teploměr In/Out

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Re: teploměr In/Out

Příspěvek od Xfield »

...a ještě jedno upozornění pro ty, kdo by si chtěli dát podobnej teploměr na stejný místo, jak mám já:
teploměr vnitřní teploty je k ničemu, je příliš ovlivňovanej tím výdechem topení, takže ukazuje vysoký hodnoty (ohřívá se to, i když je zapnutej ofuk nohou, nebo skel).
Reklama
 

Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Re: teploměr In/Out

Příspěvek od Xfield »

Hardcam píše:...... Ciste teoreticky, kdybys na vrakaci koupil ovladani digiklimy, fungovalo by misto manualu?
Tak ještě jednou se vrátím k tomuhle nápadu. Volal jsem do servisu a tam mi řekli, že je to v podstatě nezaměnitelný - muselo by se tam toho měnit podstatně víc, přidat nějaký čidla, konektory skříněk nesouhlasí a podobně ... cena cca 60 000,- ........myslím, že trochu přeháněli, protože říkali i něco o tom, že u manuuálu nejsou klapky ovládaný elekrtonicky , ale táhlama, což není pravda ...... ale stejně by to byla zbytečně drahá investice.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: teploměr In/Out

Příspěvek od Hardcam »

X: ha, tak to na se muzes vys...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Re: teploměr In/Out

Příspěvek od Xfield »

jj, byl bych ochotnej dát ještě ty 2000,- za ovládací skříňku, ale když stejně nesedí konektory, tak to už se mi předělávat nechce .... nejspíš by to skončilo na nějakým blbým drátku, kterej by prostě chyběl a bez nějž by to nefungovalo .... když už by to rovnou neshořelo :roll:
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: teploměr In/Out

Příspěvek od zahyx »

kamarade ruknu ti ze par vecicek urcite tam chybi a levná zálezitost to urcite nebude
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: teploměr In/Out

Příspěvek od zahyx »

a koukam ze ani v hyundai servise nevedi jak je delana ela, abych rekl pravdu tak asi mam lip prosmejdeny auto nez v servisu:)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Tomi_san
*
Příspěvky: 19
Registrován: 17 bře 2010, 23:10
Bydliště: Štúrovo / Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: teploměr In/Out

Příspěvek od Tomi_san »

Ja som teplomer vyriešil šalamúnsky :-k . Vložil som ho do poličky, ktorú nepoužívam.
Přílohy
teplomer
teplomer
teplomer.JPG (154.12 KiB) Zobrazeno 1188 x
:hyu: ELANTRA XD GLS
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“