pneumatiky -elantra

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Xfield »

jj..Matador MP43 - Aquilla Evo koupím klidně znovu, pokud budou ještě k sehnání, až ty stávající sjedu. Rád si občas zajezdím trochu ostřej a na těchhle gumách je to v pohodě.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Bofors »

barum brilantis, za ty prachy nevidím problém. nejsem závodník, jedu tak abych dojel, i na dálnici v pohodě.
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Hardcam »

Ja mel Matador Aquilla Mp43 ci tak nejak to bylo na Lantre...no to jsem si paradne nabehl, nejen ze se ukrutne rychle sjely, ale hucely jak motor Boeingu...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Donald »

Namontoval jsem letní Fulda Carat Progresso 195/60/15 a proti původním Kumho obrovský pokrok. Hlavně nekloužou, doporučuji.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Uživatelský avatar
StanleyCZ
*
Příspěvky: 48
Registrován: 02 bře 2010, 10:35

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od StanleyCZ »

Už jsem zajel ty nové Nokiany H a musím říct, že na lepších pneu jsem zatím nejel. Vyzkoušel jsem je i v těch nočních deštích a krásně drží. Maximální spokojenost.
jsstanik
Příspěvky: 4
Registrován: 07 bře 2010, 23:08

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od jsstanik »

Bofors píše:barum brilantis, za ty prachy nevidím problém. nejsem závodník, jedu tak abych dojel, i na dálnici v pohodě.
Přesně tak, pořídil jsem Barum Brillantis 2, zatím najeto okolo 2000 km a max. spokojenost, akorát mě trošičku naštvalo, že jsem nepodpořil Czech Republic, protože gumy jsou Made In Slovakia, škoda.
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Bofors »

jasně, vždycky záleží co od těch gum čekáš. na tiburona se kterým se lítá bych je nedal ale na proplouvání krajinou stačí. udělal sem s nimi dobrou skušenost na předchozím autě, tak sem u nich zůstal.
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Tomin
*
Příspěvky: 20
Registrován: 10 črc 2008, 10:20

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Tomin »

Zdar, máte někdo na Ele pneu 195/65 R15? Je s tím nějaký problém? Díky
Uživatelský avatar
Roadtohill30
**
Příspěvky: 101
Registrován: 18 lis 2009, 00:45

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Roadtohill30 »

problem mozu mat policajti alebo pri nehode...
Tomin
*
Příspěvky: 20
Registrován: 10 črc 2008, 10:20

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Tomin »

OK, tak dám klasiku 195/60, i když vyjdou dráž než /65 :roll:

Freewind: takže s těma Falkenama spokojenost? Jak jsou na tom s hlučností a opotřebováním? Právě váhám jestli je vzít, nebo radši připlatit na Pirelli P6 Cinturato, Kleber HP2 nebo něco jiného... :)
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od tatulda »

Matador mp 43 jezdím třetí sezonu a jsem s nima naprosto spokojený jak na suchu,tak na vodě.Na Lantře jsem měl progresa a bylytaké naprosto super.Ze skušenosti bych moc nedoporučoval michelin-nepamatuji si co to bylo zač,ale katastrofa i na suchu,dále sava intensa-na srazu při sprintech mi málem ujel i Korálek s 1,3 acc,jak jsem se na suchu nemohl hnout
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Hardcam »

S Kleber HP2 zkusenost vynikajici. Ale co jsem poznal Michelin Energy Saver (jak na Elantre, tak na Getzovi), tak jsem konkurenci nenasel.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
freewind
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 srp 2008, 12:47
Bydliště: Slovensko

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od freewind »

Tomin píše:OK, tak dám klasiku 195/60, i když vyjdou dráž než /65 :roll:

Freewind: takže s těma Falkenama spokojenost? Jak jsou na tom s hlučností a opotřebováním? Právě váhám jestli je vzít, nebo radši připlatit na Pirelli P6 Cinturato, Kleber HP2 nebo něco jiného... :)
Ahoj.. Tak ja som spokojny s Falkenmy hlucnos velmi nízka oproti original Kumho citelne nižšia.. Akurad ked je vela vody na ceste treba pomalsie jazdit aquaplaning maju horší.. Inac nemozem povedat nic zle na mokrej aj na suchej ceste velmo dobre... :) :hyu: :) Myslim ze tie Pirelli o nieco lepsie aj v testoch boli jedny z naj.. Falkeny boli taky zlaty stred.... :?
Tomin
*
Příspěvky: 20
Registrován: 10 črc 2008, 10:20

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Tomin »

Mně právě trochu odrazuje jediný výsledek Falkenu v testech ADAC, kdy skončily poslední s hodnocením nedoporučujeme...Ale tak snad to vylepšily...V podstatě za stejnou cenu jsou Barumky, na ty ale dost lidí nadává;-).
Uživatelský avatar
Roadtohill30
**
Příspěvky: 101
Registrován: 18 lis 2009, 00:45

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Roadtohill30 »

neviem co tu vsetci riesite, co idete na le mans?kua ja mam druhy rok na aute goodride cinske gumy a sedia na vozovke ci suchej alebo mokrej paradne jeden by pad jak to u vas vravite a stoja par korun, nejaky test adac?preco by som mal dat tolko prachou za gumu ked tie ciny co mam obute schovaju aj preslavenejsie znacky...ci je to len obycajna hlupost....goodride h600 doporucujem.kto nezazil neuveri
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“