lantra 1.6 1995 teče olej ze serva (vyřešeno)

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

lantra 1.6 1995 teče olej ze serva (vyřešeno)

Příspěvek od johnyklec »

zdravim vsechny resim uz tento problem celkove asi tyden porad teče olej , zkousel jsem tam davat medene podlozky nahoru pod matku i kdyz jedna je vcelku s matkou, i dolu sem daval jak je gumovy krouzek a teklo,vcera jsem koupil gumovy kroužek navrch a nechal cely den (nejel jsem) a neteklo,dneska jsem jel asi 5km podivam pod kapotu a matka od oleje :evil: nevim uz co udelat vymenit hadici?v cem muze byt problem ze to porad teče diky vsem za radu

Obrázek
Naposledy upravil(a) johnyklec dne 07 dub 2010, 23:02, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: lantra 1.6 1995 teče olej ze serva

Příspěvek od mirpie »

největší odpor na čerpadle je při plném rejdu volantu. Nejlíp to opláchnout tlakovou vodou at to máš uplně čistý, pak to natočit a říct kamarádovi at ti šlápne trochu na plyn a hlavně at zatočí do plneho rejdu, třeba několikrát sem a tam a ty pozoruj, ze kterýho místa to začne téct. Na fotce to vypadá, jak kdyby netěsnilo to víko čerpadla....ale nevim, je to tam zasviněný tak nějak všechno...
Pokud to poteče tím víkem, sundej čerpadlo, rozšroubuj to, očisti ty dosedací plochy a objeď to nějakým těsnícím tmelem, třeba, pokud to nepomůže, sežeň si asi jiný čerpadlo.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: lantra 1.6 1995 teče olej ze serva

Příspěvek od johnyklec »

teče to jen pres ten zavit smerem nahoru tak jak jde videt ze je ta matka plna oleje neni ani treba abych nekoho shanel nastartuju jen a hned behem par sekund jde videt jak se to pekne plni ta matka olejem jinak jsem uz zkousel pod tu matku davat tenkou i hrubou medenou podlozku a furt stejne nechapu co to je za pakarnu ze nic netesni, uz me to dost stve , blbe 2 gumicky a 1 matk a tolik nervu s tim :evil:
Uživatelský avatar
Johnny63
*
Příspěvky: 66
Registrován: 22 úno 2010, 22:59
Bydliště: okr.Hodonín

Re: lantra 1.6 1995 teče olej ze serva

Příspěvek od Johnny63 »

chlapy,povolit matici, a dat nove o-krouzky a je vse ok :mrgreen:
Uživatelský avatar
Johnny63
*
Příspěvky: 66
Registrován: 22 úno 2010, 22:59
Bydliště: okr.Hodonín

Re: lantra 1.6 1995 teče olej ze serva

Příspěvek od Johnny63 »

kdyztak mam k dispozici cele cerpadlo i mozna tu tlakovou hadici,pokud je totozna na 1.5.100% funkcnost a tesnonst. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: lantra 1.6 1995 teče olej ze serva

Příspěvek od johnyklec »

johny dik za nabidku ale cepadla mam 2 a hadic ani nemluvim haha, no jinak co se tyče tohodle threadu dnes jsem to asi vyresil po dnesnim litani k vuli medenych podlozek atd.. a nakonec mi poradili v hyundai že tam ma byt jeste hned zvrchu nahore gumovy krouzek aby tesnil ten otvor na hadici a podlozkou sem to pokryl zatahl sroubem jezdil asi pul dne a zatim se zda ze neteče takze mel by byt problem vyeresen , :)
Odpovědět

Zpět na „Benzín“