Prosím poradte s výběrem nové SANTY FE

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Martin2
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 led 2006, 21:09
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin2 »

Ta mřížka je jenom buzerace státu (a následně STK) na ty kteří si z auta chtějí odečíst DPH! V "civilizovaných" zemích tohle nesmyslné domontovávání mřížek a jiných zbytečností, kvůli odečtu dph neznají.
Reklama
 

neon
**
Příspěvky: 170
Registrován: 13 úno 2006, 16:19
Bydliště: morava

to martin

Příspěvek od neon »

Martin2 píše:Ta mřížka je jenom buzerace státu (a následně STK) na ty kteří si z auta chtějí odečíst DPH! V "civilizovaných" zemích tohle nesmyslné domontovávání mřížek a jiných zbytečností, kvůli odečtu dph neznají.
Jenže já jako soukromá osoba jsem si nic odečíst nemohl,nejsem plátce DPH ale v TP je N1 tak proto se dotazuji zda je to někde ve vyhlášce,kde by policie mohla za to pokutovat. Jinak vím,že to je blbost,ale od července budou možná důležitější poldi a zbytečně kalit vodu.
neon
**
Příspěvky: 170
Registrován: 13 úno 2006, 16:19
Bydliště: morava

kluci tak tu mříž - přepážku odmontovat ??????

Příspěvek od neon »

Tak mám tu mříž - přepážku odmontovat - kontroloval Vás někdy někdo v malém TP i velkem uvedeno N1 tak mám nemám - je to někde ve vyhlášce ?? Zkuste mi ještě napsat. Díky.
Martin2
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 led 2006, 21:09
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin2 »

kamarád si kupoval nové kombi C5 s odpočtem DPH. Tu mřížku tam má jen "papírově". Když by tě někdo náhodou kontroloval a ptal se po mřížce (tomu ale moc nevěřím) tak řekneš že jsi vezl něco dlouhého a tudíž jsi ji vyndal. Ttakže bych ji v klidu vyndal a neřešil to :wink: . Vlastní zkušenost s tím nemám, zatím čekám na vhodnou nabídku Santy :wink:
neon
**
Příspěvky: 170
Registrován: 13 úno 2006, 16:19
Bydliště: morava

Příspěvek od neon »

Martin2 píše:kamarád si kupoval nové kombi C5 s odpočtem DPH. Tu mřížku tam má jen "papírově". Když by tě někdo náhodou kontroloval a ptal se po mřížce (tomu ale moc nevěřím) tak řekneš že jsi vezl něco dlouhého a tudíž jsi ji vyndal. Ttakže bych ji v klidu vyndal a neřešil to :wink: . Vlastní zkušenost s tím nemám, zatím čekám na vhodnou nabídku Santy :wink:
Stejně je to blbost je to jen pro zbytečnou buz.... atd. Dík
Uživatelský avatar
dream23
*
Příspěvky: 66
Registrován: 23 kvě 2006, 09:10
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

test bezpečnosti

Příspěvek od dream23 »

Nové Santa Fe - jedno z nejbezpečnějších aut ve své třídě.

Pro všechny kdo se rozhodují nad koupí nové Santičky, tady jsou výsledky testu bezpečnosti:

(v angličtině)

http://img52.imageshack.us/img52/7735/scan00161va.jpg
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“