A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

To máš teda dobrý sebeovládání, potkat se Skupáčem takovýho vocasa co mne napřed zdržuje, pak dojede a pak zase zdržuje tak mu to pěkně vytmavim dálkovejma, pojedu ho a přizpůsobim rychlost tak aby mne už nedojel... mám rád svoje tempo a radši ho trochu přiostřim než abych se nechal omezovat nějákym hejhulou.

Samozřejmě ve městě to platí taky na druhou stranu zrovna v rámci města je tolik semaforů že když nemusim nikam se neženu protože nemá smysl od semaforu k semaforu lítat 80 a pak čekatna zelenou... co mne ale nejvíc dokáže vytočit je slimejš co se nesmyslně vleče 10kmh pod limitem a ještě projede na oranžovou kdežto já už ne. Bohužel mam vždycky štěstí na víc takovejch v jednom dnu. :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Farrael »

Ahoj. Tak jsem si to celé přečetl a hezkej příběh :-) Jinak mě to dělá něco podobného u Accenta. Ale za studena dokud se neohřeje motor a s tím rozdílem, že naopak když spadnou otáčky třeba na červené tak to chcípne. Mě naštěstí teda diagnostika vyhodila špatný snímač klikové hřídele. Tak teď čekám na díl. Bohužel mi ho zatim prodali, tak si budu muset čtrnáct dní počkat :-X Tak přeju ať se to brzy opraví :-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Zdravím. Už asi seru na opečovávání plechového miláčka. Včera jsem boural. Černoch, jedoucí z vedlejšky z Chevrolettem zastavil an stopce a pak se rozjel a kousek před autem přede mě vjel. Obě nohy na brzdu, zatáhnout ručku, ale jel jsem na kostkách, tak jsem mu stejně zbořil bok. Hajzl dělal problémy, nechtěl mi dát občanku, sepsat záznam, tak jsem zavolal dopraváky. Ti přijeli a první, co ten zm*d řekl, že jsme ho prý pouštěl a když se rozjel, že jsem podhrábl a narval to do něj. Myslel jsem, že mu ukroutim hlavu. Naštěstí byly vidět mé brzdné stopy, takže policajti věřili mě. Navíc mu dali dýchnout a andýchal 0,11%o . Takže ho nechali dýchat, dokud neměl 0, aby nemuseli řešit chlast. Pro mě dobře, pojišťovna by nezaplatila nic.
Takže mám orvanej nárazník, vyhnutej blatník, vylezlý kryty v nadkolí a nárazem mi ulítla krytka prahu. Navíc se mi víc rozšklebil trhlej vlnovec a hůž to startuje a občas se i hůř řadí...
A pak mám mít černý rád. (černý auta rád mám :o) )
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Bolo »

Kurde tak to je škoda ,snad měl černoch povinný pojištěný.....
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od black_sheep »

kdyby nemel, tak to zaplati kancelar pojistelu a pak to budou vymahat po cernym...

kua Kulle to je faakt smula, to auto je proklety normalne! :|
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

Kurna to je mi lito... ja to auto fakt mel moc rad. Ty problemy s razenim zas na pul roku opravi odvzdusneni spojky. Jinak co se nehody tyce, jestli tam mel stopku a tys ho "poustel" tak by tam beztak nemel co delat , stejne tak si moh treba rict ze si na nej blikal at z ty krizovatky vypadne ze si na hlavni :)
Ja vim ze je to nezmar ale nechcu aby moje prvni auto jen tak skoncilo na vrakaci :cry: :cry: :cry:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Tak černoušek to už nahlásil an jeho pojišťovně, tak si to zkusím dneska vytelefonovat a domluvit si termín posouzení škody...

Auto an vrakáči neskončí. Už nějak plánuju převaření vlnovce a opravu všech parkovištních škrábanců. Na podzim jsem je všechny zakytoval a stříkl a už jich je tam zas nepočítaně. Včetně toho teď posledního :evil: Ale zas nic, co by trošička kytu a barvy nespravila. Budu si také muset nechat zavařit ten zadní nárazník...
No, bude to dost práce, ale chci to udělat :)
A jestli zas potkám nějakýho magora, tak už fakt budu škrtit :D
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

Nějáký fotky jak dopadnul by nebyly? Kdybys chtěl nějáký díly, něco by se u mne našlo :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Nafoceno mám, ale zatím jen v tlf... Jo, já je sem dám a vy se mi budete smát, že z toho dělám tragedii :lol: V pondělí to sem hodím. Díly...díky za nabídku, ale něco vlastním :lol: Spíš budu chtít ty lana. Včera jsem byl v Pze a blbec jsem si nevzpomněl... No, ale zanedlouho tam pojdeu zas, tak dám dopředu vědět.
jediný díl (díly), které bych zatím potřeboval, jsou ty držáky krytek prahů. Ty plíšky. Nechce se mi si to vyrábět. Zvlášť, když nemám moc podle čeho, protože je to totál uhnilý :D
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

To jo no až se m pojdedš tak se koukej ozvat a udělat si trochu času na pokec... ty lana furt vozim v kufru a čekám až mi zazvoní telefon :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Už jsem byl v Pze asi 3x. 2x jsem neměl vůbec čas a včera jsem si vzpomněl 50km za Phou :lol: Debil, no :lol: Jasan, počítám, že v květnu tam budu, tak dám pár dní dopředu vědět a pokecáme...
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Nazdárek pánové,

tak po dlouhé době aktualizuji...
Abyste také věděli, že na tom autě taky makám :)

Takže, v poslední době opravené prkotiny: oprava spínače okénka, světla, odrezivění veškerých konektorů v motoru, oprava svorek na baterku a doplnění spousty šroubků v interiéru. Upevnění krytek prahů (+nasazení té ulítlé po poslední nehodě) + částečná oprava rozmláceného nárazníku, výměna komplet sání k turbu

neprkotiny: výměna+převaření vlnovce, utěsnění výfuku a výměna vyklepanýho katíku za plně funkční! katík. Výměna lan k ručce (mimochodem, Yurii, lano nebylo urvaný, bylo to jen šíleně vytahaný) - teď jde na 3 zuby. Při výměně lan jsme si všiml, že na zadní nápravě mám prorezlou misku, ve které sedí pružina - včera jsem to vyvařil. Seřízení brzd, opucování, blablabla...

Dneska natírám ovařené části gumoasfaltem a př. týden to dám nějak dopucu i zvenku....
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

To sem rád :) =D>
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Čéče, nejsi sám, kdo je rád... Mě to udělalo taky radost, že jsem se už k tomu dostal. Pořád nebyl čas. Už se těším, až to dodělám zvnějšku, dolepím ten nárazník, vykytuju a bude to zas vypadat jako Perla a ne jako vrak :D
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Kull »

Abyste neřekli, že se flákám...
Do opucování a doladění vnějšku jsem se nedostal :( Měl jsem slíbenou garáž na tento víkend a to padlo :(

Ale předběžne konstatuju, klepyklep - abych nezakřiknul, že se mi povedlo odstranit závadu s chcípáním a s tím, že auto občas nechtělo roztočit startér.

Na startér asi zabralo opucování a prostříkání konektorů k elmag. pro pastorek WDčkem a to chcípání se asi vyřešilo vlnovcem. Měl jsem dojem, že když to chcíplo, chovalo se to jako uchlastaný a asi to i bylo - lambda nasála vzduch, ŘJ to vyhodnotila jako chudou směs, obohatila směs, ta se nespálila, zůstala ve válcích a chcíplo to. Proto jsem musel vždycky chvíli čekat, než jsem to natočil.

Tak a teď doufám, že jsem to nezakřikl :D

ještě se chystám an podobný zákrok v TACU, protože mě nebaví, vždycky když přestane šlapat cyklovač, nahýbat se přes sedačky a venglovat kabelama :D
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“