambdy, si ŘJ načte nějaká sériová data a tím pádem může za určitých okolností dojít buď k přiškrcení nebo naopak přidušení motoru palivem?
Je mi totiž divné, že motor makal naprosto stejně, ať byla lambda připojená nebo odpojená. A ŘJ při odpojené lambdě nezahlásila také nic...
Nevíte? :-k
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Accentdevil »

Se spatnou lambdou by Ti to dost zralo ne?
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

To by lambda bejt neměla...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od black_sheep »

no hele tohleto uz muze delat cokoliv, proste zavada k nasrani. :x vubec nezavidim.

btw. tohle auto uz tady ma fakt slusnou storyline, az kull jednou bude prodavat, tak bude kupec presne vedet, do ceho jde :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Myslím si, že to už prodávat nebudu. Ten kůň doslouží u mě. Možná pak jen nějaké řemení a sedlo :lol:
Jo a už jsme přišel, kde je chyba při občasných výpadcích cyklovače :D/
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od black_sheep »

ze by chyba v TACU?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

Tajemna krabycka pod sedackovkou splujestcovou? :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Kabeláž k TACU. Včera mi to nakrklo, když jsem si ocákl sklo a stěrače nic. Zahamoval jsem to, vylítnul z auta, zakvrdlal s kabelama a hle, cyklovač naskočil. Takže buď kontakt na patici nebo kabely. Budu muset shodit sedačku a juknout na to nějak pořádně.
Možná to snad má i spojitost s tím chcípáním. Nastartuju, ocáknu, stěrač setře, chcípne to a ende. Nejde cyklovač ani automatické setření. Takže možná... :D/
Termostat konečně vyměněný, takže už mi to zas topí :D/ A to se v tomhle počasí vyplatí :lol: :lol: :lol: Vykydal jsem kufr a nahodil zadní podložky pod kola :)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

Hele nebudeš chtít třícenťákový? :) Potřebuju zadní kola trochu zastrčit dovnitř se sníženejma pružinama dřou o lemy když najedu na díru :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Toť otázka. 3cm by se mi líbilo...
A musel bych měnit štefty? Nebo bys to dal i s bubnama se šteftama? :)
Otázka je, za kolik? :D/
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

No nejsou to pruchozi podlozky takze maj vlastni stefty... na origo Scoupe sednou perfektne se zachovanim vymezovacich krouzuku a tak. Na cene bysme se nejak dohodli :)
Jinak mam pro Tebe ty lanovody na rucku konecne :-D
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Nazdárek, no to by byla bomba. Lana vezmu 100%, počítám že do Phy stejně v dohledné době pojedu, a ty podložky popřemýšlím. Chtěl bych je, 3cm už je sakra nářez :) A alespoň by ty kolesa nebyly tak divně zapadlý... :)
Budu nejdříve muset ošéfovat finance :)

Jo, kluci, víte co je nehorší? Nejhiorší je senior ve Fábii Junior :lol:
A pak víte co znamená na Fábii označení 1.2 HTP? 1 řidič a dvě tašky - Hovno To Pojede :lol: :lol:

To jen tak mimochodem, že drahá vyměnila R Clio za Fabku 1.2 :)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

Tak ono to ve svy podstate nejni tak spatny auto jen je nejvic kupujou svatecni ridici... to mas jako se o lidech co si poridej Oktavii ftedeičkupyčo řiká že jezděj jako prasata :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Musím říct, že podvozek má ta Fabka hodně dobrej. I sériovej, bez úprav v rámci ostřejší jízdy neutrhneš v zatáčce....
Ale prostě sednout z 85kW do 40kW je hrozný :lol: A ještě mi z toho bolí záda.
Teď je na výměně lambdy. Naštěstí jsem sehnal přes kamaráda za nákupku, takže o litr levnější. Ale srdce mi to rvalo to dát do servisu. Kór, když obě lambdy jsou tak krásně přístupný... Ale od drahý polovičky mám zákaz. Nevím proč, ale chce to vše ze servisu :evil:
Vyměnil bych to sám, jen ybch sjel do servisu na nastavení ŘJ. No nic, zatim to obíhá s kapesníčkem, až jí to přejde, budu se v tom hrabat taky :D/

Jo, to tédéíčkop*čo.... včera jsem jel služebně z Teplic a po cestě se předemnou crcal s Ochcávkou tak 80km/h. Nerad jezdím extrémně rychle, ale rád si jedu podle svého. Tak jsem ho předjel a na rovince za Mostem jsem to pěkně rozpáli. Ten klučina, tak 20let, to nemohl prostě přežít. Já jel 130 a on mě i tak musel dojet a nadrbat. Největší paradox byl, že jen co mě předjel, začal brzdit :lol: Přecijen ta rychlost byla na tu silnici tak na hraně. A zas to začalo... 80km/h a já mu dojížděl na nárazník. Tak jsem si zastavil a dal si v klidu cigáro. Nějak mě závodění a takovýhle čičarády na silnici nebaví a abych pravdu řekl, stát se může kdeco a nechci zavinit něčí, v lepším případě, zranění... :D
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“